Rekvalifikační kurz kosmetička nebo vizážistka

30.5.15 22:39

Rekvalifikační kurz kosmetička nebo vizážistka

Ahoj všem, už asi dvě hodiny projíždím tady různé diskuze ohledně rekvalifikačních kurzů, ale stejně bych toto téma opět otevřela. Končí mi mateřská a půjdu na úřad práce. Nyní si trochu přivydělávám jako kosmetická poradkyně (Mary Kay) a stojím před velkým rozhodnutím zda nastoupit do nějakého zaměstnání nebo být kosmetickou poradkyni na plný úvazek?… Najde se tu nějaká duše, která by mi poradila? Ráda bych se jako kosmetická poradkyně více realizovala a tak se chci zeptat. Jakou zkušenost máte s rekvalifikačními kurzy? Je lepší kurz kosmetičky nebo kurz vizážistky? Bydlím u Prahy, kterou společnost by jste mi doporučily? Po ukončení kurzu, měly jste velký problém se někde uchytit? Předem moc děkuji za jakoukoliv odpověď. Helena

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

26152
31.5.15 07:47

@hellemax Ahoj, já jsem si „z nudy“ udělala kurz na kosmetičku. Je to jen pro mě a třeba občas mamku nebo kámošky (to spíš abych vše nepozapomínala).Dělala jsem to v Praze u Feřtekové (autorka knih pro kosmetičky, její manžel byl přednosta Ústavu lékařské kosmetiky, tak by se dalo říct, že měla info z první ruky ;).
Ono záleží na tom, na jakou klientelu budeš mířit.
Větší změnu uvidí klientky, když budeš dělat vizážistku, ale to je spíš na jednorázové příležitosti, takže se ti klientela bude dost měnit (nemusíš se třeba trefit do vkusu, je to víc kreativní…).U té kosmetiky je důležitá pravidelnost návštěv, schopná kosmetička může pomoci s problémy s kůží. Klientky zrelaxují, naváže se vztah…
Já bych asi zvolila tu kosmetičku. A určitě počítáš s tím, že začátky budou dost náročné, jak na čas tak na investice. Zajisti si dostatek výukového materiálu (kamarádky),tohle je hodně o praxi. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.6.17 15:11

Dobrý den poradí mě někdo co napsat do dokumentu o zdůvodnění požadované rekvalifikace kosmetický?? Prosím prosím!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama