Rekonvalescence po mimoděložním těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Ufinka87
Zasloužilá kecalka 501 příspěvků 22.06.19 10:45
Rekonvalescence po Mimoděložním těhotenství

Ahoj. Mám dotaz. Po pozitivním TT jsem začala špinit. Nástup do nemocnice kde se zjišťovalo co a jak.27.4 provedena revize pro neprosperující těhotenství a den na to laparo pro mimoděložní těhotenství a odstranění vejcovodu. celkem 10 dní v nemocnici. a teď k jádru věci. jsem už takovou dobu po operaci a stále cítím tu levou stranu kde mi byl vejcovod odstraněn. bolí mě to pořád. Není to nic co by se nedalo vydržet, ale bolí to neustálé hlavně večer, až mě z toho začne bolet i napravo. :-( kontrola u mudr..Vše v pořádku..měla jsem nasazeny i antibiotika na problémy s moč. měchýřem po operaci i čípky, jelikož jsem měla zánět dělohy. Na utz vše v pořádku, žádná volná tekutina, žádné srůsty na pohmat v pořádku, břicho měkké. Už si připadám jak cholerik :nevim: Mudr mě poslala ještě po ms na kontrolu k primáři…Jinak prý neví. Měl to někdo taky tak? Nebo jak dlouho jste cítili po laparu určitý discomfort. Děkuji za odpovědi
edit překlep

Příspěvek upraven 22.06.19 v 10:49

Reakce:
Šáruší
Závislačka 3510 příspěvků 22.06.19 10:49

Já šla hned druhý den domů, bolest byla jen mírná, do týdne ustoupila úplně. Do měsíce jsem byla znovu těhotná. Takže jsem takové komplikace neměla.

Ufinka87
Zasloužilá kecalka 501 příspěvků 22.06.19 10:52

@Šáruší tak to je super zpráva do měsíce těhotná…jestli mohu mít dotaz taky bylo mimoděložní? chytám se každé dobré zprávy kterou najdu :oops:

Tiffany1
Závislačka 4090 příspěvků 22.06.19 11:05

@Ufinka87 Šla jsem domu za dva dny, prasklý vejcovod, náhlá příhoda břišní, akutně na sál, do měsíce jsem byla těhotná, dokonce tam byly dvě. Jedno byl ovšem syndrom mizejícího dvojčete. :P

Mandarines
Kecalka 467 příspěvků 1 inzerát 22.06.19 12:19

@Ufinka87 také si nepamatuji, že bych měla až takové bolesti, jako bolelo to i pár týdnů jsem to cítila, ale nepamatuji si jestli az takto :think: jinak me bylo doporučeno počkat po mimoděložním tři MS a poté se začít snažit, povedlo se hned po doporučené pauze :D

Šáruší
Závislačka 3510 příspěvků 22.06.19 12:20
@Ufinka87 píše:
@Šáruší tak to je super zpráva do měsíce těhotná…jestli mohu mít dotaz taky bylo mimoděložní? chytám se každé dobré zprávy kterou najdu :oops:

jo jo, taky, a pak jsem hned otěhotněla a všechno v pořádku. Říkal gynekolog, že ta šance klesá bez jednoho vejcovodu jen o 20-25%

Ufinka87
Zasloužilá kecalka 501 příspěvků 24.06.19 22:13

Tak otěhotnění zatím neřeším. Spíš to že mě furt boli nalevo.. Jako bych byla stále mimidelozne těhotná :roll:

Váš příspěvek
Reklama