Reprodukční klinika Brno

15.6.21 16:24

Reprodukční klinika Brno

Ahojte, prosím má momentálně někdo zkušenosti s reprodukčními klinikami v Brně? Nebo spíše porovnání některých klinik? Rozhoduji se mezi Repromedou, Reprofitem, popřípadě jinou? Zatím máme termín na konzultaci do Repromedy, ale prý je dost drahá. Vím, že je tohle téma velmi ošemetné a individuální a každý doporučí kliniku, kde se mu zadařilo, ale přesto to musím zkusit :) děkuji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
15.6.21 16:38

Já chodím do Repromedy a nevím, zda jsem spokojená nebo ne. Pravděpodobně to bude tak, že utratím statisíce a budu bez dítěte.
Výsledek po dvou IVF je jedno embryo na genetice a to se mi ještě nemusí vrátit a napíchaná jsem přitom takovými dávkami hormonů, že je to až šílené. Vzhledem k nízkému AMH za to asi nemůžou, ale tak nějak mi přijde, že když vidí, že nereaguji, tak to nejsou schopni extra nějak individuálně řešit a nechají to vlastně na mně s tím, že to vezmeme trošku jinak, ale s ještě větší náloží hormonů.
Poprvé jsem tam byla loni v září a první IVF v březnu. Nevím, jsou milí a třeba nejde nic dělat, ale nějak mi chybí třeba i to, že by navrhli nějakou minimálku vícekrát za sebou, když stejně u mě nezískají moc vajíček nebo něco, co si člověk při těch problémech už najde.
Na výběr mám buď krátký nebo dlouhý protokol a hormonální bomby(skoro 400 jednotek na jeden píchanec-to je hodně).

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
15.6.21 16:42

Nám se zadařilo v Heliosu :mavam:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
15.6.21 17:04

My máme dobrou zkušenost s ReproGenesis :)

• Citovat
  • Nahlásit
15.6.21 17:14
@Anonymní píše:
Já chodím do Repromedy a nevím, zda jsem spokojená nebo ne. Pravděpodobně to bude tak, že utratím statisíce a budu bez dítěte.
Výsledek po dvou IVF je jedno embryo na genetice a to se mi ještě nemusí vrátit a napíchaná jsem přitom takovými dávkami hormonů, že je to až šílené. Vzhledem k nízkému AMH za to asi nemůžou, ale tak nějak mi přijde, že když vidí, že nereaguji, tak to nejsou schopni extra nějak individuálně řešit a nechají to vlastně na mně s tím, že to vezmeme trošku jinak, ale s ještě větší náloží hormonů.
Poprvé jsem tam byla loni v září a první IVF v březnu. Nevím, jsou milí a třeba nejde nic dělat, ale nějak mi chybí třeba i to, že by navrhli nějakou minimálku vícekrát za sebou, když stejně u mě nezískají moc vajíček nebo něco, co si člověk při těch problémech už najde.
Na výběr mám buď krátký nebo dlouhý protokol a hormonální bomby(skoro 400 jednotek na jeden píchanec-to je hodně).

Děkuji moc za reakci, právě jsem byla rozhodnutá pro Repromedu, ale dnes mi bylo řečeno, že tam člověk nechá majlant, že u hodně lidí se zadařilo většinou napoprvé v Reprofitu. Zatím nemám vůbec žádné vyšetření, loni v únoru jsem měla mimoděložní těhotenství v rohu dělohy s pooperačními komplikacemi, gynekolog mě nechce hnát znovu na laparoskopii na průchodnost vejcovodů vzhledem k věku a k tomu, že okolí pupku sem samá jizva. Pravděpodobně bude ale chyba tam, škoda, že to nejde zjistit jinak, než operativně. Krevní testy mi dělal, ovulaci jsem měla, ale podle ovulačních proužků a bazálního teploměru teda ovulaci nemám, ale to mi řekl, že mám vyhodit, že proužky jsou na nic. Nerada bych přecházela z jedné kliniky na druhou, tak se snažím získat, co nejvíc informací, ale nerada bych byla bez dítěte i bez všech úspor.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15.6.21 17:23
@Anonymní píše:
Nám se zadařilo v Heliosu :mavam:

Na Helios jsem právě neslyšela moc dobré recenze :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.6.21 17:27

My byli spokojeni v Reprofitu. Sice nebylo to na první pokus, ale chlapečka jsme se dočkali. Doporučila jsem svému bratranci a ten měl holčičku doslovně do roka a do dne na první pokus. Kamarádka, která mi ho doporučila, taky má po x pokusech holčičku. Druhá kamarádka byla v Repromedě, nechali tam 100 tis.. Dítě nemají (což se může samozřejmě stát i v tom Reprofitu), ale byli dost nespokojeni. Že na nich bylo vidět, že prachy na prvním místě.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
15.6.21 17:27

@Martasamsung Tak pokud jde o úhrady, tak když jsem se dívala na doplatky jiných soukromých klinik, tak mi tam extra rozdíl nepřišel.
Spíš mě ženou na jedno IVF za druhým, první byl úplný průšvih, druhé skoro to samé, teď by mě snad hnali i na třetí, ale nejde to, protože se objevila nesouvisející zdravotní komplikace, která musí být vyřešena. během 4 měsíců bych měla vyčerpané 3 pokusy na pojišťovnu a nic z toho. Jako že fakt nic, kromě náběhu na OHSS, ale bez nálože vajíček.
Ty moje problémy, proč nemůžu otěhotnět, můžou být vlastně neřešitelné a možná by to nikde nebylo lepší, ale vezmi si, že při jednom cyklu ti pojišťovna příspěje na 2250 jednotek hormonů a já dostala 4500 jednotek.

• Citovat
  • Nahlásit
15.6.21 17:48
@Anonymní píše:
@Martasamsung Tak pokud jde o úhrady, tak když jsem se dívala na doplatky jiných soukromých klinik, tak mi tam extra rozdíl nepřišel.
Spíš mě ženou na jedno IVF za druhým, první byl úplný průšvih, druhé skoro to samé, teď by mě snad hnali i na třetí, ale nejde to, protože se objevila nesouvisející zdravotní komplikace, která musí být vyřešena. během 4 měsíců bych měla vyčerpané 3 pokusy na pojišťovnu a nic z toho. Jako že fakt nic, kromě náběhu na OHSS, ale bez nálože vajíček.
Ty moje problémy, proč nemůžu otěhotnět, můžou být vlastně neřešitelné a možná by to nikde nebylo lepší, ale vezmi si, že při jednom cyklu ti pojišťovna příspěje na 2250 jednotek hormonů a já dostala 4500 jednotek.

Vím, že se to nedoporučuje, ale být v Tvé kůži, tak asi kliniku zkusím změnit, nemá se to, ale radši bych se s tím vyrovnala lépe, že jsem to zkoušela někde, kde o mě mají větší, lidštější přístup, než rychle rychle, ať to máme za sebou. Ještě teď pročítám UNiCU, jejich webovky se mi teda líbí nejvíc, ale IT samozřejmě není doktor. S tèmi hormony to je teda mazec.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15.6.21 17:53
@Anonymní píše:
My byli spokojeni v Reprofitu. Sice nebylo to na první pokus, ale chlapečka jsme se dočkali. Doporučila jsem svému bratranci a ten měl holčičku doslovně do roka a do dne na první pokus. Kamarádka, která mi ho doporučila, taky má po x pokusech holčičku. Druhá kamarádka byla v Repromedě, nechali tam 100 tis.. Dítě nemají (což se může samozřejmě stát i v tom Reprofitu), ale byli dost nespokojeni. Že na nich bylo vidět, že prachy na prvním místě.

Tak to je super, a můžu se zeptat, kolik Vás to stálo? Dítě je k nezaplacení samozřejmě, ale bohužel člověk nějaký ten strop má, ikdyž já bych si klidně šla vzít i hypotéku :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.6.21 18:10
@Martasamsung píše:
Tak to je super, a můžu se zeptat, kolik Vás to stálo? Dítě je k nezaplacení samozřejmě, ale bohužel člověk nějaký ten strop má, ikdyž já bych si klidně šla vzít i hypotéku :)

My už bohužel neměli na pojišťovnu, ale stálo nás to cca 150 tis. měli jsme 2 IVF. Malý se narodil z 2.ketu z 2.IVF. Bojovali jsme 2,5 let.

• Citovat
  • Nahlásit
15.6.21 18:12
@Anonymní píše:
My už bohužel neměli na pojišťovnu, ale stálo nás to cca 150 tis. měli jsme 2 IVF. Malý se narodil z 2.ketu z 2.IVF. Bojovali jsme 2,5 let.

Děkuji, hlavně že to dobře dopadlo, stojí to za to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
120
15.6.21 22:07

Já můžu doporučit Unicu. Sice jsme šli jen na vyšetření a 1× IUI, ale všichni byli moc milí, vše s námi Dr do detailu probral a trpělivě zodpověděl spoustu dotazů 😂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15.6.21 22:40

@kubmaja02 děkuji :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16
16.6.21 00:44

My chodíme do Heliosu.Pri první návštěvě jsem byla rozhodnuta utéct, přístup doktora strašný, čekali jsem 90min oproti době na kterou jsme byli objednání, nikdo nám nic neřekl, nikdo se ani neomluvil, doktor nevěděl ani me jméno, pri jednaji byl necitlivy…fakt se mi chtělo brečet. byla jsem presvedcena, ze se už nevrátím. Druha návštěva u stejného dr. úplně jiná, byl milý, vše vysvětlil, nevolil automaticky IVF ale hledal příčinu, doporučoval jiné možnosti, mela jsem pocit, ze vi, co dělá. Zustali jsme jen kvůli uspesnosti a zkušenostem kliniky. Jinak ostatní byli vždy moc mili. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat