Rekvalifikační kurz na krejčovou?

Anonymní
21.7.21 21:44

Rekvalifikační kurz na krejčovou?

Dobrý večer, klasicky když mi bylo 15 let a chodila jsem do devítky a vybírala jsem si školí tak jsem chtěla jít na krejčovou nebo kadeřnici. Rodiče mě tam nepustily, protože jsem měla významenání a ještě k tomu jsem se bála kritiky od kamarádů. Tak jsem šla na obchodku :cert:. Dodnes toho lituji, ale tak co už stejnak mě tam rodiče pustit nechtěli. Teď je mi 25 let a pracovala jsem 5 let jako fakturantka/účetní atd.. Mám toho dost! Lze si udělat rekvalifikaci na krejčovou nebo kadeřnici?
Spíše bych chtěla tu krejčovou. :mrgreen: Když jsem to řekla rodičům tak by mě za moje prý pitomé názory zabili.
:lol: Chtěla bych mít časem svůj obchůdek. Miluji dělat návrhy a všechno okolo. Mám dceru která teď sice jde teprve do 7.třídy, ale chce jít na návrhářku oděvů apod. Táhne to tím směrem jak mě tak dceru. Máte někdo zkušenosti s touto praci? Uživíte se? Radši být krejčovou nebo kadeřnicí?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
124
21.7.21 21:58
@Anonymní píše:
Dobrý večer, klasicky když mi bylo 15 let a chodila jsem do devítky a vybírala jsem si školí tak jsem chtěla jít na krejčovou nebo kadeřnici. Rodiče mě tam nepustily, protože jsem měla významenání a ještě k tomu jsem se bála kritiky od kamarádů. Tak jsem šla na obchodku :cert:. Dodnes toho lituji, ale tak co už stejnak mě tam rodiče pustit nechtěli. Teď je mi 25 let a pracovala jsem 5 let jako fakturantka/účetní atd.. Mám toho dost! Lze si udělat rekvalifikaci na krejčovou nebo kadeřnici?
Spíše bych chtěla tu krejčovou. :mrgreen: Když jsem to řekla rodičům tak by mě za moje prý pitomé názory zabili. :lol: Chtěla bych mít časem svůj obchůdek. Miluji dělat návrhy a všechno okolo. Mám dceru která teď sice jde teprve do 7.třídy, ale chce jít na návrhářku oděvů apod. Táhne to tím směrem jak mě tak dceru. Máte někdo zkušenosti s touto praci? Uživíte se? Radši být krejčovou nebo kadeřnicí?

Seš si jistá že je ti 25 a máš dceru v 7. třídě? To mi nějak nevychází :think: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.7.21 22:03
@EvaEpic píše:
Seš si jistá že je ti 25 a máš dceru v 7. třídě? To mi nějak nevychází :think: :lol:

Bože! Omlouvám se mělo to být 35. :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
7533
21.7.21 22:10

Tak ty jsi dělala účetní a fakturantku možná tak ve snu. :mrgreen:
Běž konečně na tu kadeřnici a přestaň tady furt otravovat. :pocitac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9640
21.7.21 22:13

A máš peníze na otevření vlastního obchodu? Myslíš, že si tak dobrá, že obstojís v konkurenci levného textilu co je všude plno?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13145
21.7.21 22:14

Rekvalifikační kurz na krejčovou dělá např v Praze soukromá škola Bean.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30527
21.7.21 22:15
@Anonymní píše:
Bože! Omlouvám se mělo to být 35. :mrgreen:

Jistě, a pracovala jsi jen pet let. Rakla bych, ze jsi porad ta sama.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.7.21 22:22
@vokishka píše:
Jistě, a pracovala jsi jen pet let. Rakla bych, ze jsi porad ta sama.

Kdo ta samá?

• Citovat
  • Nahlásit
30527
21.7.21 22:24
@Anonymní píše:
Kdo ta samá?

Co tu zaklada diskuse o osmackach, stredni škole atd

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.7.21 22:24
@JancaS84 píše:
A máš peníze na otevření vlastního obchodu? Myslíš, že si tak dobrá, že obstojís v konkurenci levného textilu co je všude plno?

Mám nešetřeno zhruba 250 000. Na zařízení obchodu by to stačit mělo. (Snad :mrgreen:) Té konkurence se bojím, ale ta je v hodně oborech. Chtěla jsem to dělat už dřív jenomže nikdy mi to rodiče nedovolily.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
21.7.21 22:26
@vokishka píše:
Co tu zaklada diskuse o osmackach, stredni škole atd

A proč bych to měla být já? :roll: Co jsem komu udělala? :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
2903
21.7.21 22:31

Vyznamenání?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2336
21.7.21 22:36
@PetraJ píše:
Tak ty jsi dělala účetní a fakturantku možná tak ve snu. :mrgreen:
Běž konečně na tu kadeřnici a přestaň tady furt otravovat. :pocitac:

A myslí si jak to není průhledný…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1074
22.7.21 00:24

Pokud jsi to chtela delat uz tehdy a mas k tomu vztah, tak urcite uz davno sit umis a rekvalifikaci nepotrebujes.
Aby ses tim uzivila, nemusis mit vlastni prodejnu, ale musis sit neco originalniho.
Muzes sit treba vesele cepicky pro anesteziology :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1920
22.7.21 08:12
@Anonymní píše:
Mám nešetřeno zhruba 250 000. Na zařízení obchodu by to stačit mělo. (Snad :mrgreen:) Té konkurence se bojím, ale ta je v hodně oborech. Chtěla jsem to dělat už dřív jenomže nikdy mi to rodiče nedovolily.

A najednou ve Tvých 35 rodiče zázrašně procitli a dovolili, nebo jak :mrgreen:?
Nevím kolik Ti je, podle způsobu vyjadřování bych tipovala, že tak 15 a nechápu potřebu psát sem vymyšlené koniny.
Jen pro úplnost. Slušně se uživit jako kadeřnice, nebo krejčová není nic jednoduchýho to už musí být dotyčná hodně šikovná a schopná a na to Ty s prominutím, tak nějak nevypadáš :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat