Řeřichový krém - zkušenosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Martule Lukáš
Stálice 62 příspěvků 29.07.18 21:47
Řeřichový krém-zkušenosti

Ahoj, prosím máte někdo zkušenosti s použitím řeřichového krému na vybělení pigmentových skvrn na obličeji? Objevily se mi na tvářích, letos poprvé. Bude to nejspíš léky které musím užívat, beru Tamoxifen. Játra mám v pořádku. Popř. máte některá zkušenosti s peelingem ovocnými kyselinami? Děkuji!!! :mavam:

Reakce:
puntice
Ukecaná baba ;) 1927 příspěvků 30.07.18 12:44

Ahoj, sama jsem řeřichvou mast vyráběla (s tím, že hlavní důvod byl přírodní natimykotikum), uvádí se, že by měla působit na pigmentové skvrny, ale bohužel účinky potvrdit nemohu.
Spíš bych zkusila potírání čerstvou vylisovanou řeřichovou šťávou (dělá se odštavněním celé rostliny vyjma kořenů) - ta by měla být účinná a vesměs vyjde levněji, rychleji ;)

Martule Lukáš
Stálice 62 příspěvků 30.07.18 12:54

Děkuji za tip,určitě vyzkouším. Hledala jsem tady na diskuzích rady ale vesměs jsem se dozvěděla že nefunguje nic. Teď to ještě řešit nebudu,jsem hodně na sluníčku s dětmi,ale na podzim to začnu řešit. Teď jsem ještě četla o jablečném octu,tak uvidíme. Děkuji! :kytka:

puntice
Ukecaná baba ;) 1927 příspěvků 30.07.18 13:52

@Martule Lukáš

Četla jsem, že ta šťáva je vhodnější s tím, že je silnější (kdybych si Boha vzpomněla, ve kterém z milionu herbářů jsem to vyčtla… tak to prozradím! :D ) Ale pokud to chceš řešit v zimě, je na čase každopádně lisovat řeřichy teď, kdy jsou v plném květu, skoro všude v okolí či v zahradnictví za pár kaček ;) a hodit na mrazák.

Ať se daří :kytka:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Mějte plně pod kontrolou, jaká videa sleduje vaše dítě na YouTube

YouTube sledují děti již od předškolního věku a snadno se mohou dostat k... číst dále >

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Exkluzivně: Pozdravte nový pár Anetu Vignerovou a Petra Kolečka

Tak a konec mlžení! Bývalá miss z roku 2009 a modelka Aneta Vignerová se z... číst dále >

Odeberte jí děti, zní hlasy na poslední Výměnu! Co se dělo pak? Potrat a stěhování do ciziny

Česko má za sebou jednu z nejskandálnějších Výměn manželek. Diváci nestačili... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >