Renol - kvasinky a zánět močového mechýře

Anonymní
30.3.21 09:01

Renol - kvasinky a zánět močového mechyre

Ahoj, pomohl vám někomu renol na kvasinky s močový měchýř? Trpím na kvasinky docela často. Jdu dnes na gyndu kvůli sterum z močové trubice. Praktik je snad z vesmíru, v pátek jsem mu dávala moc a nic tam prý nebylo, i kdyz mam po čůrání zvakstni pocit. Pred měsícem jsem měla zánět mocaku (týden před jsem tam byla, že mám zvláštní pocit, analýza moci a zase nic). Pak jsem dostala zánět a jela do nemocnice, tam mi analýzu dělali zrovna, když jsme měla menstruaci, takže tam byla krev a bílkovina. Ale nic víc mi k tomu neřekli. Nasadili ATB, ale ten pocit nezmizel. Už nevím, za kým jit a s kým to řešit. :(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
30.3.21 11:28

Já bojuju asi 5 let se zánětem močáku, snad 20× krát do roka. Vyzkoušela jsem brusinky, antibiotika, různé vitamíny čaje, ale nic. Nejvíc mi asi pomohl urovaxom, ale je na předpis. Myslím, že je i na kvasinky, ale nejsem si jistí nechci kecat. Brala jsem to měsíc a od té doby skoro nic, snad jen občas, ale už to není taková hrůza :-) A pokud máš partnera, tak přeléčit i ho

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
737
30.3.21 12:34

Mé známe pomohl na chronické záněty moč. měchýře. Já užívala gynex na jiné problémy a také pomohl. Oni tyto kapky jsou opravdu kouzlo. Být tebou, určitě to zkusím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.3.21 12:57

@Blondynka01 @meduzka23 no januz opravdu nevím, co víc používat. Na gynde mi našel jen kvasinky. Ale když se dělá preventivní prohlídka, tak nevím jestli že stěru zkoumají třeba ureoplazmu, mykoplazmu atd.. to nevím. Děkuju, tak to zkusím :)

Myslíš, že by mi ten gynex pomohl na případnou bakterií v pochvě? Ono jako jíst pořád ATB, je fakt hnus…

• Citovat
  • Nahlásit
737
30.3.21 13:03
@Anonymní píše:
@Blondynka01 @meduzka23 no januz opravdu nevím, co víc používat. Na gynde mi našel jen kvasinky. Ale když se dělá preventivní prohlídka, tak nevím jestli že stěru zkoumají třeba ureoplazmu, mykoplazmu atd.. to nevím. Děkuju, tak to zkusím :)Myslíš, že by mi ten gynex pomohl na případnou bakterií v pochvě? Ono jako jíst pořád ATB, je fakt hnus…

Já trpěla na ureaplasmu, neměla jsem tedy vůbec problémy s močákem ale se spodkem. 3 měsíce s pauzami užívání gynexu a konečně mám klid. Nehledě na to, že mi ten gynex srovnal menstruaci, zvýšil sex. libido a ještě jsem shodila nějaké to kilo. Energy klub dělá i nějaké vyšetření (nevím, jak se tomu říká), kde ti změří, co je v těle špatně a doporučí ti přesné dávkování kapek, na tvé problémy. Koukni nato https://www.energy.cz/cz/menu_x8532x/. Toto měření mi dělala dokonce i má homeopatka. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.3.21 14:41

@meduzka23 to je super. Děkuji za odpověď, je to moc dobrá zpráva :) doufám, že ro bude fungovat i u mě :)

• Citovat
  • Nahlásit
737
30.3.21 14:47
@Anonymní píše:
@meduzka23 to je super. Děkuji za odpověď, je to moc dobrá zpráva :) doufám, že ro bude fungovat i u mě :)

Budu v to pevně doufat. :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.4.21 20:49

@meduzka23
Ještě bych se chtěla zeptat, za jak dlouho vaší známé asi zabral renol? Jak dlouho ho užívala? Musí se užívat, i když zánět močového měchýře vyléčí? Děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
737
10.4.21 11:42
@Anonymní píše:
@meduzka23
Ještě bych se chtěla zeptat, za jak dlouho vaší známé asi zabral renol? Jak dlouho ho užívala? Musí se užívat, i když zánět močového měchýře vyléčí? Děkuji

Já u Gynexu pozorovala změny už po prvním měsíci, ale určitě je lepší počítat s tím, že tak rychle změny přijít nemusí. Po 3 měsících by ale změny už měly být. Jinak na tu druhou otázku nejsem schopna odpovědět. Myslím, že je Renol dobrý i jako prevence. Určitě bych doporučila to měření, aby bylo jasné, co a kolik toho tělo potřebuje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.4.21 00:44

@meduzka23 děkuji :)

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie