Reklama

Reprofit Brno - zaměna embryí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

vikistu
Nováček 6 příspěvků 04.01.17 22:03
Reprofit Brno - záměna embryí

Co říkáte na záměnu embryí v CAR Reprofit Brno? V případě, že vy byste byli budoucí rodiče, jak byste se zachovali? Měli bychom vědět i my ostatní, jak to skutečně bylo a jaké zavedli metody, aby se to již nestalo? Měli byste ještě důvěru?

Zdroj 1: http://zpravy.idnes.cz/…/domaci.aspx?…
Zdroj 2: http://www.blesk.cz/…-potrat.html

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

katerina.Tr
Kecalka 257 příspěvků 04.01.17 22:05

@vikistu podala bych trestní oznámení a důvěru bych rozhodně neměla.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.01.17 22:10

Ja jen cekala, kdy se neco takoveho stane. Vim, jak to v carech funguje a takovych pripadu bude vic. Nevim, jak bych postupovala, asi podle toho, jak by to cele dopadlo… Je to chyba jednotlivce, nikdo neni neomylny, i kdyz to neni polehcujici okolnost.

misalin
Zasloužilá kecalka 508 příspěvků 04.01.17 22:15

Tak důvěru bych asi neměla tak ani tak, stát se může cokoliv, různých „záměn“ už tady bylo.Hold příroda je příroda a jakékoliv jiné metody než přirozené početí je podle mě těžce PROTI přírodě :nevim:

Moucharda
Ukecaná baba ;) 1089 příspěvků 04.01.17 22:16

@katerina.Tr trestni oznameni? To je nejaky vselek? 8o

Kissminka
Zasloužilá kecalka 534 příspěvků 6 inzerátů 04.01.17 22:17
@Anonymní píše:
Ja jen cekala, kdy se neco takoveho stane. Vim, jak to v carech funguje a takovych pripadu bude vic. Nevim, jak bych postupovala, asi podle toho, jak by to cele dopadlo… Je to chyba jednotlivce, nikdo neni neomylny, i kdyz to neni polehcujici okolnost.

A jak to v carech funguje?

pe-terka
Neúnavná pisatelka 15590 příspěvků 04.01.17 22:22

Tady těžko radit. Neznáme okolnosti jak a proč se to stalo. Nejsme stroje. Za lidským selháním může být jak lajdáctví, tak přetíženost personálu. Odškodnění těch párů je na místě a opatření, aby se to neopakovalo, samozřejmě taky. Každopádně ty důsledky jsou hrozné - vědomí, že někdo nosí a porodí mé bio dítě a já k němu nemám žádná práva! Myslím si, že kdybych byla v roli jedné z těch matek, šla bych cestou dohody - děti donosit, porodit a „vyměnit“ - reciproční adopce. Ted záleží, co na to druhá stana. Právně to bohužel ošetřeno není.

Kikuška90
Neúnavná pisatelka 19137 příspěvků 04.01.17 23:34
@pe-terka píše:
Tady těžko radit. Neznáme okolnosti jak a proč se to stalo. Nejsme stroje. Za lidským selháním může být jak lajdáctví, tak přetíženost personálu. Odškodnění těch párů je na místě a opatření, aby se to neopakovalo, samozřejmě taky. Každopádně ty důsledky jsou hrozné - vědomí, že někdo nosí a porodí mé bio dítě a já k němu nemám žádná práva! Myslím si, že kdybych byla v roli jedné z těch matek, šla bych cestou dohody - děti donosit, porodit a „vyměnit“ - reciproční adopce. Ted záleží, co na to druhá stana. Právně to bohužel ošetřeno není.

To je dle mého super nápad, ale jen za předpokladu, že obě otěhotněli a obě dítě donosí. :think:

Janli
Kelišová 5395 příspěvků 9 inzerátů 04.01.17 23:38

Můj manžel občas žertuje, že otec není nikdy jistý a já ho upozorňuji, že v našem případě není jistá ani matka :D. Když se stane takováto věc, je to těžké pro všechny. Samozřejmě by bylo asi nejlepší děti po porodu vyměnit, ale co když se jedno narodí o měsíc dříve? Která z nás by dokázala vzdát se dítěte, které držela v náručí. Tady odškodné nic nevyřeší…

Lejaa
Echt Kelišová 8960 příspěvků 05.01.17 00:16

Je to hrozne, ale je to selhání jednotlivce, nikdo není dokonalý. Ovšem oredatava, že by se to stalo zrovna nám je hrozná..Vůbec nevím jak bych reagovala, jak bych to řešila. Odškodné nic nevyřeší. Každopádně bych asi jako své dítě považovala to, co nosím a porodim. Nápad s výměnou je sci-fi.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.01.17 00:51
@Kissminka píše:
A jak to v carech funguje?

Jak? V jinem caru tam behem „akce“ lezi i 6 zenskym, kterym transfer provedli behem 45 minut. Jednou jsem tam lezela i na chodbe, protoze toho meli moc a pri prevozu na pokoj mi spletli jmeno. Konkretne ale v reprofitu mi pripadali na profesionalni urovni…

lasička1
Echt Kelišová 8019 příspěvků 05.01.17 04:48
@pe-terka píše:
Tady těžko radit. Neznáme okolnosti jak a proč se to stalo. Nejsme stroje. Za lidským selháním může být jak lajdáctví, tak přetíženost personálu. Odškodnění těch párů je na místě a opatření, aby se to neopakovalo, samozřejmě taky. Každopádně ty důsledky jsou hrozné - vědomí, že někdo nosí a porodí mé bio dítě a já k němu nemám žádná práva! Myslím si, že kdybych byla v roli jedné z těch matek, šla bych cestou dohody - děti donosit, porodit a „vyměnit“ - reciproční adopce. Ted záleží, co na to druhá stana. Právně to bohužel ošetřeno není.

Tady není jasné, zda obě matky jsou těhotné. Pokud bych prodělala několik transferů a toto byl konečně úspěšný pokus, donosila jsem a porodila dítě a druhá žena „moje“ dítě neměla, tak bych těžko dávala vymodlené dítě bio matce. Představa, že konečně jsem těhotná, porodím a dítě odevzdám-to je šílený. To bych v tu chvíli fungovala jako náhradní matka.Ano,vysoudila bych peníze, určitě větší než náhradní matka dostává, ale neměla bych vytoužené dítě. Což je šílenost.

Uživatel je onlinevokishka
Extra třída :D 12313 příspěvků 05.01.17 06:48

Včera říkali, že se to stalo i v Itálii. Jedna ta matka potratila, druhé se narodila dvojčata. To pak je šílená situace. Jedna nemá nic a přitom její biologické děti má někdo jiný.

araw
Neúnavná pisatelka 16583 příspěvků 05.01.17 06:58
@pe-terka píše:

Ale pokud, nedej boze, bude jedno z deti postizene, tak nechci videt, jak ta vymena probiha :?

araw
Neúnavná pisatelka 16583 příspěvků 05.01.17 07:00
@Lejaa píše:
Je to hrozne, ale je to selhání jednotlivce, nikdo není dokonalý. Ovšem oredatava, že by se to stalo zrovna nám je hrozná..Vůbec nevím jak bych reagovala, jak bych to řešila. Odškodné nic nevyřeší. Každopádně bych asi jako své dítě považovala to, co nosím a porodim. Nápad s výměnou je sci-fi.

Ale neni tvoje, vid. Tvoje je to druhe. To bude mit rysy tvoje, manzela, rodiny… Hrozna situace. Nezavidim

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Na dovolenou jeli po rozchodu? Bučková naznačila konec už před měsícem

Napsala jsem vše, co jsem říct chtěla, na svůj Instagram, odbývá Eliška... číst dále >

Zemřel zpěvák Vláďa Štěpánek: Proslavily ho kapely Harlej a Walda Gang

V úterý 18. září zemřel zpěvák Vláďa Šafránek (†46). Fanoušci ho poznali... číst dále >

Články z Ona Dnes

Přehlídka prádla podle Rihanny? Nálepky na bradavky i těhotné modelky

Pětinásobná držitelka Grammy, zpěvačka, herečka a módní návrhářka Rihanna se... číst dále >

Jsem tak trochu rebelující černá ovce rodiny, říká sestřička z Ordinace

Ha Thanh Špetlíková, která je známá jako zdravotní sestřička ze seriálu... číst dále >

Reklama