Reprofit- jak jste spokojeni a pomohly vám

87
29.6.21 10:02

Reprofit jak jste spokojeni a pomohly vám

Ahojky
Je tady nekdo kdo je v peci v Reprofitu v Ostravě, jake mate zkušenosti dokazaly vam pomoct k vytouzenemu miminku? :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
350
29.6.21 10:42

Ahojky, ja tam jsem :) Přístup je perfektní, prostredi prijemne.. Zacali jsme chodit v unoru, momentalne jsem po 3IUI a jsem v 8tt, takze za me urcite ano. Záleží každopádně, co mas za problém..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
87
29.6.21 10:54

@Nikca7 ahoj děkuji za reakci. No ja mam ucpané vejcovody. Chodily jsme s manzou do Olomouce do fn a byly jsme 2× na ivf a jednou na ket a nezadarilo se. Tak jsme se domluvili zr skusime reprofit.
Vcera jsme byly ny prvni konzultaci a hned mi pani dr. Nabidla imunologicke vyšetření a manzovi znovu spermiogram a podle výsledků uvidime dal jdeme tam 13.7 ale každopádně me bude cekat ovf dalsi v pořadí, a pak mi jeste nabidly genetiku embii tak na me toho nejka moc, novinek v Olomouci se o tomto vubec nezminily. Newis kolik u nich celkove vychází ivf s vlastní vajicky mam cenik ale vubec se v tom neorienruji, tam maji napsane ze 0-, ale najk se mi tomu nechce věřit

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
350
29.6.21 11:11

My jsme byli taky imunologii a na genetice, ta akorát trochu dele trva. Vysledky jsou az za 6tydnu. Jinak mi delali hormonalni profil a chlapovi spermio. Pak me normálně stimulovali leky, ja mela problem s anovulacnimi cykly.. Na IVF jsme chteli jit ted ale zadarilo se, takze nastesti jsme nemuseli. Cenu nam tusim rikala kolem 25tisic a to mam vajicka sve v dobre kvalite a pritel spermio uplne na jednicku..Pojistovna hradi cely zakrok, ty doplacis nadstandarty. Takze uvidis, ale jsou tam fakt dobri.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
87
29.6.21 11:24

@Nikca7 jee dekuji za vysvětlení cekani 6 týdnu?? Tj doba, ale tak pokud ro bude stat za to tak si s radostí pockam. Jen aby bylo s toho konečně to miminko 💕 snaha uz 6 let. A nadstandarty tim myslis co?? :srdce: takze cely zakrok platí teda v Reprofitu pojistovna? Jestli je to tak tak to je super. V olmiku po me chtely 12 000 kc + teda leky pk ah a tak dal

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
350
29.6.21 12:08

Ano, ono tam vysetruji strasne moc tech chromozomu, genů atd.. Taky tezko rict, za jak dlouho te objednaji, my to meli celkem hned, prvni ti vezmou ampuli az dve krve a potom tam jdes na vyhodnoceni vysledku a reknou ti jak a co dal..
Nadstandarty jsou prave leky, spermiogram, zmrazeni atd.. Jinak by mela smaotny zakrok prave hradit pojišťovna, jenze mozna taky zavisi, jak ktera.
My teda za celou dobu platili jen leky coz bylo v pohode, pouze Femara, Ovitrelle a Utrogestan a od druheho IUI 1500,prvni je zadarmo.
Jinak kousek od RF je jejich smluvena lekarna a maji tam uplne super ceny. Normalne bych za tyhle leky platila v maxovi kolem 500 a tam jen nejakych 170kc.
A jinak objednani bylo taky rychle.. V některých centrech se ceka na první objednani i 2 mesice, my sli hned za 2 tydny. :) Pak dej vědět :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
87
29.6.21 12:38

@Nikca7 aha, tak jako objednani slo rychle, vcera jsme tam byly a jsme objednani na 13.7. Tj presne za 15 dni… Vim ze jdu na krev, a co jswm četla v jejich ceníku tak i spermiogram by mep byt hrazeny z ppjistovny maji tam napsanlu nulu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat