Reklama

Rekvalifikační kurz na mzdovou účetní. Má to cenu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonimka5621
Zasloužilá kecalka 788 příspěvků 25.03.18 14:39
Rekvalifikační kurz na mzdovou účetní. . . Má to cenu ?

Dobrý den, mám vychozenou bohužel jenom základní… Střední nedodělaná kvůli osobním problémům :/ byla jsem na kuchař / číšník… Teď přemýšlím, že bych se pustila do rekvalifikačniho kurzu na mzdovou účetní ;) a přemýšlím zda to má cenu.. Jestli vůbec někde najdu uplatnění, když sice budu mít kurz, ale škola žádná :/ co myslíte? Děkuji za názory…

Reklama

Reakce:

elan
Kecalka 201 příspěvků 25.03.18 14:44

Podle mě to nemá smysl, když nemáš SŠ, firmy většinou požadují dodělanou ekonomku + kurzy jsou takové bonusy navíc

ka2ka
Extra třída :D 12770 příspěvků 1 inzerát 25.03.18 14:46

Nemá pokud nemáš domluvené že tě někde vezmou

Anonimka5621
Zasloužilá kecalka 788 příspěvků 25.03.18 15:14

Myslela jsem si to :/ děkuji

janickaIII
Ukecaná baba ;) 2121 příspěvků 3 inzeráty 25.03.18 23:19

Na rekvalifikační kurz bys měla mít aspoň SŠ. Zkus si dodělat maturitu a pak ten kurz. Nebo zkusit někde pracovat jako pomocná účetní a postupem se vypracovat, ale SŠ stejně bude potřeba.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Ivo Rittig se vyšňořil k soudu kvůli tunelování, na cestu se posilnil Moëtem

Lobbista Ivo Rittig je dnes na soudním projednávání ohledně kauzy údajného... číst dále >

Stodůlková ve StarDance: Zažila výhru, rodinnou tragédii i zázračnou proměnu

Tanečnice Alice Stodůlková (31) se od doby, kdy se s Pavlem Křížem protančila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >