Reprofit a nebo Helios Brno

1157
27.1.16 23:40

Reprofit a nebo Helios Brno

Ahoj holky,

vím, že podobných témat je tu mnoho, ale zajímalo by mě, jak jste spokojené s Reprofitem? Je lepší Reprofit a nebo Helios, popřípadě ke komu chodíte a jak jste u něj spokojené?
Nějakou dobu už navštěvuji Reprofit, ale zdá se mi, že kvalita jednání za ty tři roky, co jej navštěvuji poněkud klesá, lékaři se často mění a tak zvažuji, jestli nepřejít do Heliosu :think:
Jak to chodí v Heliosu, navštěvujete jen jednoho lékaře, který se Vám věnuje a nebo se lékaři střídají?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

128
28.1.16 01:26

Do Heliosu sem chodila jen na gyndu a nikdy vic.. macecha tam byla kdysi davno na ivf a pry taky nikdy vic.. na Helios celkove v mym okoli neslysim chvalu.. prostredi, pristup super, ale to je asi tak vsechno..
Ja se chystam do ReproGenesis, kousek od Reprofitu.. znama tam pred vanocema byla na ivf a ted ceka dvojcatka.. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27372
28.1.16 06:19

Taky bych zkusila Reprogenesis, hlavni lekar tam je Stelcl z Reprofitu a zatim to ma „rozmery“ drive zacinajiciho Reprofitu, nez se z nej stal Babisovskej kolos na vyrobu deti. Ten osobni pristup byval skvelej, neco, co delalo to centrum jinym nez je ted. Akorat se mrkni, jestli maji smlouvu s tvou pojistovnou, vim ze to meli omezeny…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2647
28.1.16 07:00

@suvik přikláním se k tvému názoru už při posledním transféru to nebylo ono, ale tím, že jsem jela na výkon který měl dělat Machač tak jsem to neřešila, ale jsem ráda, že už tam nemusím. Já bych ted teda doporučila Olomouc IVF clinic, začínají, osobní přístup no prostě jako kdysi…a na Reprogenesis jsem taky zatím slyšela chválu… a je jen pár kroků od Reprofitu :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
101
28.1.16 07:51

Ahoj, když jsem ještě bydlela v Brně, chodila jsem do fit4all a mužů jen doporučit, byla jsem tam spokojená, ochotný personál, hlídací koutek…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19184
28.1.16 07:54
@anluy píše:
Ahoj, když jsem ještě bydlela v Brně, chodila jsem do fit4all a mužů jen doporučit, byla jsem tam spokojená, ochotný personál, hlídací koutek…

Víš o čem takhle diskuze je?? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Jinak @gomex já chodím do Repromedy a jsem moc spokojená :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
101
28.1.16 08:39

Jooo, moje chyba omlouvám se…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5819
28.1.16 09:13

Za me Helios super přístup a hlavne primar je úžasný my jsme 100% spokojeni

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1157
28.1.16 20:28

Holky, děkuju moc za názory :hug:
Přemýšlela jsem, že bych se objednala do Heliosu na konzultaci, ale teď jsem na vážkách, jak ho skoro nikdo nechválí :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5819
28.1.16 20:35

@gomex za me super a na koníkovi taky chvála

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1157
28.1.16 20:49

@wendisek byla jsem tam před 5léty na 4d utz a taky se mi tam líbilo, ale za tu dobu se toho taky mohlo dost změnit :think: Mrknu i na ten ReproGenesis :think:
Když já byla nadčená i z Reprofitu, teď jsem u třetího lékaře (postupně všichni odešli) no a ten není schopný odpovědět ani na mail :roll:
Nevím, co si o tom mám myslet :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1157
28.1.16 20:49
@wendisek píše:
@gomex za me super a na koníkovi taky chvála

Co myslíš tím koníkem?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5819
28.1.16 20:55

@gomex to je portál taky jak tady to modrykonin ja byla v heliosu 13.1 a za me 100%spokojenos ted cekam na výsledky testu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1157
28.1.16 21:05

@wendisek jo tak, tak už tomu rozumím :-) a ty jsi byla na první konzultaci a nebo tam chodíš už dýl?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5819
28.1.16 21:17

@gomex byla sem na první konzultaci ale chci se tam přeradit i na gynekologii.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama