Rekonvalescence po porodu v šestinedělí

Anonymní
8.1.20 16:13

Rekonvalescence po porodu v šestinedělí

Ahoj. Prosim vas holky, mám 4 tydny po porodu. Jsem po nastrihu a šití, uz nekrvacim jen lehce občas spinim, mega vytlacene hemeroidy uz mi dikybohu zmizeli, vlastne se citim uz celkem dobre, vypada to, ze i stehy se uz uvolnili, s miminkem jsem se naucila se i vyspat a nevycerpat. No ale jediny problem pretrvava a to, kdyz jsem na velke, obcas teda staci sednou si na zachod jakoby v kline (kolem frndy a nahore nad ní na te kosti) a vnitrni strana stehen, nevim jak to popsat, proste me to zacne bolet, je to takovy neprijemny tah, bolest jako kdyz mate nekde modrinu. Je to jedine co me trapi, protoze to nemizí. :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1281
8.1.20 16:34

Jste po porodu 4 týdny, myslím si že je to normální, tělo je ještě bolavé…uvidíte po sestinedeli kdyby se to nelepsilo tak bych se zeptala se., teď si myslím že je ještě brzo aby byl člověk úplně fit

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18314
8.1.20 16:36

Mně veškeré různé neduhy a problémy, které nebudu popisovat :mrgreen: přešly během měsíců, do půl roku vše v pořádku včetně váhy před porodem. Tak vydrž, na prohlídce po 6 neděli dej vědět lékaři.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4004
8.1.20 16:55

No velkou jsem obrecela pokaždé až tak do dvou měsíců od porodu. Zatím se stále hojíš a i když se na pohled může zdát všechno ok, tak porušení vnitřní tkáně tam stále ještě může být… Já jsem měla utkvelou představu, že mi doktor po nastrihu sesil i řiť :lol: jelikož jsem nebyla schopna nic vyloučit a musela jsem si dávat laktulosu po litrech :lol: ještěže už je to za mnou :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1281
8.1.20 18:04
@35ja píše:
Jste po porodu 4 týdny, myslím si že je to normální, tělo je ještě bolavé…uvidíte po sestinedeli kdyby se to nelepsilo tak bych se zeptala se., teď si myslím že je ještě brzo aby byl člověk úplně fit

Mělo tam být lékaře…do telefonu mě sahnul syn, tak píšu jak d. ement, omlouvám se

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53
19.1.20 03:46

Měla jsem to samé, jen s rozdílem, že mě nemohli nastrihnout a já byla potrhana, ne do zadu ke konecniku ale dopředu přes klitoris až nazacatek. Bylo to šílene, nemohla jsem ležet, sedět ani chodit. Měsíc po porodu jsem myslela, že už se to nikdy nevrátí do normálu. Stále mě bolelo sezení, po chvilce chození strašná bolest, že jsem si musela lehnout a o sezení na záchodě ani ne mluvím. Ještě na prohlídce v sestinedeli jsem byla bolavá. Doktor řekl že to do půl roka bude o. k. Ted je malému necelých 5 měsíců a je všechno vporadku. Dokonce už uvažuji o druhém mimi.. Casem :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat