Rekvalifikace od úřadu práce, odhlášení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.01.19 20:57
Rekvalifikace a urad prace odhlášení

Dobrý večer, můžu se zeptat, jak je to s rekvalifikaci od UP, kdyz mi ho zaplatí, tak po skončení rekvalifikace, se budu muset odhlásitz Up nebo najít místo jen v tom oboru, který jsem absolvovala rekvalifikaci?

Reakce:
smajlik345
Zasloužilá kecalka 570 příspěvků 23.01.19 21:07

pokračuješ dál s hledáním jakkékoli práce. Aspoň mě dávali nadále nabídky na jakkékoliv místo a odhlašovat se nemuseli. Jen měli kecy proč mě nevzali ty co mi místo slíbíli ( kurz mi přiklepli protože jsem měla potvrzeno že po kurzu mě jedna firma zaměstná )

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.01.19 21:10

@smajlik345 a behem kurzu pobiras podporu? Dekuji

smajlik345
Zasloužilá kecalka 570 příspěvků 23.01.19 21:18
@Anonymní píše:
@smajlik345 a behem kurzu pobiras podporu? Dekuji

já jsem nepobírala neměla jsem nárok byla jsem chvilku po škole a neměla jsem odpracovano 2 roky v kuse. Neplatili mi ani cestu na kurz, protože kurz nebyl přihlašen pod uřadem i když ho uřad zaplatil

renduli
Závislačka 3127 příspěvků 23.01.19 22:01
@smajlik345 píše:
já jsem nepobírala neměla jsem nárok byla jsem chvilku po škole a neměla jsem odpracovano 2 roky v kuse. Neplatili mi ani cestu na kurz, protože kurz nebyl přihlašen pod uřadem i když ho uřad zaplatil

S odpracováním to nijak nesouvisí.
Na podporu při rekvalifikaci jsi neměla nárok, protože se jednalo o zvolenou a ne zabezpečenou rekvalifikaci.

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Pravý důvod rozchodu Elišky Bučkové s Jakubem Vágnerem? Expresu řekla, jak to bylo

Dlouho se spekulovalo o tom, co bylo příčinou náhlého rozchodu modelky Elišky... číst dále >

Zavřená komnata Jitky Zelenkové: Proč zůstala na „stará kolena“ úplně sama?

Láska k jednomu muži dostala zpěvačku Jitku Zelenkovou (68) až na samé dno.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >