Remington IPL6750/i-Light zkušenost?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.01.19 17:25
Remington IPL6750/i-Light zkušenost?

Ahoj, potřebovala bych poradit :P chci si koupit epilátor s IPL a nevím, jaký vybrat.. nejlépe hodnocený je od Philipsu, ale to je docela drahé.. proto přemýšlím nad variantou Remington IPL6750/i-Light, nemáte ho někdo? Popřípadě, jestli vše funguje tak jak má? :)

Reakce:
Uživatel je onlinemilktea
Kecalka 203 příspěvků 5 inzerátů 21.01.19 19:59

mam phillips, je dobry, zabira mi tedy jen na nohy, kde mam tmave silnejsi chloupky, pokud mas svetle nebo tenke, tak to asi ani nezkousej. Phillips mel akci, 90 dni na zkousku, nevim, zda to ma stale.
chloupky mi nekde porad rostou, protoze jsem ted lina a chytne me to zas na jare, ale kdyz si vzpomenu, jaky jsem mela vzdy strniste! nelituju.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Erika Stárková z Mostu!: Vycpávám si prsa ponožkami, jsem maskot severu

Erika Stárková (34) je aktuálně nejslavnější herečkou Česka, díky roli Dáši v... číst dále >

Stěhování do bytu za 15 milionů! Chystají Plekanec a Šafářová domov pro jeho syny?

Tomáš Plekanec nenechává nic na náhodě. Kanadské soudy sice teprve budou o... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >