Řekli byste mu/ ji, že ho partner/partnerka podvádí?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
86
3.7.22 13:40

Řekli byste mu/ ji, že ho partner/partnerka podvádí?

Otázka zní jasně, kdybyste věděli o nevěře ve svém okolí, řekli byste to tomu dotyčnému? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
3.7.22 13:42

Ne. Jednak do toho nevidím a druhak to nechci být já, kdo druhé osobě zničí život. Někdo chce třeba žít ve lži a tenhle fakt by ho zničil. Jiný člověk to zase ví, ale stydí se to přiznat..rozhodně si nemyslím, že bych tím někomu prokázala jakoukoliv službu.

• Citovat
  • Nahlásit
358
3.7.22 13:46

Asi by hlavně záleželo o koho by šlo…pokud vím jak spolu žijou a jací jsou…nebo by šlo třeba o sourozence tak bych to řekla…pokud by to byl kolega z práce tak bych se do toho nemontovala…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
371
3.7.22 13:47

Osobní zkušenost sice nemám, ale jak se znám, řekla bych to. Zvlášť kdyby šlo o kamaráda/kamarádku. Nemohla bych se dívat, jak tomu druhému věří a plánuje si budoucnost třeba. Pro mě je nevěra jasný konec ve vztahu. Když někdo miluje, nepodvede. Tečka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29608
3.7.22 13:56

Ne, obrátí se to proti tobě. Zásadně se nikomu nemontuju do vztahu a nedonasim.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2802
3.7.22 14:06

Já si vždycky vzpomenu na český film Medvídek, roli Geislerové, která to tam vysvětlila super. Šla bych za tím člověkem, řekla mu že je to můj kamarád, ale že vím že podvádí svou partnerku/partnera. Buď ať to svému protějšku řekne sám a nebo se s tím párem přestanu stýkat. Úplně. Ať si to lidi okolo přeberou jak chtějí.
Nedokázala bych se tomu člověku dívat do očí a lhát, nebo se přetvařovat.
Pokud by to nebyl někdo opravdu blízký (nejlepší kamarádi, rodina) tak bych to ale nepropálila. Na to jsem moc velký srab. Poslové těchhle zpráv jsou většinou nenávidění oběma stranami. Opravdu to není pěkná pozice a někdy trvá roky, než se přes to zúčastnění přenesou. Jsou sice vděční ale neskutečně naštvaní, že třeba by ten vztah ještě mohl existovat, kdyby nebylo jich.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12
3.7.22 14:20

Ahoj, bral bych to z te strany, jestli bych já chtěl od někoho slyšet, že mě někdo podvádí. Nebo naopak, aby mě někdo prásknul…

To si musí vyřešit v tom páru.

Takže za mě - Nechal bych to být.

:)
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1336
3.7.22 14:43

Když to vezmu z druhé strany, byl bych rád, že mi to někdo řekne. Nejhorší je, když to všichni okolí ví, jen ten podvadeny je za blbce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27349
3.7.22 14:44

Ne. Kdybych to měla chodit vykládat každýmu o kom to vím, tak rozvedu polovinu jinak spokojenejch manželství v okolí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
86
3.7.22 14:48

@Janli V tomhle případě jde „pouze“ o půlroční vztah

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4611
3.7.22 14:49
@Janli píše:
Ne. Kdybych to měla chodit vykládat každýmu o kom to vím, tak rozvedu polovinu jinak spokojenejch manželství v okolí.

8o fakt jo?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1336
3.7.22 15:19
@Janli píše:

To je dost depresivní 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
215
3.7.22 15:26

Jen svoji nejlepsi kamaradce bych to rekla, protoze jsem si jista, ze by to ona proti mne neotocila. Ona by mi to taky rekla. Ale jinejm bych se do toho nemontovala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
323
3.7.22 16:15

Zalezi na mnoha okolnostech. Pokud by to byl někdo, koho znám od vidění, tak bych mu to určitě nešla říct v krámě při nakupování rohlíku.
Kdyby to byl člověk mě blízký, tak bych to asi řekla. Ale jak píši. Záleží na mnoha okolnostech. :nevim: Těžko se to paušalizuje. Ale určitě bych se nebála toho, že bych rozestvala nebo rozvedla nějaký pár.
Pokud by ten pár byl tak skvělý, tak se nepodvadeji. :nevim: A dle mého není špatný člověk, co to řekne, ale člověk co podvádí. :nevim:
Takže na tom, jestli to řekneš, tak nevidím nic špatného. Můžeš jen riskovat to, že se s tebou dotyčný a dotyčná přestanou bavit. Ale to je risk no.
Nevěru u přátel jsem zažila a řekla jsem to. Bylo mi děsně trapné se a kamarádkou bavit a takovou zásadní věc ji nerict. :nevim:
Sama jsem zažila, jaké to bylo, když mi ex byl nevěrný, všichni to věděli a NIKDO nebyl tak hodný, aby mi to řek. Všichni mi to řekli až potom, co jsme se rozešli :roll:
A trvalo mi nějaký pátek, abych nebyla na ty lidi naštvaná. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
876
3.7.22 16:27
@Traceyy píše:
Otázka zní jasně, kdybyste věděli o nevěře ve svém okolí, řekli byste to tomu dotyčnému? :think:

Záleží kdo a taky jak si stojí k nevěře. Řekla bych to jen nejbližší kamarádce, a to pokud je pro ně věrnost důležitá a s partnerem se dohodli na monogamii. Jinak ne!!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat