REM spanek a usnuti znicehonic u miminka

13.8.20 19:51

REM spanek a usnuti znicehonic u miminka

Dobry den,

nejspise to bude normalni, ale uklidnim se, kdyz mi nekdo napise, ze to zna. Vim, co je to REM spanek u miminka, nase (2 mesice) kouli ocima, dela grimasy, dycha zrychlene temer porad pred spanim a behem spanku. Vsimla jsem si ale, ze to dela i pri bdelosti, kouka na hracky, jakoby na chvili vypne a pak se probere a hraje si dal, posledni dny mi parkrat dokonce usnul znicehonic (na prebalovaku, nebo kdyz si s nim povidam, on se na me smeje a najednou usne). Nestava se to pravidelne, ale zajima me, jestli je to normalni a muze takhle “vypnout” unavou (prisuzuji to i vedrum). Nejaka epilepsie by to snad byt nemela, ty zachvaty vypadaji jinak a jsou asi castejsi. Maly je narozeny tri tydny pred terminem akutnim cs, nedostatek kysliku. Predem velmi dekuji za kazdou odpoved. Doktorce se samozrejme zminim.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2217
13.8.20 20:00

Rekla bych, ze to bude normalni. Nase mala (6 tydnu) to dela u kojeni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1959
13.8.20 20:10

Taky bych rekla, ze je to normalni. Urcite jsi nekdy videla takove ty vtipne videa, jak decka ji u stolu a najednou usnou. Miminka a batolata usnou kdekoliv, oni si nereknou, musim vydrzet nez me daji do postylky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14.8.20 13:10
@hani28 píše:
Taky bych rekla, ze je to normalni. Urcite jsi nekdy videla takove ty vtipne videa, jak decka ji u stolu a najednou usnou. Miminka a batolata usnou kdekoliv, oni si nereknou, musim vydrzet nez me daji do postylky.

To je pravda, tak to kdyztak jen zminim, ale plasit nebudu, diky za uklidneni:).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama