Rekonvalescence po slim Lipo břicha, zkušenosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Eliškaaa
Kecalka 147 příspěvků 23.03.18 23:17
Rekonvalescence po slim Lipo břicha

Za několik dnů jdu na Slim Lipo břicha do Yes Visage. Kdo máte s tímto zákrokem zkušenost - jak vám bylo první dny po zákroku? Kdy jste se vrátily do práce a za jak dlouho se dá začít sportovat? Co modřiny, byly? Všem děkuji za příspěvky :* Ela

Reklama

Reakce:

TerezKo
Kecalka 111 příspěvků 28.03.18 13:41

Taky jsem byla na slimlipo asi půl roku zpátky v Yes Visage a zákrok byl celkem rychle hotovej a nějak zvlášť mě to nebolelo. Do práce jsem se podle doktora mohla vrátit hned druhý den, ale radši jsem si vzala homeoffice a pořádně si odpočinula, protože jsem nohy ještě cítila. Musela jsem nosit dva týdny speciální stahovací prádlo, podle kterého se ti ještě vytvaruje postava. Takže jsem začala sportovat až po tom co jsem měla všechno fakt zahojený.

Eliškaaa
Kecalka 147 příspěvků 29.03.18 18:31

Terezko, dekuji za zkušenost. Já už jsem 3 den po slim lipo břicha. Bolesti nemám, ale mám jiný problém. Když vstávám nebo se třeba pro něco skláním, cítím jak se mi ta vrchní vrstva s kůží pohybuje po té pod ní. Někdy to přes sebe přelupává, nevím jak přesně to popsat. Jak dvě strany suchého zipu, které moc nedrží. Je to hrozně nepříjemné. Bolesti nemám, ale i tak mám strach se pohnout. Ale musím. Mate někdo podobnou zkušenost? Je to normální?

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Jde to!

Naučte se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy. Za dva... číst dále >

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Články z Expres.cz

Prapodivná reklama Prachařové: Fotí dítě se spalovačem tuku!

Modelka Agáta Prachařová (33) stále brání svou dceru před zájmem veřejnosti a... číst dále >

Komplic ústeckého vraha před soudem: Na jeho verzi něco nesedí!

Soud začal projednávat případ dvojnásobné vraždy a znásilnění v chatové... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dress code nemusí být v létě peklo. Pět tipů, jak na něj vyzrát

Formální oblečení může být pro někoho v parném horku jako noční můra. Dlouhé... číst dále >

K životu nepotřebujete spoustu oblečení, říká Kamila Boudová

Vždycky ji zajímala móda. Kamila Boudová vystudovala oděvní design, pak... číst dále >

Reklama