Rekonstrukce bytu 3+1 - cena, délka trvání

6
6.3.21 18:19

Rekonstrukce bytu 3+1 - cena, délka trvání

Ahoj, v létě, nebo na podzim nás čeká rekonstrukce panelového bytu 3+1. Konkrétně půjde o jádro + novou elektřinu v celém bytě (kuchyň bude nejspíš dělat truhlář, takže tu teď nechávám stranou). Elektřinu bychom chtěli vést v lištách a na záchodě a koupelně toho není moc k vymýšlení - do jedné místnosti se vejde akorát záchod, do druhé sprcháč, umyvadlo a pračka (tu máme svou). :)
Co mě zajímá, je především doba, po jakou budu muset být já, přítel a kočka mimo domov - tedy za jak dlouho to firma zvládne. Zároveň mě zajímá i cena, ačkoliv je mi jasné, že ta se bude odvíjet od použitých materiálů a výměry. Zatím můžu jen říct, že podlahy budou od značky Gerflor a kachličky max. na 1 stěně. Máte někdo zkušenost s takovou rekonstrukcí?
A případně se rovnou zeptám - nemáte někdo recenzi na firmu https://myconstruction.cz/, případně jak jsou drazí?

Za všechny odpovědi díky!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7636
6.3.21 18:35

A proč se nezeptas přímo jich za kolik to udělají? :D :zed: toto fakt nedokážu pochopit a hlava mě to nebere. Proč se třeba na koupališti budu ptát lidí, za kolik prodává rohlíky Tonda v samosce na druhým konci okresu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
6.3.21 18:43

@Cenarius My se samozřejmě ptali, ale prý nám jsou schopni říct cenu až podle jasně daného výběru vybavení. To my zatím nemáme, a úplně do puntíku mít hned tak nebudeme. Zajímá mě nějaké rozmezí, se kterým můžeme počítat + kdyby někdo rekonstruoval se stejnou firmou, dozvím se, jak moc je to s ní finančně náročné a jestli se radši nemám rovnou poohlížet po jiné firmě. Má snad celkem dobré recenze, ale cenu jsem se nikde nedočetla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.3.21 18:58

Mě stala rekonstrukce bytu 2kk 40m i s kuchyni 580 k. A to jsem dost setrila na materiálu. Takže to bude tak dvojnásobek u vás.

• Citovat
  • Nahlásit
202
6.3.21 19:01

Nas stala rekonstrukce jadra a nova elektrina ve zdi (ne v listach) plus podlahy cca 250 tisic. Trvalo to asi 2 mesice, ale nespechali jsme na to, meli rozdelanych vic zakazek, tak myslim ze by to slo i rychleji. S tou firmou co uvadis ale zkusenost nemam.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
6.3.21 19:23

@Fiškuska Díky moc!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4385
6.3.21 19:30

No pokud to bude dělat firma, tak se prohneš..
já před x lety v bytě 3+1 kompetka cca 600tis. i s luxusní kuchyní a spotřebiči, ale to bylo vše po známých, fušky, guláše, piva, matroš pod rukou či v akcích pro živnostníky, vše bez papíru, na ruku… jinak by to byl melounek krásně se valící i více…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat