Reprofit Ostrava - podobná zkušenost?

Anonymní
13.4.21 13:38

Reprofit Ostrava - podobna zkusenost?

Zdravim, chtela bych se zeptat tech, kteri jsou pacienty v reprofitu primarne Ostrava, ale muze byt i Brno, jak jsou spokojeni? Manzel u nich nekolikrat podstoupil spermiogram, prvni byl temer v norme, v okamziku, kdy jsme k nim nastoupili jako par, spermiogramy se vyrazne zhorsily a to takovym zpusobem, ze nas zacali pripravovat na variantu darce. Protoze vysledky byly opravdu spatne, muz vyhledal urologa, kde vsechny testy dopadly dobre, nenaslo se nic co by takove zhorseni spermiogramu mohlo zpusobit. Nechal si proto udelat spermiogrm v jinem caru, kdy vysledky opet dobre, dokonce nad normu. Nevime, jak se k cele situaci postavit a zajima nas, zda se nekdo setkal s necim podobnym…
Mám v květnu začít se stimulací na ivf a nevím zda se mám do toho pustit nebo prejit jinam. Myslite, ze by mohli vedome manipulovat vysledky?
Diky moc za vas cas a sdileni zkusenosti.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
31295
13.4.21 14:12

Oni jsou obchodníci s dětmi. Takže je možné, že jeho spermiogram může být celkově hrozný a oni vám budou tvrdit opak, abyste u nich zůstali. Pak najednou obrat, protože kde nic není, ani smrt nebere a přichází na řadu dárce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.4.21 14:16

Byli jsme v Brně. Chlap měl spermiogram v pořádku, problém byl u mě. Nikdo nám nic nevnucoval. Jinak jsme spokojeni. máme na 4.pokus kluka.

• Citovat
  • Nahlásit
1
4.5.21 19:29

Ahoj, já odešla po IUI. Partnerovi nedělali žádné vyšetření a první inseminace nemohla být z důvodu špatného spermogramu. Partner měl po zánětu prostaty což p. Doktorka Rakosova věděla, takže jsme počkali cca 3 měsíce a šli jsme znovu. Druhé se povedlo ale během inseminace s doktorkou Dankovou řekla že s tím nemám počítat a že jediné ivf. Na to jsem ji řekla že co mi to tady placa když byl před pulrokem na spermogramu na fakultce a vše bylo ok a že už má syna. Na to mi ta kráva řekla, že to asi neumí dělat a syn byl asi omyl. Já s noha od sebe jsem nevěděla zda ji plesknout nebo brečet. Odešla jsem a dostala jsem email ohledně ivf, takže jsem odepsala Rakosova co se stalo a že s nimi koncim.
Můj měl nedoleceny zánět.
Pokud máš už teď pochybnosti, tak ta důvěra už tam nebude nikdy.
Jinak držím pěsti. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat