Naše dcera bude prý chodit až ve 2 letech

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
x-slunicko-x
Stálice 51 příspěvků 17.06.19 21:36
rekli nam ze bude chodit ve 2 rokach

Mame 15m holcicku, ve 12m teprve zacala lozit po 4.ted si ani nestoupa, na rehabkach nam rekli ze nam možná zacne chodit az ve dvou letech. nechápu proc nam rekli ze uz neni potřeba cvičit kdyz si nestoupa.meli jste to nektera taky tak? nase prvni dite a mame strach aby nebyla jiná.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Atisia
Kecalka 188 příspěvků 17.06.19 21:41

Co Vojtěchova metoda? Poslední dobou je dost davana zdravím dětem.

Kfětoslava
Závislačka 2868 příspěvků 17.06.19 21:43

Nech ji lézt po 4, je to potřeba ke zpevnění zad, až dojde její čas, tak se postaví. Zbytečně bych ji nemordovala, když vám lékaři řekli, že chodit bude. Je tam pomalejší nástup, ale ničemu to nevadí.

x-slunicko-x
Stálice 51 příspěvků 17.06.19 21:46

Vojtovku jsme cvicili ale rekli ze uz neni potřeba, tak třeba možná by jeste byla asi ma chabejsi svalstvo

Králičice
Extra třída :D 13447 příspěvků 17.06.19 21:50

Od 18.mesice by to mel resit neurolog. A nech si ukazat cviky na posilovani - na balonu, overballu atd.

x-slunicko-x
Stálice 51 příspěvků 17.06.19 21:54

Na neurl jdeme uz v červenci ze to teda nerrsi driv a ze nam rekli ze uz neni potřeba cvičit.

Králičice
Extra třída :D 13447 příspěvků 17.06.19 21:56

Nemysleli jen vojtovku?

VikiRiki
Kecalka 247 příspěvků 1 inzerát 17.06.19 21:56

Na uklidnenou: nase dcerka se rozlezla po ctyrech, kdyz ji bylo 13,5m a pak lozila, lozila, lozila…chuze nikde v dohlednu…az jeden den v 18m se najednou postavila a udelala par krucku..jistou chuzi ziskala az nekdy ve dvou letech..dnes ma 3 roky a vis co? Ani bys nepoznala rozdil oproti ostatnim detem :-) jen je trosku vic nemotornejsi, neni to zadny velky sportovec no :-) ale delsi prochazky zvladne, vyskakuje si..ale lezec to teda neni dodnes :-D kazdopadne je zdrava, ma zdravy vyvoj, vsechno je ok :-) kde to nepobrala motoricky, tam to pobrala oralne, pac teda pusa ta ji teda jede…

danca6
Kecalka 352 příspěvků 17.06.19 22:00

@VikiRiki děkuji, uklidnila jsi mě. Malá má šestnáct měsíců, leze jak drak, chodí kolem nábytku už asi šest měsíců, ale že by se pustila, to neeee :D Známá fyzioterapeutka mi říkala, že jí mám dát pokoj :mrgreen: až se bude cítit, pustí se…no tak čekám teda :lol:

Uživatel je onlineElessa
Kecalka 227 příspěvků 17.06.19 22:05

My jsme to meli podobne. Syn zacal lezt ve 12 mesicich, lezl az do 18 mesicu, prokladal to chuzi po kolenou. Chodili jsme s nim na rehabku od jeho 3 mesicu. Nejdriv Vojtovka, pozdeji cviceni hrou - na mici, ruzne cviky s hrackama. Zacal se stavet u opory tak v 15 mesicich, v 18 mesicich se proste pustil a sel jako kdyby chodil buhvi jak dlouho :) Bylo to neuveritelne :) Jak se blizila ta magicka hranice 18 mesicu, uz nam na cviceni rikali, at se objedname k neurologovi. Nakonec to nebylo potreba. Cvicte a vyckejte do toho 18. mesice. Pak bych uz pro svuj klid k lekari zasla.

VikiRiki
Kecalka 247 příspěvků 1 inzerát 17.06.19 22:05

Muze byt klidne jak ta nase cacorka. Ona si proste musi byt vsim 100% jista nez neco udela. Treba kdyz se ucila lezt ze schodu, tak to neudelala, dokud si nebyla jista ze fakt nespadne. Dodnes je hrozne opatrna…beru to jako pozitivum. Mam o chlup min hlidani. O to vic musim hlidat druhyho, kterek si ted v 10mesicich vylezl na stolicku a ze stolicky na sedacku..a z te by nejradsi po hlave dolu, zejo…takze zaplat panbuh za ty „pomalejsi“ deti :-D kdyz se naucila chodit, tak uz ten mozecek byl vyspelejsi nez u tech mrnousu a to min delala zivotu nebezpecnych blbosti :-)

x-slunicko-x
Stálice 51 příspěvků 17.06.19 22:14

Muzete mi aspoň poradit nrjake cviky, nez tu vojtovku.tak to druhé cvičení hrou babotah ci jak se tomu rika.

danca6
Kecalka 352 příspěvků 17.06.19 22:15

Tak budu doufat, že do toho osumnáctého měsíce to zvládne :D Pediatr říká, tak jí dejte boty…no, tak jsem, já blbá, poslechla a tím jí to asi posunula :? Fyzio říkala, že je to pro nechodící batole to nejhorší :zed: Prý musí cítit palce. Takže boty letěly a je buď na boso, nebo ponožky nebo capáčky. Tak uvidíme :)

mira160581
Kecalka 244 příspěvků 17.06.19 22:45

@VikiRiki Je to.znam mam taky.dve ditka ta prvni. zacala chodit ve 22 mesicich a byla opatrna a ted mam 11m trestiprdlo.

Hobitka
Kelišová 5731 příspěvků 17.06.19 22:46

Moje sestrenice a bratranec (vsichni od od jednoho ze strycu) zacli chodit az ve 2, asi nejaka rodinna dispozice. Jsou uz dospeli a znat to neni. :hug:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama