Reklamace zboží z levneelektro.cz

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

DeHa
Povídálka 29 příspěvků 30.12.17 23:17
Reklamace zboží z levneelektro.cz

Dobrý den, nemáte prosím někdo zkušenost s tím, kde reklamovat počítač z e-shopu levneelektro.cz (dodavatel Elektra PV, České Budějovice)? E-shop chvíli po mém nákupu ukončil provoz a mě teď odchází monitor a nevím kam se obrátit, abych nemusela opravu platit (ještě je půl roku v záruce). Díky :)

Reklama

Reakce:

Bjustřík
Extra třída :D 13381 příspěvků 30.12.17 23:23
@DeHa píše:
Dobrý den, nemáte prosím někdo zkušenost s tím, kde reklamovat počítač z e-shopu levneelektro.cz (dodavatel Elektra PV, České Budějovice)? E-shop chvíli po mém nákupu ukončil provoz a mě teď odchází monitor a nevím kam se obrátit, abych nemusela opravu platit (ještě je půl roku v záruce). Díky :)

No tak zde bude asi problém..,těžko radit.. :think:,je fakt že už dva roky obchod neexistuje.. :? Co tak poradit.. :think:

barabasek
Echt Kelišová 9440 příspěvků 30.12.17 23:28

@DeHa reklamace řeší datart nebo autorizovaný servis https://www.budejckadrbna.cz/…datartu.html
 https://www.datart.cz/levne_elektro

Příspěvek upraven 30.12.17 v 23:29

DeHa
Povídálka 29 příspěvků 30.12.17 23:28

Já jsem tam nakoupila 3.6.2016 a pár dní nato jsem v TV viděla, že obchod zavřel :( Ale říkám si, že to snad někdo převzal po nich, nebo jestli to neřeší přímo výrobce (mám Lenovo), ale zatím jsem nic nenašla :(

DeHa
Povídálka 29 příspěvků 30.12.17 23:34

@barabasek Děkuji, zkusím to.

Ijen
Zasloužilá kecalka 721 příspěvků 30.12.17 23:40

Resili jsme reklamaci s Datartem, jednalo se o tablet Lenovo a bylo to naprosto bez problemu.

heevi
Ukecaná baba ;) 1196 příspěvků 31.12.17 10:32

Řešit přímo s výrobcem, koupili jsme od nich myčku a už 3× u nás byli od Whirpoolu technici na záruční opravy :roll: vše v pohodě uznali. Jen pokud jste kupovala i prodlouženou záruku, tak tu Vám nejsou povinni uznat, ta se vztahovala na levné elektro.

vokishka
Extra třída :D 12014 příspěvků 31.12.17 10:35

Já kupovala sice pračku jinde, ale opravu jsem taky řešila přímo s výrobcem. Ti mi dali sami adresu na svůj autorizovaný servis a servisák si to řešil potom sám.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Bohdalová své miliony už asi neuvidí. Bankéř, který jí prodal obrazy, utekl na exotický ostrov

Před rokem se zjistilo, že Jiřina Bohdalová naletěla podvodníkovi, bývalému... číst dále >

DJ Loutka: Kdo byla jeho přítelkyně, kvůli níž se měl oběsit? A jaké měli plány?

DJ Loutka (†51), který se o víkendu oběsil, po sobě zanechal přítelkyni Magdu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co má hot dog společného se psy a kde se vlastně vzal?

Dlouhá uzenina v housce se všemožnou oblohou je kandidátem na nejdokonalejší... číst dále >

Módní bible Vogue přichází do Česka, titulní stránka patří Olze Havlové

Poprvé v historii se magazín Vogue objevuje v československé verzi. První... číst dále >

Reklama