Řešili jste někdy, kdo se rozešel?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.04.18 16:56
Resili jste nekdy kdo se rozesel

Ahojky, chci se zeptat jestli jste nekdy resili ze se s vami rozesel on a ne vy? Me to dost uzira.Ja mela stokrat vic duvodu se behem vztahu rozejit a neudelala jsem to, coz me zpetne dost stve a nakonec se stejne rozesel on a sel k jine. Opravdu me to dost uzira, protoze ja mu odpustila tolik spatnych veci a zustala a on takhle lehce odejde.Vim ze to neni zadna hra, ale stve me to.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

nedline
Zasloužilá kecalka 691 příspěvků 08.04.18 17:02

Není to už teď jedno? Nic s tím neuděláš, nemá smysl se nad tím trápit.. Běž dál. ;)

lachtanice86
Kelišová 6619 příspěvků 08.04.18 17:02

Neřešila. Přijde mi to dětinské

sakulek
Kecalka 203 příspěvků 08.04.18 17:09

Jestli řešit, kdo z koho… to mi přijde jako blbost. Spíš bych se zaobíral těmi důvody, které měl/měla jsi ty. Co s tím třeba du budoucna dělat apod.

Lama Lama
Hvězda diskuse 49431 příspěvků 4 inzeráty 08.04.18 17:13

Ne. To přeci řešíš sama za sebe, jestli s někým ti stojí za to být nebo ho kvuli jeho chybám opustit. rozhodně to neznamená, že si ho tím zavazuji pro časy budoucí. :nevim:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.04.18 17:22

Myslite ze to taj resi i ta druha strana.Ze je na koni, ze to ukoncil on?

sakulek
Kecalka 203 příspěvků 08.04.18 17:27

Ne, neřeší… v případě rozchodu není na koni ani jeden, je to bolestivý a napříjemný období plný nejistoty pro všechny zúčastněné. I v případě, že jeden z nich odešel za někým jiným. Pokud se teď trápíš, protože se s tebou někdo rozešel, věř, že on se podobně trápil týdny/měsíce před tím, než to udělal.

Lama Lama
Hvězda diskuse 49431 příspěvků 4 inzeráty 08.04.18 17:28
@Anonymní píše:
Myslite ze to taj resi i ta druha strana.Ze je na koni, ze to ukoncil on?

jak na koni? Ty to fakt bereš jako soutěž. Se zdá, že vůbec nejde o vztah, ale o to, že jsi zhrzená, že jsi to neukončila ty.

Ms.Ragdoll
Závislačka 2660 příspěvků 08.04.18 17:35

Sama pises, ze to za moc nestalo, tak bud naopak rada, ze to nakonec rozetnul a je konecne klid, kdyz jsi to ty sama nedokazala uz davno :nevim:

Myslim, ze to lidi obecne moc neresi a kdyz, tak z nich mluvi jen jejich zranena jesitnost. Nic vic. Tebe taky stve jen z duvodu, ze zrovna on jsi dovolil tohle udelat, nebo ne?

sakulek
Kecalka 203 příspěvků 08.04.18 17:43
@Ms.Ragdoll píše:
Sama pises, ze to za moc nestalo, tak bud naopak rada, ze to nakonec rozetnul a je konecne klid, kdyz jsi to ty sama nedokazala uz davno :nevim:Myslim, ze to lidi obecne moc neresi a kdyz, tak z nich mluvi jen jejich zranena jesitnost. Nic vic. Tebe taky stve jen z duvodu, ze zrovna on jsi dovolil tohle udelat, nebo ne?

Jo, přesně tak… moje bejvalá byla psychicky na dně po tom, co jsem jí po roce „dusna“ opustil a našel si jinou… trápila se, nemohla jíst a byla naprosto neschopná vést normální život. Dokud nezjistila, že jsem to taky neměl lehký a že jsem se taky trápil. Najednou byla jako na koni… ano, tohle je raněná ješitnost :).

Normálního člověka vůbec nenapadne srovnávat, kdo z koho, kdo rozchod vyhrál… spíš přemýšlí nad tím, jestli to nešlo spravit, co mohl udělat lépe. A je jedno, jestli to je iniciátor rozchodu nebo ten opuštěný ;).

Serpentini
Zasloužilá kecalka 855 příspěvků 08.04.18 17:43

No nevím, bývalý přítel se rozešel se mnou, ne já s ním. A jsem i ráda, ten vztah za nic nestál a já na to poslední slovo neměla koule. Oboum je nám líp. A nevím proč by mě to mělo štvát. :nevim:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.04.18 18:29

Ja vim, resim blbosti.Jen me cely vztah ponizoval, manipuloval semnou a stala se ze me nula.Jsem rada ze to vlastne tak dopadlo, protoze ja sama nebyla schopna ten vztah ukoncit. Resim to spis tak, ze me ma za ubohou nicku, kterou kopnul do zadku a ktera si nechala libit ze po ni slapal.Vim ze je to blbost to resit.

Helileli
Závislačka 3038 příspěvků 08.04.18 18:35
@Anonymní píše:
Ja vim, resim blbosti.Jen me cely vztah ponizoval, manipuloval semnou a stala se ze me nula.Jsem rada ze to vlastne tak dopadlo, protoze ja sama nebyla schopna ten vztah ukoncit. Resim to spis tak, ze me ma za ubohou nicku, kterou kopnul do zadku a ktera si nechala libit ze po ni slapal.Vim ze je to blbost to resit.

Je to výsledek nízkého sebevědomí. Nedokázala ses kvůli tomu rozejít a rozchod bereš jako nějakou pretahovanou o to, kdo má navrch. Nikdo, tohle není žádný poločas, je konec. Zapracuj na svém sebevědomí a pouč se pro příště, jak být ve vztahu rovnocenným partnerem a ne rohožka.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.04.18 18:38
@Helileli píše:
Je to výsledek nízkého sebevědomí. Nedokázala ses kvůli tomu rozejít a rozchod bereš jako nějakou pretahovanou o to, kdo má navrch. Nikdo, tohle není žádný poločas, je konec. Zapracuj na svém sebevědomí a pouč se pro příště, jak být ve vztahu rovnocenným partnerem a ne rohožka.

Pracuju na to jak nejlip umim, ale jde to hodne pomalu.Kdyz uz si myslim ze je to dobry, tak se stane neco co me vrati zpatky na nulu. Nemate treba tip na nejakou knihu? Nebo co pomaha? Sama se s tim peru.

sakulek
Kecalka 203 příspěvků 08.04.18 19:50

Zkus Partneři a rozchody od Jeronýma Klimeše ;).

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

5 receptů na rychlé vánoční cukroví

Taky se vám nechce zbytečně stát za plotnou ještě před Vánoci? Nebo nestíháte... číst dále >

Články z Expres.cz

Šance pro Řepku? Jeho obhájce naznačil, jak ho chce zachránit před vězením!

Je šance, že se Tomáš Řepka vyhne vězení? Ačkoliv mu za podvod s autem, kdy... číst dále >

Nemohou se ani hýbat! Krásná dvojčata (14) umírají na těžkou anorexii

Poslední dobou se objevuje čím dál více případů, které dokazují, jak daleko... číst dále >

Články z Ona Dnes

Chtěla jsem se zbavit manželovy milenky. Krize je za námi, doufá Jana

Příběh o manželově nevěře, podobný tisícům jiných, vypráví osmatřicetiletá... číst dále >

Anorexii jsem schovávala za vysílení z baletu, říká tanečnice

Megan Brewerovou (22) podezřívali z anorexie mnoho let, ale vždy tvrdila, že... číst dále >