Rekonvalescence po laparoskopii

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Napsat příspěvek
Velikost písma:
23630
13.8.15 19:45

@Tůmička jo ten plyn dá fakt zabrat, ale mě ještě víc než plyn trápila bolest ramen ta byla neskutečná horší než celá operace

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4717
13.8.15 19:46

@Tůmička taky jsem to tak měla… chce to prostě :oops: vyprdět :mrgreen: :oops: nebo zkusit léky na nadýmání

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12660
13.8.15 19:52

@ka2ka No o ramenou ani nemluvím :zed: :zed: to je taky peklo. Ale ten nafouknutý břuch už po ránu mě hrozně štve. Nemůžu se ani pořádně najíst, protože mi to břicho už nemá pak kam růst :D @kiwa Ono to ale není ve střevech jenom ne? To je v celé dutině břišní a prý se to musí částečně vstřebat..? Momentálně mě to nejvíc tlačí pod žebry a kolem žaludku

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2327
13.8.15 19:53

Me strasne po druhe laparo bolely klicni kosti a bruch take bolel.Uz ve spitale nam davali Espumisan :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4717
13.8.15 19:54

@Tůmička Je to všude, jasný, něco se vstřebat musí, ale ten espumisan (mě líp zabírá od dr maxe to jejich) je určitě dobrá volba :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12660
13.8.15 19:55

@kiwa Tak hned zítra skáču do Maxe. Díky za radu :) :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4717
13.8.15 20:00

@Tůmička Není zač, hlavně ať to pomůže :).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1056
14.9.15 20:54

Ahoj já byla na laparo v patek, už v patek po dvou h jsem byla schopna chodit, v neděli me pustili dóm. Též žlučník, zajímá me, jsem jak nadmuta koza furt se mi to v břiše prohání, a prdim :jazyk: kdy to ustane? A mám trochu pod pupkem nafouklej lalok (jinak mám úplně ploché břicho) kdy se to trochu správi? :? :D jinak me ZO teda docela porad táhne a na místě žlučníku (po drenu) to docela poboliva, ale tak to je asi normální..? :nevim: Díky. :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1056
14.9.15 20:55
@ka2ka píše:
@Tůmička jo ten plyn dá fakt zabrat, ale mě ještě víc než plyn trápila bolest ramen ta byla neskutečná horší než celá operace

Taky.. A zada :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
722
14.5.16 20:13
@Aki píše:
Tak jsem zpět z laparky. Nakonec si mě nechali v nemocnici 5 dní. A to jsem byla absolutně bez komplikací.
Po operaci jsem se cítila příšerně, nebyla jsem připravena na takovou bolest (a to jsem po císaři). Každou hodinou to ale bylo lepší a lepší a dneska se už cítím dobře. Největší lahůdka bylo vytahování redonu (drenu) z břicha. Fuj.
Odebrali mi jen endometriózní cystu, hrozilo i odebrání vaječníku a vejcovodu, pokud by byly cystou hodně poničené. Vejcovody mám zcela prostupné, takže super.
Když to shrnu - na operaci (jakoukoli) bych bez podstatného důvodu nešla, ale tahle laparka mi hodně pomohla. Odstranila bolestivou cystu, která mi mohla zničit vaječník a navíc zjistili, že to tam všechno vypadá v pořádku.Držím Ti palce, aby Ti to taky dobře dopadlo a abys měla pooperační období klidnější než já. :palec: :wink:

Ahoj prošla jsem si teď tim samým. Můžu se zeptat za jak dlouho jsi splaskla,? Jsem jak nafoukly balón… A ještě podařilo se ti otěhotnět a za jak dlouho? Měla jsem potvrzenou 14cm endometrizu vše odstraněno vypáleno včetně srůstu. Vše proběhlo tak že mi vše zachovali a profoukly vejcovody které mám průchozí. Ale díky tomu jsem před tím nemohla vůbec otěhotnět. A ten dren mazec taková šílená bolest :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
69
26.9.17 11:09

Ahoj holky, taky prosím o radu…
V pátek jsem prodělala laparoskopii pro odstranění cisty a bohužel i odstranění části vaječníku.
Ještě nemám děti a chceme.
V sobotu mě pustili a tento pátek mám jít na stehy.
Moje doktorka mi dala kontrolu až 12.10. Do té doby neschopenka.
V práci jsem sice v kanceláři ale zvedám těžší věci pořád vstávám a zase si sedám apod.
Jsem tam ale pouze měsíc chjooo myslíte že 12.10. Až kontrola je běžné???
A mám dbát na doktorku??? Teď je mi samozřejmě pěkné blbě ale myslela jsem tak po týdnu do práce a ona mi řekla jestli nejsem blázen že chci miminko a vše se musí pořádně zahojit a že laparoskopie se podcenuje a není to tak snadný zákrok jak si myslíme. A ženy tim že jdou hned do práce pak mohou mít problémy. Primář ale zase říkal že pohoda že můžu jít klidně hned???? tak nevím

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21.11.19 18:54

@IMI
Ja jsem po stejné operaci cysta 11cm mužu vědět po jaké době se ti bříško spravilo? Už je to 8 den a pořad je to hodně nafouklí… díky za pomoc

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
114
16.8.20 19:25

Dobrý den obnovuji tema. Po jaké době jste šly do práce v případě ze děláte fyzickou práci a nesedite cely den v kanceláři? Jsem 16 den po laparo, citim se dobře doma už normálně funguji, rada bych šla už do práce ale okoli mě straší abych něco nepodcenila…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
150
24.5.21 07:25

Laparoskopie

Dobrý den chtěla bych se zeptat jsem 11 dní po laparoskopii, myslíte že bych mohla už jít na malou procházku ven?
Děkuji za odpověď :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23630
24.5.21 08:10
@Eva 38 píše:
Dobrý den chtěla bych se zeptat jsem 11 dní po laparoskopii, myslíte že bych mohla už jít na malou procházku ven?
Děkuji za odpověď :)

proč by jsi nemohla??

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat