Reprodukční Imunologie Brno

Anonymní
26.6.13 19:25

Reprodukční imunologie Brno

Ahoj holky, kde si lze nechat udělat imunologické vyšetření v Brně?

Je pro to nutná doporučenka s CAR nebo gynekologa nebo můžu jít na vlastní pěst?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
26.6.13 19:32

Dělá ji paní doktorka Laniková v Komíně.http://www.viameda.cz/page.php?p=amb.kontakt
A doporučení nevím, já ho vždycky mela, ale sestricka ti určité řekne, když se zeptá s.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
26.6.13 19:34
@Anonymní píše:
Dělá ji paní doktorka Laniková v Komíně.http://www.viameda.cz/page.php?p=amb.kontakt
A doporučení nevím, já ho vždycky mela, ale sestricka ti určité řekne, když se zeptá s.

prosím ten odkaze nefunguje, mohla bys mi na ni napsat e-mail a jak to vyšetření probíhá? Za týden jdu k doktorce, tak abych se s ní mohla rovnou domluvit.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
26.6.13 19:37
@Anonymní píše:
A doporučení nevím, já ho vždycky mela, ale sestricka ti určité řekne, když se zeptá s.

Už mi to funguje a mohla bys mi napsat jaká doktorka je a jaký se donáší vzorky?

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
26.6.13 19:38

Mailto:ord. lanikova@viameda.cz. První konzultace je o nemocech v rodině a zdravotním stavu. Naberou krev a pak se čeká na výsledky. +420 545 221 404

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
26.6.13 19:40
@Anonymní píše:
Mailto:ord. lanikova@viameda.cz. První konzultace je o nemocech v rodině a zdravotním stavu. Naberou krev a pak se čeká na výsledky. +420 545 221 404

Tak to asi nemyslíme to stejné, to co myslím já se určitě dělá i ze spermatu… jde mi o zjištění, zda nemám protilátky proti spermiím.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
26.6.13 19:45

Doktorka je příjemná a vstricná. Jaké bude chtít vzorky ti řekne na te první schůzce, nebo je řekne sestricka když se budeš objednávat. My jsme na prvním vyšetření byli v HK a v Brně nám už nedělali všechno, ale pouze protilátky.
Jen se tam dlouho čeká, já vždycky čekala min hodinu a to jsem byla vždycky objednána na určitou hodinu.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
26.6.13 19:47
@Anonymní píše:
Tak to asi nemyslíme to stejné, to co myslím já se určitě dělá i ze spermatu… jde mi o zjištění, zda nemám protilátky proti spermiím.

Myslíme to same. Manžel taky nechával sperma, me brali krev a pak to jelo do laboratoře. A tyto testy dělají jen ve středu, ale na všem se domluví s s doktorkou.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
26.6.13 19:53
@Anonymní píše:
Myslíme to same. Manžel taky nechával sperma, me brali krev a pak to jelo do laboratoře. A tyto testy dělají jen ve středu, ale na všem se domluví s s doktorkou.

tak jsem ji psala e-mail a uvidíme, co odepíše. Platila jsi zato něco? Myslím, že by to mělo jít na pojišťovnu. Musí jet na tu první schuzku i manžel? Nechtěla bych ho tím zbytečně zatěžovat.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
26.6.13 19:59

Platila jsem jen regulační poplatek 30 Kč, ale mela jsem doporučení od gynekologa. Myslím, ze pokud jdeš na vlastni pěst, tak se veškerá vyšetření platí.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
26.6.13 20:00

A mít s sebou manžela je lepší, protože se jedna o vyšetření páru a ne jenom tebe.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
26.6.13 20:01
@Anonymní píše:
Platila jsem jen regulační poplatek 30 Kč, ale mela jsem doporučení od gynekologa. Myslím, ze pokud jdeš na vlastni pěst, tak se veškerá vyšetření platí.

tak od gynekologa bych si ho mohla zařídit, uvidíme, jestli mi paní doktorka odepíše, když ne, tak tam po víkendu zavolám a ve čtvrtek si zajistím pozvánku, mám radost, že nemusíme do Prahy…

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
26.6.13 20:02

Příští týden tam paní doktorka není, ma dovolenou.

• Citovat
  • Nahlásit
26
5.8.13 11:57

Imuno - ISCARE

Zdravím, chtěla bych se podělit o svou zkušenost s reprodukční imunologií, po nevydařeném ET a KET jsem dostala z ISCARE „Poukaz na vyšetření/ošetření K“ - prosím imunolog. vyšetření - jen krev a k tomu jsem dostala ještě fialový tiskopis „Objednávka laboratorních vyšetření“ Synlab, kde je zaškrtnuto Imunologie humorální soubor+Buněčná imunita soubor. S tím, že to dělají POUZE v Synlabu pobočka Mlynářská 4,P-1. Tak tam volám a termín samozřejmě až 15.8.13.Nedá mi to a pídím se jinde Aekulab by mi to udělal hned, ale s ISCARE nespolupracuje, takže buď jako samoplátce nebo žádanka od gyndaře. Pak jsem šla u nás v Lounech na výtěry z krku nějaká viroza mě přepadla a byla to odběrová místnost právě Synlabu. Ukázala jsem paní co jsem dostala z ISCARE a řekla, že mě může odebrat hned i na tu imunologii! No chápete to? Volala i na infolinku pro zaměstnance Synlabu, zda to není problém. V Mlynářské mi řekli, že jinam nemůžu :-(,přitom by mi dělali toho 15.8. jen odběry a zase bych šla a pak 3týdny čekala na výsledky. V Lounech mi odebrala 4lahvičky, odeslala do laboratoře v Jankovcově a druhý den jsem již měla některé výsledky ve své elektronické zdrav. knížce.
Tak jen doufám, že jsem neudělala něco špatně. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13325
6.6.15 17:56

Holky, prosím kde se dělá reprodukční imunologie v Brně? Zde jsem se dočetla že v Komíně, ale odkaz nefunguje a nemohu to nikde najít.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat