Reklama

Rekonvalescence po slim Lipo břicha, zkušenosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Eliškaaa
Kecalka 147 příspěvků 23.03.18 23:17
Rekonvalescence po slim Lipo břicha

Za několik dnů jdu na Slim Lipo břicha do Yes Visage. Kdo máte s tímto zákrokem zkušenost - jak vám bylo první dny po zákroku? Kdy jste se vrátily do práce a za jak dlouho se dá začít sportovat? Co modřiny, byly? Všem děkuji za příspěvky :* Ela

Reklama

Reakce:

TerezKo
Kecalka 111 příspěvků 28.03.18 13:41

Taky jsem byla na slimlipo asi půl roku zpátky v Yes Visage a zákrok byl celkem rychle hotovej a nějak zvlášť mě to nebolelo. Do práce jsem se podle doktora mohla vrátit hned druhý den, ale radši jsem si vzala homeoffice a pořádně si odpočinula, protože jsem nohy ještě cítila. Musela jsem nosit dva týdny speciální stahovací prádlo, podle kterého se ti ještě vytvaruje postava. Takže jsem začala sportovat až po tom co jsem měla všechno fakt zahojený.

Eliškaaa
Kecalka 147 příspěvků 29.03.18 18:31

Terezko, dekuji za zkušenost. Já už jsem 3 den po slim lipo břicha. Bolesti nemám, ale mám jiný problém. Když vstávám nebo se třeba pro něco skláním, cítím jak se mi ta vrchní vrstva s kůží pohybuje po té pod ní. Někdy to přes sebe přelupává, nevím jak přesně to popsat. Jak dvě strany suchého zipu, které moc nedrží. Je to hrozně nepříjemné. Bolesti nemám, ale i tak mám strach se pohnout. Ale musím. Mate někdo podobnou zkušenost? Je to normální?

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Rytmus a jeho nové hnízdečko: Luxusní bungalov objevil úplnou náhodou

„Miluju život a jeho plány,“ vyznal se Patrik Vrbovský (41) alias Rytmus.... číst dále >

Syn Špinarové: Chci novou sochu, ve hře je právník. Úřad: Sochař peníze vracet nebude

Sochař David Moješčík možná pro Ostravu udělal velkou kulturní službu, když... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >