Reprofit Ostrava - IVF v době zhoršující se situace na Karvinsku

Anonymní
5.7.20 08:28

Reprofit Ostrava - IVF v době zhoršující se situace na karvinsku?

Ahoj, nevíte někdo jak teď vypadá situace v Reprofitu? Nechci tam volat každý týden, ale zajímalo by mě, jestli normálně začínají nové IVF cykly, když se tak zhoršuje situace ohledně Koronaviru v našem kraji a jestli teď vůbec IVF doporučují? Neptaly jste se náhodou někdo, jak by se postupovalo, kdyby vám rozjeli IVF cyklus a vy byste se pak nedejbože dostali do karantény? To by se musel cyklus ukončit, i když byste třeba měly už za sebou 10 dní stimulace? Nechci už to dlouho odkládat, je mi 32 a už čekáme na druhé IVF od března a neustále se něco komplikuje:( Vím, že 32 není asi ještě úplně kritický věk, ale přesto mám strach, už za sebou jedno IVF máme a měla jsem tehdy 9 vajíček a tady člověk slyší, jak ostatní mají 15 a více, tak mě to trochu děsí. Budu ráda za každou radu i třeba jestli vy v současné době čekáte a IVF odkládáte až se situace trochu zklidní nebo to neřešíte? Děkuji a prosím o anonym - citlivé informace, blízcí neví, že chceme jít na IVF.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

72
5.7.20 21:38

Ahojky :mavam: já myslím, že situace je v pohodě stále se bere a rozjíždí IVF. Mě za týden čeká ket :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
5.7.20 22:32

@Sisres super :srdce: my jsme se s manželem rozhodli, že tam zavoláme a zkusíme se domluvit přímo s doktorem, co doporučuje a podle toho uvidíme :) to by člověk mohl taky čekat donekonečna a vždycky se bude čeho bát a věčne to odkládat nejde, tak ať vám to hlavně všechno dobře dopadne :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama