Rekonstrukce bytu v 7. měsíci?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
petraw
Kecalka 458 příspěvků 29.09.14 21:34
Rekonstrukce bytu v 7. měsíci ???

Ahojky, chtěla bych znát nějaké názory, tak pokud máte chuť a chvilku času, budu vděčná :)
Zítra mám schůzku s majitelem našeho bytu, který nám slíbil rekonstrukci bytu než se mimčo narodí. Začínat se mělo ale v srpnu, do teď se nic nedělo a za týden by teprve měl přijít někdo byt omrknout a říct co a jak. Mělo by se dělat nové topení a sanační omítky. Práce zhruba na 3 týdny (odhadem). No a já se teď mám rozhodovat, jestli teda sem ty zedníky a bůhví koho pustit a doufat, že to nějak stihnou nějak rozumně nebo to nechat na příští léto, kdy bych se s mrňousem sbalila v létě k mamce a nechala je tady úřadovat. Mám strach, že se to protáhne jako všechny tyhle práce a já tady budu pak někdy před porodem pobíhat a dávat byt do kupy.
Co myslíte?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Neeya
Zasloužilá kecalka 915 příspěvků 29.09.14 21:37

@petraw ahoj, myslím, že pokud máš možnost na léto někam vypadnout i s prckem a nebojíš se, že ti z toho tam drahá polovička se zedníky nenadělají kůlničku na dříví, pak bych počkala až na léto. Záleží i na tom, jestli se ta zima bude dát s prckem zvládnout, nebo máš být v ne moc dobrém stavu. Ale za mě bych rozhodně počkala.

martulkasloník
Extra třída :D 12262 příspěvků 29.09.14 21:38

Myslím že nejsi první ani poslední těhule co bude rekonstuovat byt před porodem. my měnili okna v 9měs., u druhé holky v 8 měs. jsme předělávali koupelnu atd. furt něco. když to neuděláš teď…neuděláš to při mimču pak vůbec nebo blbě. prostě šup do toho a neboj, dokupy si to stihneš dát i uklidit.

matkabagristy
Vesmírná mluvilka 33589 příspěvků 29.09.14 21:38

To jsou malé věci. V těhotenství jsem pomáhala s dostavbou domu, do kterého jsem se stěhovala v šestinedělí.

Aspera
Generální žvanilka 21750 příspěvků 29.09.14 21:38

Já bych spíš nechala majitele byt opravit. Snad se to stihne. Ty toho stejně už moc nepouklízíš ani teď natož pak a s dítětem je pak všechno horší než těhotná.
My jsme se 6 týdnů před porodem stěhovali do baráku, kde ještě taky částečně probíhala rekonstrukce a zvládlo se to. Co jsem mohla jsem udělala sama, co jsem nemohla pomohl manžel nebo rodiče. A hromada věci se nezbláznila a počkala až budu moct.

dani24687
Neúnavná pisatelka 15428 příspěvků 29.09.14 21:44

Ceka nas ted rekonstrukce, budu 35tt

petraw
Kecalka 458 příspěvků 29.09.14 21:45
@Neeya píše:
@petraw ahoj, myslím, že pokud máš možnost na léto někam vypadnout i s prckem a nebojíš se, že ti z toho tam drahá polovička se zedníky nenadělají kůlničku na dříví, pak bych počkala až na léto. Záleží i na tom, jestli se ta zima bude dát s prckem zvládnout, nebo máš být v ne moc dobrém stavu. Ale za mě bych rozhodně počkala.

Zima je v pohodě, všechno je vlastně v pohodě. A naši bydlí kousek, mají velkou zahradu na léto právě ideální. Takže bych tu stejně načuhovala každý den s kočárem na procházce, co se tu děje. Tchýně je učitelka, takže v létě 2 měsíce dovča. Taky by moc pomohla. Teď jezdí domů v 6 večer a je ráda že je ráda. Já si právě taky myslím, že nechat to tu rozmlátit teď je trochu blbost.

kattkka
Generální žvanilka 24324 příspěvků 29.09.14 21:47

Nesla bych do toho.

petraw
Kecalka 458 příspěvků 29.09.14 21:49

No holky máte můj obdiv, já z toho mám úplně hrůzu. Teď můj táta rekonstruoval domeček. Pravda, že ten zásah byl mnohem větší, ale pořád byl někde problém. Jednou zedníci nedorazili, pak zase elektrikáři něco zkonili, nakonec z rek. na měsíc byly měsíce 3 a ještě pořád není hotovo. A teď ty práce kolem toho dodělávání, všechno zase zpátky nastěhovat, to má ještě dalších 14 dní co dělat. Včera, když jsem to viděla, tak jsem právě říkala, že teď už asi teda tohle podstoupit nechci a dneska majitel volal :roll:

petraw
Kecalka 458 příspěvků 29.09.14 21:50
@dani24687 píše:
Ceka nas ted rekonstrukce, budu 35tt

A nebojíš se, že třeba porodíš???

dani24687
Neúnavná pisatelka 15428 příspěvků 29.09.14 21:52

Nebojim, i kdyz napadlo me to.

Fikta
Extra třída :D 14540 příspěvků 29.09.14 22:01

No u nás už začala topná sezóna, takže to by měli s novým topením smůlu. Máme taky ze sebou rekonstrukci. Z plánovaných 4 měsíců se protáhla na 9. Zvládnout se to dá, ale pro svůj klid bych to nechala na potom.

petraw
Kecalka 458 příspěvků 29.09.14 22:14
@Fikta píše:
No u nás už začala topná sezóna, takže to by měli s novým topením smůlu. Máme taky ze sebou rekonstrukci. Z plánovaných 4 měsíců se protáhla na 9. Zvládnout se to dá, ale pro svůj klid bych to nechala na potom.

No klasika :D

achesa1
Zasloužilá kecalka 908 příspěvků 29.09.14 22:21

Ahoj, my jsme z jednoho pokoje dělali šatnu před porodem a dalo to zabrat. Velký břicho, málo síly. 3 měsíce po porodu jsme se dali do rekonstrukce zbytku domu a s malým dítětem, který neběhá, se to dá. Ačkoliv ted už se vážně těšim, že budeme končit. Ze zkušenosti - lepší po porodu než před.

maminaYwett
Kecalka 111 příspěvků 29.09.14 22:25

ahojky.ja jsem v sedmem a dodelavame novostavbu. s manzelem dokonce normalne delam(pokladame plovoucku, maluju atd)takze ja bych asi do ty rekonstrukce sla.zas kdyz by se prace protahly a tys prenasela, tak budes vdecna za praci navic, ktera by ti porod mohla vyvolat :D :lol: vlastni zkusenost. s prvni dcerou jsme taky rekonstruovali byt a pak jsem šůrovala co jsem mohla

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Fotogalerie z červeného koberce: Udílení cen Český lev z pražského Rudolfina

Dnes se v pražském Rudolfinu sejde herecká elita, abychom zjistili, kdo v... číst dále >

Jak moc záleží na detailu: Vilhelmová vytřela zrak růžové divě Českých lvů

Nikdo ji tady v Česku nezná, a přesto byla jednou z nejfotografovanějších žen... číst dále >