Reklamace zboží z levneelektro.cz

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

DeHa
Povídálka 29 příspěvků 30.12.17 23:17
Reklamace zboží z levneelektro.cz

Dobrý den, nemáte prosím někdo zkušenost s tím, kde reklamovat počítač z e-shopu levneelektro.cz (dodavatel Elektra PV, České Budějovice)? E-shop chvíli po mém nákupu ukončil provoz a mě teď odchází monitor a nevím kam se obrátit, abych nemusela opravu platit (ještě je půl roku v záruce). Díky :)

Reakce:

Bjustřík
Extra třída :D 13382 příspěvků 30.12.17 23:23
@DeHa píše:
Dobrý den, nemáte prosím někdo zkušenost s tím, kde reklamovat počítač z e-shopu levneelektro.cz (dodavatel Elektra PV, České Budějovice)? E-shop chvíli po mém nákupu ukončil provoz a mě teď odchází monitor a nevím kam se obrátit, abych nemusela opravu platit (ještě je půl roku v záruce). Díky :)

No tak zde bude asi problém..,těžko radit.. :think:,je fakt že už dva roky obchod neexistuje.. :? Co tak poradit.. :think:

barabasek
Echt Kelišová 9527 příspěvků 30.12.17 23:28

@DeHa reklamace řeší datart nebo autorizovaný servis https://www.budejckadrbna.cz/…datartu.html
 https://www.datart.cz/levne_elektro

Příspěvek upraven 30.12.17 v 23:29

DeHa
Povídálka 29 příspěvků 30.12.17 23:28

Já jsem tam nakoupila 3.6.2016 a pár dní nato jsem v TV viděla, že obchod zavřel :( Ale říkám si, že to snad někdo převzal po nich, nebo jestli to neřeší přímo výrobce (mám Lenovo), ale zatím jsem nic nenašla :(

DeHa
Povídálka 29 příspěvků 30.12.17 23:34

@barabasek Děkuji, zkusím to.

Ijen
Zasloužilá kecalka 901 příspěvků 30.12.17 23:40

Resili jsme reklamaci s Datartem, jednalo se o tablet Lenovo a bylo to naprosto bez problemu.

heevi
Ukecaná baba ;) 1495 příspěvků 31.12.17 10:32

Řešit přímo s výrobcem, koupili jsme od nich myčku a už 3× u nás byli od Whirpoolu technici na záruční opravy :roll: vše v pohodě uznali. Jen pokud jste kupovala i prodlouženou záruku, tak tu Vám nejsou povinni uznat, ta se vztahovala na levné elektro.

vokishka
Extra třída :D 12623 příspěvků 31.12.17 10:35

Já kupovala sice pračku jinde, ale opravu jsem taky řešila přímo s výrobcem. Ti mi dali sami adresu na svůj autorizovaný servis a servisák si to řešil potom sám.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Podvedená Bohdalová v thrilleru o důvěřivosti seniorů: Z toho jde Strach!

Klobouk dolů! Jiřina Bohdalová (87) je profík každým coulem. S Jiřím Strachem... číst dále >

Prahu zahltily zelené koloběžky: Rozpadají se a ohrožují všechny kolem!

Ulice Prahy v posledních týdnech zaplavil světový fenomén – zelené... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >