Řešili jste někdy takové věci?

Anonymní
16.5.16 19:33

Řešili jste někdy takove veci?

Dnes za mnou prisla kamaradka a kecali jsme, s tim ze az porodí ze půjde na odříznutí vnitřních přesahujících pysku 8o to opravdu jde? Vubec jsem to netušila ani jsem nad tim nikdy nepremyslela, prý chce zpatky tu dětskou krásnou pipinku co mela. Slyším to poprvé, ja teda nemam nejak extrémně přesahující pysky ale dětskou pipinku taky nemam jak rika :mrgreen: nikdy me nenapadlo nad tim přemýšlet a pokud s tim ma kluk problem tak si myslim ze neni ten pravý protoze by neměl koukat na tyhle veci, clovek pak muže rict taky chlapovi ty mas malého pindoura :lol: pry se jeji známy dokonce stalo za mlada ze kdyz byla ve veku nact ze ji rekl nějaký chlapec radsi toho netopýra schovej zpatky do kalhotek a od ty doby ma blok.. To se fakt tak řeší? :D ja mela par partneru a zatim se nikdo nad tim nepozastavil. Co u vas?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

8976
16.5.16 19:36

Labioplastika, dnes vcelku běžná věc, také ji mám za sebou

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
16.5.16 19:38

Mám to také tak, od puberty, nevšímala sem si toho, až spolužačka na plavání se ptala, co že to tam jako mám. Od té doby se stydím v dámských sprchách a vždy si nechávám spodní díl plavek. Manželovi to nevadí, ale když sem se ho kdysi ptala, řekl, že to ještě neviděl, ale že mě miluje takovou jaká jsem. Ptala jsem se gynekologa, že bych to chtěla odstranit a ten mi to hrubě nedoporučil, že je to riskantní zákrok a že viděl spousty hnisajících kačen a že to moje není tak velké, a že to má spousta ženskejch. Takže asi tak. Si nevybereš.

• Nahlásit
  • Citovat
2663
16.5.16 19:39

V puberte jsou kluci schopny rict hodne osklivy veci, ale dospely chlap to neresi. Me se treba posmivali, ze jsem plocha nebo, ze mam lentilky pod kobercem a nebudu si kvuli tomu delat silikony…ale pokud ma ty pysky nejak hodne velky a samotny ji to vadi, tak at jde. Dneska se upravuje cokoli :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14653

Netopýr mě rozsekal. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8976

Podle mě jsou jiné riskantnější zákroky než tohle

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
16.5.16 19:51

Mě se jen můj první kluk zeptal co to tam mám (a to tam nemám nic hrozného):roll: když jsem řekla že si to nechám odstranit, tak řikal že vůbec, že to má rád…rád si s tim „hrál“ :mrgreen: s každým novým chlapem jsem se trošku bála co na to řekne…nikdo nic neřikal, a přijde mi že i většina se pozdržovala dole déle než bylo nutné :mrgreen: toho současnýho odsud občas nemůžu dostat :nevim: v pubertě jsem se cítila nesvá…ted už mi to vůbec nepřijde…jen se bojim aby to po porodu nebylo jak sloní ucho :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
26240
16.5.16 19:55

Tak sloní ucho je ještě lepší než netopýr :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
16.5.16 19:55

:think: :think: taky je mám o něco větší, ale osobně mi to vůbec nevadí a nikdo si nestěžoval. „Přítel“ si nikdy nestěžoval a spíš to měl/má rád.. :mrgreen: :mrgreen: Neřeším, zatím mi to nepřekáží a nevadí ;)

• Nahlásit
  • Citovat
651
16.5.16 19:57

Čo som si všimla, tak to riešia chlapi s obmedzenou mozgovou kapacitou, v bývalej práci len tak lietali firhongy, záclony, pagáče a podobné označenia, ale ako hovorím boli to skôr primitívni jedinci. Inteligentný muž vie, že jeho batman v kapuci tiež nie je žiadny výstavný kúsok.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9373
16.5.16 19:59

@stankaSR dobre ty :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4414
16.5.16 20:05

Jen doufám že pysk není orgán jako ucho, které roste celý život. Jinak bych pysky měla v 50 tak na slipy. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24467
16.5.16 20:11

Dokud se neskřípou do řetězu na kole, tak dobrý :dance: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
16.5.16 20:14

Zakladatelko, kolik ti vlastne ty pysky presahuji, ze se tak divis? A pokud presahuji, tak jsou symetricke ci asymetricke?
Ma dcera ma asymetrické, jeden uz 4 cm a to je teprve na zakladni skole.
Ano, chlap by se mel divat na jine veci, ale chapu, ze některým to vadi a ani pro zenu to neni příjemné, kdyz ma přesah treba sedm centimetru symetricky.

• Nahlásit
  • Citovat
147
16.5.16 20:18

Ja mam za sebou dva porody a uz to neni co to byvalo :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama