Rekonvalescence po augmentaci prsou

Anonymní
29.7.19 17:34

rekonvalescence po augmentaci prsou

Ahoj holky, řešíme doma možnost augumentace prsou. Partnerka z toho má už dost mindráky. Poslední kapkou jí bylo, když dcera dojela od otce a jeho nová partnerka tam s holkou řešila, že její maminka má malinký prsa a ona má velký…

No a skončila nám právě mateřská a žena, že by si našla práci, ale do toho řeší, že po augumentaci prsou nesmí 2 měsíce do žádné práce, protože se nebude smět prakticky ani pořádně pohnout. Ale to se mi úplně nezdá. Když totiž do nějaké práce, nastoupí, tak za půl roku na to našetříme, takhle bysme museli brát půjčku a už tak sotva vycházíme s penězma když chcem normálně žít. Ale ona nikam zatím nechce, prý aby nemusela dávat výpověď, jak by to pak vypadalo až by hledala další práci a ani mesíční dovolenou ji nikde nedají po půl roce.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9647
29.7.19 17:37

Tak pokud chce prsa, tak musí dopráce aby se na ně našetřilo, nemusí jít na operaci za půl roku, může jít třeba za rok a vzít si dovolenou na měsíc. Pokud vycházíte tak tak, je nesmysl aby byla dál doma ne? Jinak, švagrová byla na zvětšení a trvalo cca měsíc, než byla jakž tak ok.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19710
29.7.19 17:39

Hmmm tak ono není pomalu na jídlo, ale manželka chce nový prsa :think: upřímně když už si vymýšlí kraviny tak jí nažeň do práce at si na ně ušetří

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15533
29.7.19 17:55

Však ona to ještě rok vydrží, než nasetrite ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1093
29.7.19 17:59

At si koupi push upku ze pet set a muze jit makat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
456
29.7.19 18:03

To je blbost :) mám augmentaci s modelací a nepoužitelná jsem byla tak první týden. V té době jsem teda byla na rodičovské, ale do práce se lze při normálním průběhu v případě nepříliš fyzicky náročné práce vrátit tak kolem dvou týdnů. Možná kdyby byla servírka a tahala věnec půllitrů, pak by delší pauza dávala opodstatnění, ale zase manuálně pracující personál se točí tak rychle, že bych se něčím takovým nestresovala. Takže tvoje žena má leda tak výmluvy, proč nechce do práce. A fakt je nesmysl chodit na plastiku, když na to nemáte, vezmi rozum do hrsti!! Ono se to taky nemusí úplně povést, může potřebovat reoperaci a náklady letí vzhůru. Skončit v insolvenci kvůli prsum asi spíš nechceš, že…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9647
29.7.19 18:14

@The_Assassin No vida, takže by to šlo tak, jak jsem jí psala :mrgreen: Do práce, našetřit a třeba po roce na operaci, vzít si normálně dovolenou a je vyřešeno. První na to ale potřebuje peníze, pak může řešit zbytek. Pokud jen tak tak vycházejí, tak mi přijde malicherné knourat nad prsama, na který stejně nemá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
456
29.7.19 18:23

@arinecka Přesně tak, i kdyby tu výpověď dát musela, tak si aspoň na ta prsa vydělá. Brát si půjčku je nesmysl, bohužel lidi často neumějí odkládat neakutní potřeby a pak končí v dluhovych poradnách.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27034
29.7.19 18:32
@Anonymní píše:
Ahoj holky, řešíme doma možnost augumentace prsou. Partnerka z toho má už dost mindráky. Poslední kapkou jí bylo, když dcera dojela od otce a jeho nová partnerka tam s holkou řešila, že její maminka má malinký prsa a ona má velký…No a skončila nám právě mateřská a žena, že by si našla práci, ale do toho řeší, že po augumentaci prsou nesmí 2 měsíce do žádné práce, protože se nebude smět prakticky ani pořádně pohnout. Ale to se mi úplně nezdá. Když totiž do nějaké práce, nastoupí, tak za půl roku na to našetříme, takhle bysme museli brát půjčku a už tak sotva vycházíme s penězma když chcem normálně žít. Ale ona nikam zatím nechce, prý aby nemusela dávat výpověď, jak by to pak vypadalo až by hledala další práci a ani mesíční dovolenou ji nikde nedají po půl roce.

Psycholog je i zadarmo, tam se může jít objednat. Pokud jí velikost neničí záda, stačí kvalitní podprsenka a je po problému. Jestli má mindrák z větší velikosti a vadí jí pitomý rozhovor, asi nebude moc vyrovnaný člověk. Sama mám taky větší velikost a jako puberťačka jsem to nesla hůř. Pak jsem poznala, že je to i plus. Pokud je to v jistých mezích. Rozhodně je blbost se kvůli tomu zadlužit nebo nechodit do práce, co kdyby šla na operaci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.7.19 18:32

Tak trošičku poopravím - ne že by nebylo na jídlo, ale muselo by odpadnout: zajít si do kina, zábavního centra, nebo i koupit jen tak něco pro radost, či výlety.

@The_Assassin no viděla jedno video od nejaké vlogerky a ta tam právě popisovala, jak 2 měsíce nic nesměla dělat. Tak se toho chytla, že prostě 2 měsíce a basta.

@Kaci89 píše:
At si koupi push upku ze pet set a muze jit makat

kde nic není ani čert nebere… výstřihy nenosí, aby mohla schovat, že má pevnou podprsenku s košíčky B a uvnitř prázdno. Ale když je doma, nebo na koupák, tak tam to nemá jak obalamuťit. A po tom s „nextkou od ex“ už ani na koupák s dětma nechce, když ví, že před dcerou se dělá sranda z jejich prsou… a popravdě i doma několikrát dcera řekla, že mám větší prsa (naštěstí svalnatá, ale kulturista nejsem) než maminka…

• Citovat
  • Nahlásit
27034
29.7.19 18:34
@Anonymní píše:
Tak trošičku poopravím - ne že by nebylo na jídlo, ale muselo by odpadnout: zajít si do kina, zábavního centra, nebo i koupit jen tak něco pro radost, či výlety.

@The_Assassin no viděla jedno video od nejaké vlogerky a ta tam právě popisovala, jak 2 měsíce nic nesměla dělat. Tak se toho chytla, že prostě 2 měsíce a basta.

kde nic není ani čert nebere… výstřihy nenosí, aby mohla schovat, že má pevnou podprsenku s košíčky B a uvnitř prázdno. Ale když je doma, nebo na koupák, tak tam to nemá jak obalamuťit. A po tom s „nextkou od ex“ už ani na koupák s dětma nechce, když ví, že před dcerou se dělá sranda z jejich prsou… a popravdě i doma několikrát dcera řekla, že mám větší prsa (naštěstí svalnatá, ale kulturista nejsem) než maminka…

Aha. Tak je má naopak malá. Nextku od ext bych poslala do háje. Ona má zas místo mozku kašičku. Na to nepomůže žádná plastika :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15533
29.7.19 18:37

S dcerou si promluv, ze mamince takovými výroky ubližuje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19710
29.7.19 18:40

No máš docela nevychovanou a arogantní dceru, takže si jí srovnej a manželce vysvětli že je zdravá tak na koupaliště může at si toho kouká vážit

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2171
29.7.19 18:51

Dceri rekni, ze prsa se dedi, tak at se moc nesmeje. Taky mam prsa cinsky atletky, aspon mi to nedela problemy pri sportu a uprimne se desim toho, ze se mi stane po detech to, co moji matce, ktera na tom byvala stejne.

Jinak koupit si silikozy, kdyz na ne nemam, je fakt blbost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.7.19 19:06

Tak ona si nese stigma od dětství, kdy v době dospívání měla otčíma, který se ji na jednu stranu hodně vysmíval právě kvůli malým prsům, ale zároveň prý na ní zkoušel sexuální náznaky. Pak měla i nějaké další problémy mezi spolužačkami a dotáhlo se to až sem.
Já jsem spokojenej s tím co má. Na jednu stranu netvrdím, že se do hezkého výstřihu nemrknu, ale krásu ženy to u mě neurčuje… a rád se pomazlím. Ale chápu, že s tím má určitý blok, který mnohý další nemusí pochopit.

Dceři je 8 a ještě z toho rozum nemá. A popravdě většina ostatních žen, co zná je poměrně vyvinutých - babičky, tety, macecha, maminky spolužaček… jen u maminky to jaksi nevidí. A to že jí to ubližuje jsem jí řekl, takže jí to pak mrzelo, ale „když zatlučete hřebík, zůstane po něm díra i když ho vytáhnete hned“

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama