Remood a motání hlavy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Agata001904
Nováček 3 příspěvky 22.05.19 20:41
Remood a motání hlavy

Ahojte holky :hug: bere tady někdo remood s předepsáním na neurologii. Na motání hlavy, bušení srdce, nevolnost, a když jdu do obchodu tak pocit na omdlení, bere ho někdo? Já dnes zacala, ale nikde jsem se nedočetla jestli pomáhá na motání hlavy :think: :,( :,(

Reakce:
panenka87
Extra třída :D 13515 příspěvků 22.05.19 21:20

@Agata001904 Ahojky, můžu se zeptat? To motání hlavy máš způsobené psychikou nebo kvůli neurologiickému problému? Mám už několik týdnů motání hlavy, prý od krční páteře, možná mě taky pošle na neurologii. Jinak antidepresiva beru a na ty stavy, co máš v obchodě by ti měl pomoci. Je i možný, že i to motání hlavy se ti zlepší. Záleží na tom, jaké příčiny je. Drž se a přeji trpělivost, než léky zaberou, ono to pár týdnů může trvat. :kytka:

Agata001904
Nováček 3 příspěvky 22.05.19 21:53

@panenka87 děkuji za odepsání :hug: no to motání hlavy jsem měla zpusobené stresem před 5ti lety mi na neurologii diagnostikoval latentní tetánii, a brala jsem kapky antidepresiva - seropram, bohužel po 5ti letech přestaly už účinkovat, tak se mi vrátily ty stavy, bušení srdce, motání hlavy, i já si myslela že to mám od krční páteře, a nejspiš ne, dnes mi na neurologii předepsal ten remood, ale nikde jsem se právě nedočetla zda mi to pomuze na to šílené točení hlavy :think:

panenka87
Extra třída :D 13515 příspěvků 23.05.19 13:17

@Agata001904 Pokud je to motání psychického rázu, měly by ti pomoci :) Asi se potýkáš s panickou úzkostí, tak když se najde vhodná léčba, je to dobře léčitelné ale doporučuji i chodit na nějaké terapie. Bude to dobrý! Hlavně že víš, na čem jsi. Já teď právě vůbec nevím a netěším se na to kolečko vyšetření, co mě asi čeká. Dnes mě doktor napsal Betaserc. Nemáš zkušenosti? Je to přímo na ty závratě, prokrvuje oblast mozku nebo tak nějak :think:

Váš příspěvek
Reklama