Renehavis po odebrání menisku. Máte zkušenosti?

def
241
12.12.19 23:59

Renehavis po odebrání menisku. Máte zkušenosti?

Ošetřující lékař mi (až na moji žádost, tedy ne proaktivně) nabídl injekce kyseliny hyaluronové formou přípravku Renehavis. Máte s tímto přípravkem někdo zkušenost?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2072
13.12.19 01:01

Nevim zda Renehavis ale injekci kyseliny hyaluronové po operaci menisku jsem před pár měsíci dostal.

Ale co na to říct? Nemám s čím porovnat, jak by to vypadalo, kdybych ji nedostal

Hojilo se to velmi dobře a koleno je fajn a to prošlo extramní záteží místo mírné rebabilitace.

Ale zda je to zásluha kyseliny, nebo zásluha dobré operace a dobré renegerace mého těla… kdo ví?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
def
241
13.12.19 07:30

@Milan42 Díky moc za info. Dostal jsi jednu nebo dvě? Mě právě doktor nabízí 2 injekce v celkové hodnotě 8000,– Kč. Cena je to chápu asi běžná, jen tím počtem si nejsem jist.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30
13.12.19 07:40

Renehavis jsem měla opakovaně, pomáhá mi. Zkoušela jsem i obyčejnou kys. hyaluronovou a to takový efekt nemělo. Jsem po několika operacích kolene a po transplantaci menisku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
def
241
13.12.19 08:32

@Carrot Díky moc za zpětnou vazbu.

Mě na tom přípravku zaráží pár věcí:

1. Nikde jinde prakticky není popsáno, co že ta injekce obsahuje. Po delším hledání jsem našel, že obsahuje nízkomolekálární (LMW) a vysokomolekukární (HMW) kyselinu hyaluronovou. Obě pak dle klinických studií mají obdobné léčebné výsledky. Proč by to tedy mělo být lepší než jiné injekce. Ale tvoje zkušenost potvrzuje, že tam rozdíl je, to je super!
  1. Jak jedna léčba může vydržet rok? :)
  1. Proč je toho na webu tak málo a když už něco, tak je to několik let staré (včetně FB a webu výrobce/distributora).
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2072
13.12.19 08:40
@def píše:
@Milan42 Díky moc za info. Dostal jsi jednu nebo dvě? Mě právě doktor nabízí 2 injekce v celkové hodnotě 8000,– Kč. Cena je to chápu asi běžná, jen tím počtem si nejsem jist.

Dostal jsem jednu injekci. Stála 2600. Nazev si uz nevybavím, ake co jsem si o ní četl v letáčku, tak to byl český výrobek, což mě (příjemně) překvapilo.

Vlastně moment, ten letáček mám možná ještě doma… No našel jsem to, byl to Viscoseal.

No 8000 mi už přijde fakt hodně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat