Rekreační areál Pařez - svatba

3235
18.11.15 15:41

Rekreační areál Pařez - svatba- zkušenosti

Ahoj, vybrali jsme si pro naši svatbu Areál Pařez v Českém ráji. Paní tvrdí, že tam letos měli 4 svatby po cca 100 lidech. Nenajdu tu někoho kdo tam třeba byl a mohl by mi poskytnout nějaké info? díky:

Ať žije síla emimina!!!:):)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

18.11.15 15:44

Ahoj. Netuším, ale před 7 lety jsme tam byli na adaptáku ze střední. Ubytování docela hrůza, ale jídlo celkem dobré :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3235
18.11.15 15:47

Ubytování se trochu bojím. jěště jsem to na živo neviděla. respektive ne vevnitř. teprva se tam jdem podívat…no Zámek Sychrov by byl lepší…ale to budu muset ještě pár (desítek) let šetřit:)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.11.15 15:49

Ale zase tenkrát to bylo docela levný.. tak co bych chtěla, že jo:)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1000
18.11.15 16:02

Jak si můžete něco vybrat bez toho aniž byste tam byli? My máme kousíček chatu a tenhle areál bych si teda pro svatbu nevybrala. Na pivo nebo na zmrzlinu dobrý ale jinak dost hrůza. Teď jsem se koukala i na fotky na netu a být tebou tak se tam jedu podívat a pak se rozhodněte.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3235
18.11.15 16:14

No my byli venku…vevnitř ještě ne. ale samozřejmě se tam podívat půjdem. bohužel manžel chce velikou svatbu a na to nejsou místa. ale jestli máš nějakej dobrej nápad v českém ráji, tak sem s nim…velká kapacita na hostinu i ubytování?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama