Reprodukční imunologie páru, kde v Praze?

16.10.08 11:27

Reprodukční imunologie páru, kde v Praze?

Ahoj,

prosím o radu. Byli jsme posláni dr. z CARu kromě jiného na imunologické vyšetření (infertilita) do imunologického centra Imumed, s.r.o. , ale v tuto dobu ojnednávají až na duben (!!!). Nevíte, prosím, kam jinam se na toto vyšetření v PRAZE objednat, aby nás vzali co nejdříve?? Máte s tím někdo zkušenosti? Díky moc!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2330
16.10.08 11:45

Ahoj Prezidentko,
a nebyli jste poslani jen na odber krve s naslednym rozborem na imunologicke latky proti spermiim apod.? Ja do IMUMEDu chodim na alergologii a to jsou objednaci terminy opravdu dlouhe, ale co se tyce odberu (pokud mate vyplnene zadanky - takove A4 papiry), tak se objednavat nemusite.
Ja jsem byla zrovna ve stredu na odberu kvuli imunologii.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.10.08 12:24

Ahoj Strelecko,

byli jsme posláni na celkový vyšetření, + imunologický vyšetření ejakulátu (kvůli spont. potratům a vvv dcery), máme na to žádanku i zprávu a objednávat se prý musíme. Myslela jsem, že to zkušíme někde jinde, kde nám dají bližší termín, protože teprve na základě (mimo jiných) tohohle vyšetření se naše dr. z CARu bude rozhodovat, co s námi dál…tak mě tenhle termín připadá docela fakt daleko. Ach jooo!!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2330
16.10.08 13:15

No, jestli musíte hovořit s Dr. z alergologie, tak se asi nedá nic dělat. Nevím o tom, že by to dělali ještě někde. Ale nevylučuji to. Můj manžel šel s ejakulátem taky sem do IMUMEDu, ale na tohle se nečeká, stejně jako na rozbor krve. Tak to ti fakt neporadím. Do Caru chodím do GESTu nad Andělem a stejně jsme IMUNO dělali v IMUMEDu v Mlynářské…
ale souhlasím s tebou, že objednací termíny jsou tam fakt hrozné. Jen vím, že je to nejlepší alergologie a imuno, co v Praze je. Proto zkousávám ty dlouhé čekačky.
Já měla štěstí. V září jsem zrovna byla objednaná na klasickou kontrolu alergie a při té příležitosti jsem se zmínila, že budu podstupovat IVF - kvůli lékům na astma. TAk mě rovnou poslala na rozbory imuna a manžela taky. Takže jsme ani neměli žádanku z Caru.
Moc jsem ti nepomohla, ale fakt o jinem IMUNO nevím.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35127
16.10.08 16:20

porodnice podolí, imunobiologie, telefon 296 511 387
https://www.emimino.cz/modules.php?…

ale termíny jsou taky 2-3 měsíce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23871
16.10.08 19:04

IMUNO
Mudr. Petr Skopový Šumperská 652
PHA 9 Letňany
tel:283 922 832 V pondělí až do 19.00
ve čtvrtek v sanatoriu Pronatal

čekací doba nevím, ale taky asi kolem dvou měsíců…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2169
4.11.08 14:56

Popř. CAR u Apolináře. MUdr. Karin Malíčková

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.11.08 19:15

Ahojík,všem radím Plzen.Jsou tam krátké čekací doby a paní profesorka je opravdu suprová.
A pozor je velikej rozdíl mezi imunologií a reprodukční imunologií.Nechci dělat chytrou,ale mám zkušenost,že na reprodukční imunologii nechtějí posílat,jelikož vyšetření je moc drahé i když ho platí pojištovna.Já sama jsem si ho musela v Centru vydupat a vyplatilo se.Zjistili mě,že mám protilátky proti vajíčkům.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.11.08 12:32

Ahoj,
Díky. Tak jsme si nechali ten termín ke konci ledna v IMUMEDU, což je stejný pracovište, jak v Plzni, myslím pobočka. Všude jinde jsou stejně dlouhé čekací lhůty. (Jedná se o reprodukční imunologii - nákladné a náročné vyšetření, dělají ho prý jen 3 pracoviště v ČR včetné té Plzně, pak snad také UPMD)
Díky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama