Reklama

Reklamovaly byste tuto vadu kočárku?

Fotoalbum tématu (4) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anneli
Stálice 82 příspěvků 26.02.18 08:05
Reklamovaly byste tuto vadu kočárku?

Ahoj holky,

máme pár dnů nový kočárek a dorazil nám s touto vadou stříšky. Reklamovaly byste? Myslíte, že to prodejce uzná? Byli jsme s ním už jednou venku a originál krabici jsem vyhodila :(, dokumenty k němu mám ale všechny.

Stříška je vykřivená a je to velice viditelné.

Děkuji za pomoc :kytka:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

rendulinka3
Povídálka 23 příspěvků 26.02.18 08:07

Napsala bych do obchodu a pozadovala bud novy nebo slevu.

Tichošlápek
Extra třída :D 10081 příspěvků 26.02.18 08:10

Rozhodne bych to reklamovala.

Anneli
Stálice 82 příspěvků 26.02.18 08:10

@rendulinka3 > Díky :). Kdyby to nebylo na tom snad nejviditelnějším místě tak bych neřešila, ale tohle bije do očí a fakt to nevypadá hezky.

Tajeka
Stálice 67 příspěvků 26.02.18 08:15

Ahoj, ja bych reklamovala. Za me esteticka, ale viditelna vada. Chci mit veci hezke a tip top, zvlast, kdyz za ne zaplatim nemale penize. To je ovsem ciste subjektivni zalezitost:/ Mas ale prave na koupi veci bez vad. Zvazila bych tedy komplikace, ktere Ti reklamace pirnese. Puvodni obal po Tobe tusim nemuze nikdo vyzadovat, dulezite je prokazani koupe a trvani reklamacniho obdobi. To mas na uctenkach. Takze jde o to, jestli kocarek jen dovezes do obchodu nebo budes muset poridit novy obalovy material na zaslani a hlavne, jestli mas po dobu reklamace cim jezdit??? Budes chtit kocarek dal prodavat? A pod.
Za me reklamace - uz jen pro tu drzost, ze prodejce neco takoveho vubec posle :( Drzim palce.

Tess 85
Ukecaná baba ;) 1204 příspěvků 26.02.18 08:16

To by mě teda pěkně štvalo… určitě minimálně zkonzultovat s obchodem. Nejsem odborník na reklamace, ale podle mě lze reklamovat i vizuální vady.

Uživatel je onlineCuddy
Neúnavná pisatelka 15372 příspěvků 26.02.18 08:17

Ja bzch ho tedy vratila hned po rozbaleni, nechapu vyhozeni krabice a vyjezd s nim ven.

katuska1984
Kecalka 343 příspěvků 2 inzeráty 26.02.18 08:20

Ano, reklamovala

Anneli
Stálice 82 příspěvků 26.02.18 08:21

@Cuddy > krabice je moje blbost, to uznávám, ale byl to prachsprostý hnědý karton, který seženu kdekoli. U střechy jsem si myslela, že se po nějaké době plného natažení srovná, ale nesrovnala. Že se třeba jen dočasně deformovala složením a přepravou.

Už jsem psala mail na e-shop a přiložila fotky, tak uvidíme.

Děkuji :)

terinka4444
Hvězda diskuse 67146 příspěvků 26.02.18 08:22

Taky to nechápu, teď to budeš složitě reklamovat, klidně budeš měsíc bez kočáru. Když jsi to vybalila a zjistila, měla jsi to vrátit hned ve 14denní lhůtě a měka jsi klid. Jinak samozřejmě reklamovat, vypadá to šíleně.

pe-terka
Neúnavná pisatelka 16007 příspěvků 26.02.18 08:23

Reklamovala bych. Škoda, že jsi to nezjistila dřív, ještě před prvním výjezdem.

Uživatel je onlineCuddy
Neúnavná pisatelka 15372 příspěvků 26.02.18 08:29

@Anneli My toto take mame u jednoho kocarku, ale jen na vnitrnim ksiltu, takze to neni videt. Po roce se to jakz takz srovnalo, ale ne uplne.

Petruna21
Echt Kelišová 9863 příspěvků 26.02.18 08:39

Určitě bych to reklamovala máš na to nárok :) a od zákona nemusíš mít krabici.

Káťa19
Kelišová 7085 příspěvků 36 inzerátů 26.02.18 08:42

Tak uz se stalo, ale meli by ti to vyreklamovat i ted, akorat budes cekat. Krabici mit nemusis. Uvidis, jak budou reagovat.

Anneli
Stálice 82 příspěvků 26.02.18 08:42

Tak e-shop reagoval velice rychle, zítra si pro kočárek přijede PPL a pošle se k posouzení výrobci, nový je k dispozici 8.3. Do té doby budu prcka nosit za krkem asi, protože zrovna včera jsme prodali náš starý sporťák :-D. Holt za blbost se platí. Ale není to až taková blbost, když jsem si v dobré víře myslela, že se stříška časem srovná, ne? Ach jo. :zed:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Uzel útočí na Me Too: Rýpu se ženám všude, ale za ramena je vzít nemůžu!

Je tomu přibližně rok, co v Americe odstartovala kampaň Me Too. Za oběť jí... číst dále >

Syn Špinarové: Chci novou sochu, ve hře je právník. Úřad: Sochař peníze vracet nebude

Sochař David Moješčík možná pro Ostravu udělal velkou kulturní službu, když... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >