Rekomando podáno v Budějovicích, dodejka z Magistrátu Praha

685
27.6.13 14:54

Rekomando podáno v Budějovicích, dodejka z Magistrátu Praha

Holky, prosím o radu, nevíte některá, zda je možné, aby se dopravní přestupek, který někdo spáchá v jiném městě řešil přes Magistrát hl. města Prahy? Vysvětlení: Otci přišel doporučený dopis, který byl podán na poště v Českých Budějovicích, co vím, tak tam v poslední době nebyl, ale dodejka je z pražského magistrátu, odbor přestupků, takže předpokládám, že přestupek udělal v Praze, kde byl minulý měsíc. Bohužel jsou naši na dovče a dopis mi odmítli na poště vydat, takže nevím, co v něm je a jsem nervozní, co nás čeká :zed: Nejde mi do hlavy, proč byl podaný v Budějovicích :( Nemáte některá zkušenost?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
22236
27.6.13 15:49

Co vim, tak v CB je centrala pro hromadne podavani zasilek - prave od velkych instituci. Resila jsem to nedavno, prislo mi oznameni, podaci posta CB. Mas tam smerovaci cislo 370 20? Me nakonec psali z banky pres sluzbu Ceske posty.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
valkil
27.6.13 16:18

Přesně tak, centrálu, odkud se posílají dopisy můžou mít někde úplně jinde :palec:

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
685
27.6.13 17:07

@cilly @valkil - super, moc děkuji za radu, ano, psč je 370 20, ještě jednou díky :palec: :potlesk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
685
27.6.13 17:09

Vyřešeno :! :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8.7.15 08:38

Ahoj.

Mohla bych se zeptat, jak dopadl ten dopis od magistrátu Prahy? Příteli také přišla zasilka na jeho jméno, ale podáno bylo v ČB, tak jsem z toho zmatená a trochu se taky bojím, co to bude. Jak to u Vás dopadlo?

Děkuju

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat