Řešení vztahu s bývalým partnerem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.06.19 13:07
Řešení vztahu s bývalým partnerem

Ahoj. Zajímalo by mě, jestli jste někdy se některá setkala s tím, že byste vy nebo někdo ve vašem okolí řešil s bývalým partnerem chyby, které jste udělali ve vztahu.

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Uživatel je onlineLama Lama
Hvězda diskuse 53283 příspěvků 03.06.19 13:21

NO, jasně, řeším a myslím, že to tak má ýt. už jen proto, abych se z těch chyb poučila.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.06.19 13:25
@Lama Lama
@Lama Lama píše:
NO, jasně, řeším a myslím, že to tak má ýt. už jen proto, abych se z těch chyb poučila.

I třeba po roce a půl od rozchodu? I když ten rozchod byl hnusny?

Tichošlápek
Extra třída :D 14869 příspěvků 03.06.19 13:47

Ano, na jeho popud (rozešla jsem se s nim já) a neměla jsem na to přistoupit. Akorát mne znovu připomněl, proč jsme nebyli kompatibilní. A jemu to stejně k ničemu nebylo.

Hvězda diskuse 53283 příspěvků 03.06.19 13:49
@Anonymní píše:
@Lama LamaI třeba po roce a půl od rozchodu? I když ten rozchod byl hnusny?

I třeba 4 roky.
Ale asi jsem to blbě pochopila. Já myslím že třeba sama v sobě. Ne s tím votravovat ex.

Uživatel je onlineLexter
Ukecaná baba ;) 1691 příspěvků 03.06.19 13:52

Neřeším.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.06.19 14:16

Pry si začali psát náhodou. Řešili, co udělali zle a podobne… Pak si popřáli do nových vztahu jen to dobré a tím to haslo. Přijde mi to na hlavu.

Hvězda diskuse 53283 příspěvků 03.06.19 14:25
@Anonymní píše:
Pry si začali psát náhodou. Řešili, co udělali zle a podobne… Pak si popřáli do nových vztahu jen to dobré a tím to haslo. Přijde mi to na hlavu.

NO, tak jestli chtěli oba, tak proč ne.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.06.19 14:45
@Lama Lama
@Lama Lama píše:
NO, tak jestli chtěli oba, tak proč ne.

Proc ne? Já si spíš rikam proc jo. Asi tohle nechapu. Kor, kdyz mi bylo od partnera/partnerky receno na toho druhého jen samé negativum. Tak proč najednou řešit chyby ve vztahu. :roll:

Tichošlápek
Extra třída :D 14869 příspěvků 03.06.19 14:48
@Anonymní píše:
@Lama LamaProc ne? Já si spíš rikam proc jo. Asi tohle nechapu. Kor, kdyz mi bylo od partnera/partnerky receno na toho druhého jen samé negativum. Tak proč najednou řešit chyby ve vztahu. :roll:

Ais to chtěli oba uzavřít. Jejich věc

Hvězda diskuse 53283 příspěvků 03.06.19 14:51
@Anonymní píše:
@Lama LamaProc ne? Já si spíš rikam proc jo. Asi tohle nechapu. Kor, kdyz mi bylo od partnera/partnerky receno na toho druhého jen samé negativum. Tak proč najednou řešit chyby ve vztahu. :roll:

No, jestliže dva něco chtěj a dohodnou se na tom, tak si klidně můžou strkat vzájemně prsty do zadku, když jim to vyhovuje a nepotřebujeme hledat důvody, proč ne, ani proč jo. Je to jejich věc. Prostě to z nějakého důvodu vyřešit, dořešit potřebují.

Tomkins
Zasloužilá kecalka 609 příspěvků 03.06.19 15:12

Zakladatelko, tak normálně na rovinu řekni, že tvůj kluk si psal se svojí bejvalkou a když sis pročítala jejich konverzaci, tak řešili, co udělali ve vztahu špatně. A ty teď přemýšlíš, jestli mezi nimi ještě něco je, nebo ne.

Jestli ti přijde na hlavu, že řeší bývalý vztah, tak mně zase přijde na hlavu, jakým způsobem se ptáš.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.06.19 15:19

Nepročítala jsem si nic. Řekl mi to sám. Nechtěla jsem názor lidí na to, co udělal on, zajímá mě, jestli to taky někdo takhle má. Proto se ptám tak, jak se ptám.

@Lama Lama píše:
No, jestliže dva něco chtěj a dohodnou se na tom, tak si klidně můžou strkat vzájemně prsty do zadku, když jim to vyhovuje a nepotřebujeme hledat důvody, proč ne, ani proč jo. Je to jejich věc. Prostě to z nějakého důvodu vyřešit, dořešit potřebují.
Nechápu, co lidi potřebují dořešit po rozchodu. Asi mám tohle prostě jinak nastavené. Kor, pokud jsou oba teď ve spokojeném vztahu…
@Tichošlápek píše:
Ais to chtěli oba uzavřít. Jejich věc

Uzavřít? tohle se snad uzavírá rozchodem, ne? Nebo spíš znovu otevřít…

Tichošlápek
Extra třída :D 14869 příspěvků 03.06.19 15:25

Já zase nechapu, ze mas potřebu to takhle rozebírat. Každý neřeší a necítí stejněa zdaleka ne vše se uzavře rozchodem

Hvězda diskuse 53283 příspěvků 03.06.19 15:25
@Anonymní píše:
Nechápu, co lidi potřebují dořešit po rozchodu. Asi mám tohle prostě jinak nastavené. Kor, pokud jsou oba teď ve spokojeném vztahu… .

A proč to potřebuješ chápat?

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama