Řekly byste kadeřnici, že odcházíte jinam?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

jenny.fields
Nadpozemská drbna 25217 příspěvků 17.12.17 20:10
Řekly byste kadeřnici, že odcházíte jinam?

Zajímaly by mne Vaše názory.
Chystám se odejít od kadeřnice, ke které jsem chodila cca 3 roky. Důvod je cena. Kadeřnice se postupně stala „slavnější“ a ceny se fakt vyšroubovaly pro mne hodně. Chodím pravidelně jednou měsíčně a když jsem si spočítala, kolik tam nechám za rok, tak jsem se rozhodla, že jestli mohu někde ušetřit třeba 5 tisíc, tak to udělám.
Jsem objednaná ještě na prosinec a leden.
Myslela jsem, že jí to řeknu. Jen slušně, aby to věděla, proč už nepřijdu. Netykáme si nebo tak, ale mluvíme i o soukromí. Jenže jsem se ptala tří lidí a všichni na mne koukali jak na spadlou z višně. Známá, že by ji to nenapadlo oznamovat. Maminka, že ji to přijde příliš konfrontační/trap­né. Manžel, jestli tím chci něco dokázat-asi myslel získat slevu. To samozřejmě nechci, kadeřnice nemá o klienty nouzi, naopak. Tak pokud prý ne, tak by to neříkal, přijde mu to zbytečné.

Tak mne nahlodaly, jestli já nejsem teda divná. Jak byste to měly Vy? Díky!

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Reakce:

debra.morgan
Závislačka 4140 příspěvků 17.12.17 20:11

Ja bych teda asi nic neřikala, prostě se už neobjednám…
já už tak od jedné odešla.

ka2ka
Extra třída :D 13114 příspěvků 17.12.17 20:12

Neřekla

markyj
Závislačka 4078 příspěvků 17.12.17 20:13

@jenny.fields ahoj, já jsem taky nikdy neříkala, že budu odcházet. Ať už byl důvod jakýkoli ;)

Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2346 příspěvků 17.12.17 20:13

Taky jsem nic nerikala, neslo o cenu, ale o to, ze je fakt levoruka… Ted dam za melir kolem 1800, chodim jednou za dva mes., ale stoji to uz za to. Najit dneska dobrou kadernici je fakt ulet, vystridala jsem asi 4 a az ted jsem konecne sppkojena. Takze ne, nerikala bych nic :nevim:

martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 17.12.17 20:14

@jenny.fields neřekla, pokud nejste kámošky, není důvod.

Šarlota4
Extra třída :D 10029 příspěvků 17.12.17 20:14

Rekla bych jen v pripade, ze by mne sama nabidla dalsi termin. Sama od sebe ne.

alun-ka
Zasloužilá kecalka 648 příspěvků 17.12.17 20:15

Normálně se příště objednáš jinam, co bys hlásila, copak u ní máš nějakou,,kartu" abys musela chodit právě tam?

jary1
Zasloužilá kecalka 698 příspěvků 17.12.17 20:15

No taky bych to neříkala, přijde mi to trapné. Co ji řekneš?: Příště už nepřijdu, budu raději chodit někam jinam. Oznámila bys ji to a půjdeš pryč nebo čekáš, ze to bude s tebou rozebírat, proč jdeš pryč?

cecetka
Kelišová 7443 příspěvků 17.12.17 20:16

Jak pise @debra.morgan neni duvod oznamovat. Pokud je ti to neprijemne, tak ji zavolej uz ted, ze jsi nemocna a zrus objednany termin. Na novy se neobjednavej, ze nevis, kdy budes OK a zacni chodit jinam.

Niky2
Zasloužilá kecalka 516 příspěvků 50 inzerátů 17.12.17 20:16

Taky bych nic nerikala. Kdyby se me ptala na posledni navsteve, jestli chci objednat na dalsi mesic, tak bych rekla, ze si kdyztak zavolam. Prijde mi to zbytecne ji neco vysvetlovat a obhajovat, proc uz nedorazim.

Michelle_M
Ukecaná baba ;) 2151 příspěvků 17.12.17 20:18

Hlavně jí to neříkej předtím, než se do tebe pustí, aby nepopustila uzdu emocím s nůžkama v ruce :jazyk: Ne, vážně, já bych to neříkala, bála bych se, že to bude trapné nebo nepříjemné.

Borrealis
Ukecaná baba ;) 2124 příspěvků 17.12.17 20:19

@jenny.fields
ne, asi ne

koneckonců, šak třebas budu chtít za rok dva přijít, tak přijdu…nebo ne

já jsem taky takhle odešla, paní kadeřnice šikovná, ale začala mi nějak „nenápadně“ zvyšovat cenu, bez upozornění předem…a jelikož to stále rostlo…

poslední kapka byla, když jsme tam paralelně byly dvě, to samé, stejná délka, já jednodušší střih o něco, stejná barva a paní platila dříve než já a platila o několik stovek méně…nevím proč

nějak se mi to nezdálo a příště jsem šla jinam, ale paní kad. je šikovná, stříhá pěkně tak uvidím…asi ještě někdy zajdu, ale halt budu se muset nějak poptat po ceně předem, měla jsem pocit že mi dává nějakou spešl přirážku, nevím za co

:nevim:

Klopotkova
Echt Kelišová 8236 příspěvků 17.12.17 20:20

Nic bych neříkala, nejste kamarádky, není důvod, navíc píšeš, že má zákazníků moc, třeba si ani nevzpomene, že se už neobjednáváš.

Já platím za melír a stříhání 600-700,– a chodím jednou za dva měsíce, asi jsem z levného kraje? :think:

Ennny
Ukecaná baba ;) 1760 příspěvků 17.12.17 20:20

Nevidím důvod, co bys ji jako řekla „už neprijdu jste moc dráha omlouvám se“blbost :nevim:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

5 receptů na rychlé vánoční cukroví

Taky se vám nechce zbytečně stát za plotnou ještě před Vánoci? Nebo nestíháte... číst dále >

Články z Expres.cz

Že se nestydíš, ty spratku?! Žena slovenského zpěváka naložila Rytmusovi

Kluk z Petržalky? Patrika Vrbovského (41) překřtili na spratka z Petržalky. V... číst dále >

Dokonalý polibek Vondráčkové sepsuli i v Americe. Fraška a katastrofa, píše se!

Opravdu česká distribuční společnost Luna Stanislava Dvořáka poškodila snímek... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pět chyb, kterými si přiděláváme zbytečné vrásky

Nejsme kouzelníci, abychom zastavili čas. A tak se vrásky dříve či později... číst dále >

Občas se mi povede jazykový trapas, říká japanoložka Anna Cima

Od dětství měla touhu psát, v dospívání se k tomu přidalo nadšení pro všechno... číst dále >