Repelent pro děti s citlivou pokožkou

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
kakuja
Povídálka 38 příspěvků 03.06.19 08:35
Repelent pro děti s citlivou pokožkou

Ahoj holky, jdu si k vám pro radu 8) potřebuju tip na nějaký nechemicky, eko, bio repelent pro maleho :D. Máme rok a půl, citlivou pokožku a často máme ekzémy. Nějaký tipy už mám, ale ráda se podívám ještě na ty vaše. Děkuji :oops:

Reakce:
Lucynka_v
Stálice 99 příspěvků 12 inzerátů 03.06.19 08:54

Ja si kdysi vyrobila repelent z hrebicku a alpy, ale nakonec jsem se ho na dite neodvazila natrit (taky ma citlivou pokozku). Resim to tak, ze repelent (normalni chemicky off) sobe i detem strikam vyhradne na obleceni. Stejne se s kuzi natrenou repelentem nesmi na slunce.

Aliik
Echt Kelišová 8474 příspěvků 03.06.19 09:01

Není eko bio, ale pro atopika s citlivou pokožkou jsme kupovali český Diffusil baby, byl super ;) https://repelenty. heureka. cz/diffusil-baby-repelent-rozprasovac-pro-deti-100-ml/#

SADM
Povídálka 22 příspěvků 03.06.19 09:41

Kápnout za uši tea tree olej.

chaela
Ukecaná baba ;) 2270 příspěvků 2 inzeráty 03.06.19 11:59

Máme difusil a nevadí ani našemu mladšímu, kterej se osype snad i po vodě… jinak lidi si často chválí tea tree, já ho používám na kde co, ale jako repelent jsem ho zatím nezkoušela.

kakuja
Povídálka 38 příspěvků 03.06.19 17:04

Super děkuji moc za rady, to bio, eko bylo napsaný s nadsázkou :lol: jinak na diffusil jsem koukala, tak do něj asi půjdeme 8)

Váš příspěvek
Reklama