Nejlepší reprodukční klinika v Brně

Anonymní
17.11.20 18:46

Reprodukční klinika v Brně která je nejlepší ?

Ahoj, chtěla jsem se zeptat zda mate někdo nějaké zkušenosti s reprodukcnimi klinikami v Brně. Jaké jsou vaše zkušenosti s určitou klinickou jakou by jste doporučili. Dekuji moc :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
267
17.11.20 19:00

Za mně nejlepší Reprofit, konkrétně MUDr. Machač, ale ten už myslím ordinuje jen v Olomouci. Moc nedoporučuji Helios, tam jde spíše o peníze a business. Ale jde jen o můj subjektivní názor :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.11.20 19:42

Nám se zadařilo v Heliosu ;)

• Citovat
  • Nahlásit
2697
17.11.20 19:47
@Anonymní píše:
Ahoj, chtěla jsem se zeptat zda mate někdo nějaké zkušenosti s reprodukcnimi klinikami v Brně. Jaké jsou vaše zkušenosti s určitou klinickou jakou by jste doporučili. Dekuji moc :srdce:

Ahoj, směřovala bych spíše svůj dotaz do tématu „Centra asistované reprodukce“ :) Zrovna dnes jsem tam odpovídala, takže svou odpověď zkopíruji.

Ahojky,
tohle téma je strašně individuální, vždy se daná recenze bude odvíjet od toho, zda se dotyčným zadařilo nebo ne. :)
My máme opravdu vynikající zkušenost s UNICOU (Brno; mají pobočku i v Praze). Pan primář Frgala a paní doktorka Matskula, jsou opravdu zlatí! Profesionálové každým coulem..

My byli prvně v Repromedě, ale prostě jejich přístup se nám nelíbil - ano, vybavení moderní, ale přišla jsem si jen jako kasička, která jim nese penízky. Navíc jejich akce na metody na mě působila dost „e-shopově“ - neříkám, že nutně je to špatně, každému vyhovuje jiný styl přístupu, ale tohle pro nás určitě nebylo!
Hlavně se mi nelíbilo, že partnerovi vyšel 1. spermiogram velmi špatně (azoospermie). Žádná diskuse, hned chtěli doslova „kuchat“. :cert:

Objednala jsem nás do UNICY a ten přístup byl úplně jiný. Doktor se nedíval na hodinky, jestli na nás má ještě čas. Na poprvé jsme tam byli skoro 2,5 hodiny. Rovnou se vzali krve na genetiku a další vyšetření aj. Závěrem.. Spermie nám doslova „vypiplali“, přítel byl celkem snad 8× na spermiu, vždy nějaké „náboje“ našli a to mluvíme o počtu v kusech. A šlo to i bez operace.. Jak pronesl pan primář Frgala „kuchat budeme až jako poslední možnost“ :mrgreen:
Já měla nižší AMH skrz mé onemocnění slinivky a díky zvolené stimulaci jsem měla krásný počet vajíček. Punkce, samotný ET.. Ano byla jsem nervózní, i partner samozřejmě, ale ten personál byl vždy tak dobře naladěný a sestřičky usměvavé. Jinak jako koordinátorku jsem měla paní Tlustošovou - perfektní baba!

Takže nám více vyhovoval ten osobnější přístup. Vyhovovalo mi, že jsem nahlásila začátek MS, druhý den začala píchat hormony a ten den na večer (v neděli) volala koordinátorka, zda je aplikace OK, jestli je mi vše jasné, jestli jsem s perem (Gonalem) neměla problémy.

Co bych ještě chtěla zmínit, tak se mi líbil přístup primáře ve smyslu, že prostě věděl, jak má s tím mojim chlapem mluvit. Prostě věděli jsme, že to přirozeně nepůjde, ale jeho mužské ego bylo velmi raněno tím, že prostě problém je na jeho straně… Když jsme pak jeli domů, tak mi chlap sám od sebe řekl, že z toho má dobrý pocit a v tu chvíli jsem si byla jistá našim rozhodnutím pro tuto kliniku.

Nyní jsem v 5. měsíci těhotenství a čekáme holčičku.. :srdce:

Jinak určitě není na škodu si těch center obejít více - vesměs teď mají konzultace zdarma a udělat si svůj názor, kde se cítíte dobře. :)

Tak přeji hodně štěstí :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2697
17.11.20 19:48
@jamik1416 píše:
Za mně nejlepší Reprofit, konkrétně MUDr. Machač, ale ten už myslím ordinuje jen v Olomouci. Moc nedoporučuji Helios, tam jde spíše o peníze a business. Ale jde jen o můj subjektivní názor :)

Já také neslyšela příliš mnoho pozitivních reakcí na Helios. :nevim: Ale osobní zkušenost nemám.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8095
17.11.20 20:19

Za mě Reprogenesis, MUDr. Stelcl, je to opravdová špička ale není sám, MUDr. Koukal je taky skvělý :) za sebe nedoporučuji Helios, Texl si hodně protiřečí a vím, že u některých holek byla špatně posouzena ovulace a stejně zavedli embryo které se samozřejmě neuchytilo.. Obilnák taky ne skrz zastaralejší techniku, přístup lékařů v pořádku ale nemá Tě v péči jeden doktor.. Ale jako porodnici rozhodně a nikam jinam :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8095
17.11.20 20:19
@jamik1416 píše:
Za mně nejlepší Reprofit, konkrétně MUDr. Machač, ale ten už myslím ordinuje jen v Olomouci. Moc nedoporučuji Helios, tam jde spíše o peníze a business. Ale jde jen o můj subjektivní názor :)

Jojo, Machač je super ale jak píšeš..Je už v Olomouci..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.11.20 21:30

@majdulacek dobrý večer, jak dlouhá to byla doba od první konzultace až po otěhotnění?

• Citovat
  • Nahlásit
1104
17.11.20 21:36

Chodíme do Repromedy a absolutní spokojenost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2697
17.11.20 22:34
@Anonymní píše:
@majdulacek dobrý večer, jak dlouhá to byla doba od první konzultace až po otěhotnění?

Prvni konzultace byla myslim 15.05. a stimulaci jsme zahajili 04.07.2020 :) punkce 16.07.; transfer 21.07. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34
17.11.20 23:26

@majdulacek Dekuji moc za odpověď :srdce: :) :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16546
18.11.20 07:36

Ahojky, já byla, v Heliosu, jen na testech, a které jsem si zaplatila za 700.kč
A lékař mě doporučil a dal žádanku, na Obilní trh.Tak tam jdeme 24.11.Takže budu chodit do porodnice, jak do Heliosu, i když tam hodně pomužou, tomu veřím, ale dle mě jsou hodně drazí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2017
21.11.20 13:11

@Staninka30 Nemyslim si, ze jsou drazsi nez jinde, ja mam z Heliosu 2 deti a naprosta spokojenost. Na Obilnak bych nesla ani nahodou :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8095
21.11.20 14:59
@jawuna píše:
@Staninka30 Nemyslim si, ze jsou drazsi nez jinde, ja mam z Heliosu 2 deti a naprosta spokojenost. Na Obilnak bych nesla ani nahodou :zed:

Na CAR ne ale rodit ano :) lepší než Milouši nebo továrna Bohunice :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama