Rekvalifikační kurz na mzdovou účetní. Má to cenu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonimka5621
Zasloužilá kecalka 790 příspěvků 25.03.18 14:39
Rekvalifikační kurz na mzdovou účetní. . . Má to cenu ?

Dobrý den, mám vychozenou bohužel jenom základní… Střední nedodělaná kvůli osobním problémům :/ byla jsem na kuchař / číšník… Teď přemýšlím, že bych se pustila do rekvalifikačniho kurzu na mzdovou účetní ;) a přemýšlím zda to má cenu.. Jestli vůbec někde najdu uplatnění, když sice budu mít kurz, ale škola žádná :/ co myslíte? Děkuji za názory…

Reakce:
elan
Kecalka 206 příspěvků 25.03.18 14:44

Podle mě to nemá smysl, když nemáš SŠ, firmy většinou požadují dodělanou ekonomku + kurzy jsou takové bonusy navíc

ka2ka
Extra třída :D 13147 příspěvků 25.03.18 14:46

Nemá pokud nemáš domluvené že tě někde vezmou

Anonimka5621
Zasloužilá kecalka 790 příspěvků 25.03.18 15:14

Myslela jsem si to :/ děkuji

janickaIII
Závislačka 2645 příspěvků 25.03.18 23:19

Na rekvalifikační kurz bys měla mít aspoň SŠ. Zkus si dodělat maturitu a pak ten kurz. Nebo zkusit někde pracovat jako pomocná účetní a postupem se vypracovat, ale SŠ stejně bude potřeba.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Zářez dne: Dáda si na sebe vzala luxusní legíny a předvedla camel toe

I luxusní legíny značky Gucci mohou napáchat pěknou škodu. Zvlášť když si je... číst dále >

Šlofík dne: Pašeračka Tereza si u soudu zdřímla. „Je nemocná,“ řekl nám zdroj

Pravidelné návštěvy soudu ji pěkně zmáhají. Během posledního soudního líčení... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >