Rekonstrukce 2. patra - přívod vody

1407
24.2.16 09:01

Rekonstrukce 2 patra - přívod vody

Ahoj,
chtěla bych se zeptat, jestli jste někdo nedělal rekonstrukci druhého patra rodinného domu a nenechával jste si tam nově zavést vodu. Potřebovala bych zavést vodu do kuchyně a přemýšlím na kolik by to vyšlo? Pravděpodobně se voda povede ze sklepa.

Děkuji :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

6565
24.2.16 10:20

Hoodně. Já teda měl největší problém vůbec sehna někoho kdo by mi to udělal. Většinou mi řemeslníci ani neodpověděli, nebo že za dva měsíce snad budou mít čas. No nakonec jsem musel najmou nějaký s. r.o. čko a ti chtěli 250Kč za h za jednoho pracovníka. Takže dohromady 500/h.
dělali napojení na bojler + studená voda, provrtání jedné zdi, vyvedení 2,3m do výšky a tam natáhnout 1m k umyvadlu a 3m ke sprcháči. + stejně dlouhý odpad který se vvedl ven ze zdi. Takže dohromady asi 20m trubky mě vyšlo na 12500kč. Měli jsme toho fak jen kousek a nic extra složitého. Prvně to furt chtěli tahat ze sklepa a vrtat mi do dlažby v koupelně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1407
24.2.16 11:20

@jakanas moc děkuju za reakci :) musíme to nějak vymyslet, já chci právě jen jeden vývod na tu kuchyňku nebo nevím, jak to jinak udělat :roll: nejlepší by bylo kdyby kdysi tam ten vývod na vodu zavedli, ale bohužel :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama