Řešení problémů v komunikaci přes sex

Anonymní
9.4.20 16:08

Řešení problémů v komunikaci přes sex

Ahoj, máte někdo zkušenost s ovlivňování může přes sex? Takto to zní hrozně ale snad budu pochopena :mrgreen: S partnerem teď řešíme nějaké problémy, na které máme každý jiný názor a neshodneme se. Když se nemůžete s partnerem na něčem dohodnout a chcete, aby bylo po vašem, nebo aby začal více vnímat vaše potřeby, jděte na to přes sex? Pomáhá to? :D nebo vše zůstane při starém a ani po sexu není jakoby přívětivější, hodnější?
Mám dojem, že je to to jediné, co dokáže partnera obměkčit, jinak když jdu proti němu, úplně se zasekne a je jak kámen, nepřijme jiný názor než svůj. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1366
9.4.20 16:22

Vydírání vagínou, se tomu říká. Normální dospělí lidé takhle svoje problémy neřeší.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
9.4.20 16:36
@7.straka píše:
Vydírání vagínou, se tomu říká. Normální dospělí lidé takhle svoje problémy neřeší.

Já jsem snažím řešit vše komunikací, ale přítel se vždy zasekne a nechce se mnou nic resit :think:

• Nahlásit
  • Citovat
2279
9.4.20 17:39

Zalezi, jak moc sex s tebou ma rad. S asexualem budes tezko manipulovat pres sex.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
112
9.4.20 19:55
@Anonymní píše:
Ahoj, máte někdo zkušenost s ovlivňování může přes sex? Takto to zní hrozně ale snad budu pochopena :mrgreen: S partnerem teď řešíme nějaké problémy, na které máme každý jiný názor a neshodneme se. Když se nemůžete s partnerem na něčem dohodnout a chcete, aby bylo po vašem, nebo aby začal více vnímat vaše potřeby, jděte na to přes sex? Pomáhá to? :D nebo vše zůstane při starém a ani po sexu není jakoby přívětivější, hodnější?
Mám dojem, že je to to jediné, co dokáže partnera obměkčit, jinak když jdu proti němu, úplně se zasekne a je jak kámen, nepřijme jiný názor než svůj. :think:

Já někdy jo :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
9.4.20 21:02
@Kristina1990 píše:
Já někdy jo :lol:

A děláš to tak, že si s ním promluvíš hned po sexu? Je pak víc svolny ke komunikaci?

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
9.4.20 21:04
@izquierdo píše:
Zalezi, jak moc sex s tebou ma rad. S asexualem budes tezko manipulovat pres sex.

No napadlo mě to jako jediná schudna cesta, jak se normálně domluvit jak lidi, bez hadek, právě proto, že asexuál vůbec není, sex je tak asi to jediné přes co na něj můžu „jít“.

• Nahlásit
  • Citovat
112
11.4.20 22:02
@Anonymní píše:
A děláš to tak, že si s ním promluvíš hned po sexu? Je pak víc svolny ke komunikaci?

Ne, třeba druhý den, nějak nenápadně ale se snažím :lol: :lol: hned ne :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama