Reklama

Řeřichový krém - zkušenosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Martule Lukáš
Povídálka 46 příspěvků 29.07.18 21:47
Řeřichový krém-zkušenosti

Ahoj, prosím máte někdo zkušenosti s použitím řeřichového krému na vybělení pigmentových skvrn na obličeji? Objevily se mi na tvářích, letos poprvé. Bude to nejspíš léky které musím užívat, beru Tamoxifen. Játra mám v pořádku. Popř. máte některá zkušenosti s peelingem ovocnými kyselinami? Děkuji!!! :mavam:

Reklama

Reakce:

puntice
Ukecaná baba ;) 1917 příspěvků 30.07.18 12:44

Ahoj, sama jsem řeřichvou mast vyráběla (s tím, že hlavní důvod byl přírodní natimykotikum), uvádí se, že by měla působit na pigmentové skvrny, ale bohužel účinky potvrdit nemohu.
Spíš bych zkusila potírání čerstvou vylisovanou řeřichovou šťávou (dělá se odštavněním celé rostliny vyjma kořenů) - ta by měla být účinná a vesměs vyjde levněji, rychleji ;)

Martule Lukáš
Povídálka 46 příspěvků 30.07.18 12:54

Děkuji za tip,určitě vyzkouším. Hledala jsem tady na diskuzích rady ale vesměs jsem se dozvěděla že nefunguje nic. Teď to ještě řešit nebudu,jsem hodně na sluníčku s dětmi,ale na podzim to začnu řešit. Teď jsem ještě četla o jablečném octu,tak uvidíme. Děkuji! :kytka:

puntice
Ukecaná baba ;) 1917 příspěvků 30.07.18 13:52

@Martule Lukáš

Četla jsem, že ta šťáva je vhodnější s tím, že je silnější (kdybych si Boha vzpomněla, ve kterém z milionu herbářů jsem to vyčtla… tak to prozradím! :D ) Ale pokud to chceš řešit v zimě, je na čase každopádně lisovat řeřichy teď, kdy jsou v plném květu, skoro všude v okolí či v zahradnictví za pár kaček ;) a hodit na mrazák.

Ať se daří :kytka:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Syn Dády Patrasové se pustil do Gelemové: Jsi ubohá a trapná!

Syn Dády Patrasové Felix se pohádal s milenkou svého otce Lucií Gelemovou. Ta... číst dále >

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Co s vámi udělala? řvala po Výměně Kristýna na své děti a opustila je

O své minulosti Kristýna (23) z Výměny manželek mluvila málo. A když už, tak... číst dále >

Reklama