Řeším to, po čem tady plno lidí touží, sex

Anonymní
9.4.21 18:30

řeším to, po čem tady plno lidí touží, sex

Ahoj, rovnou k věci :) během poslední doby je tu plno lidí, co mají dokonalý vztah, zabezpečení, rodinu, ale já řeším pravý opak. Prosím nebrat to jako vychloubaní, ale mám dokonalý sex, pokaždé vaginální orgasmus, klidně i 2× za jeden sex ( podotýkám, že ale jen s přítelem, a o velikosti to taky není… měla jsem celkem 6 partnerů, fajn kluci, ale ani s jedním jsem ho nezažila, pokud jsem si sama nepomohla a někdy ani tak ne, nefungovalo to prostě a to jsem s nima taky byla ve vztahu )…ale ten vztah s nynějším přítelem skřípe, dokonalý není :pocitac: Bydlíme spolu 6 let a co se týče nějaké harmonie, poklidné domácnosti, tak o tom si právě já můžu nechat zdát. Máme naprosto typickou, italskou domácnost, plus odlišný pohled na svět. Sice se dokážeme bavit hodiny, ale každý si chceme prosadit svoje a většinou se neshodneme a mě chybí ta „spřízněná duše "… a nevím, jak by tohle vše fungovalo i s dětma 8o. Múj přítel je teda starší o 11 let, mě je 29… no a chtěla bych se posunout, nejlíp teda s přítelem, mít rodinu, ale hryže mě brouk v hlavě, jestli vlastně on je ten správný, když máme vztah založený hlavně na té fyzické stránce, každý říká, že sex vše není, no já si nedokážu představit, že jsem s někým, mám vše, ale sex ne. Ale zároveň se bojím té nejistoty, co mám s přítelem s kterým mám sex, ale děsnou životní nejistotu kvůli těm rozlišným názorům. Začínám si myslet, že většina lidí prostě buď má jedno, nebo druhé a šťastlivci ti, co mají obojí :nevim:
Je tu nějáká žena, která třeba taky měla svého vyvoleného“,s kterým měla nejlepší sex, ale vzala si pak někoho, s kým ji to v sexu nepasovalo tak moc, ale dokázala se s tím smířit? A nebo naopak, je tu někdo, kdo to má stejně jako já a přesto to vše riskl právě jen na tuhle kartu skrz sex? Někdy si říkám, že to zbytečně řeším a spíš bych měla prostě přijmout fakt, že nic není dokonalé :oops:
Omlouvám se, ale ty dnešní diskuze mi daly brouka do hlavy :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3291
9.4.21 18:33

Zkus si představit, že jednou vám to v tom sexu přestane fungovat (a partner je navíc o dost starší), co ti pak zbyde? Znám několik párů, kde to hlavní (a jediné), co ve vztahu fungovalo, byl sex a na starý kolena se rozvedli, protože jim zbyly jen ty problémy. :nevim:

P. S.: Chlap je docela starej, nevím, jestli už nějaké dítě má, pokud se teprve chystá na první, tak to může vaše problémy ještě prohloubit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8181
9.4.21 18:38

Pokud je ve vašem vztahu to nejlepší sex a ostatní stojí za prd, tak to není rozhodně dobrej nápad s ním zakládat rodinu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
389
9.4.21 18:40

Představ si, že jsi dítě, které na narodí takovým rodičům. Přes den křik a rozbité talíře, hádky a v noci bouchání postele o zeď. Byla by jsi šťastné a spokojené dítě?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
775
9.4.21 18:46

Špatný postup. Většinou se to dělá obráceně, rodinu a dítě s hodným moulou a po 10 letech manželství si najít na sex rošťáka se zlým kukučem :srdce: :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.4.21 18:49

Měla jsem kdysi partnera se kterým jsme si v sexu taky rozuměli nejvíc. Ale bylo to asi to jediné. Ve všem ostatním to drhlo. Když nad tím tak zpětně přemýšlím tak jsem s ním vlastně byla jen kvůli tomu sexu a docela dlouhou dobu. Ale chlap do života to teda vůbec není.

• Citovat
  • Nahlásit
3567
9.4.21 18:50

Myslím si, že lze mít obojí, jak dobrý sex, tak i jinak kompatibilniho partnera.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2777
9.4.21 18:51

Jo byla jsem v podobné situaci a vyměnila jsem to za normální vztah, nelituji, máme dvě děti a sex taky dobrej, bude určitě ještě lepší až na něj bude víc času a klidu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27329
9.4.21 18:51

Co se dnes děje, erekce na slunci?
Leze na vás jaro? :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
335
9.4.21 18:54

Ne, takový vztah bych neposouvala směrem k dítěti. Myslím ze sis odpověděla sama, ze vlastně nejsi tak úplně spokojena a miminko tohle rozhodne nevyřeší. Představ si ze třeba v těhotenství přijde ze zdravotních důvodu omezení, následně sestinedeli a pak budeš vyčerpána peci o dítě a domácnost, ze na sex nebudes mít vůbec náladu ani energie. Pak vám, podle tvých slov, nebude fungovat už vůbec nic. A jak tady zaznělo, chlapovi je 40, nejmladší rozhodne na první dítě není. Vím ze dnes to už je skoro běžný ze pánové v tomhle věku zakládají rodinu (nebo druhou rodinu ), ale jestli si už ted moc nerozumíte v běžných věcech, rodičovství tomu rozhodne nepomůže. Ja bych se poohledla jinde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
351
9.4.21 18:55

Ne absolutně nevhodný partner. Mít skvělej sex a “spřízněnou duši” v jednom se nevylučuje, jen jsi zatím na takového chlapa nenarazila..Boj o dominanci a prosazování toho svého během hovoru jsem s v jednom vztahu zažila a jenom se to s přibývajícím časem zhoršovalo. A už nikdy více! :cert: Spřízněnost je základ :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6310
9.4.21 18:55

A když budeš těhotná a pak s malým dítětem sex rozhodně nebude takový jako teď budeš unavená nevyspala alespoň první dva roky budou v tomto náročnější tak pak co?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
351
9.4.21 18:58

@ludmilaadamkova
Přesně :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
635
9.4.21 19:43

Musíš vědět sama co ti vyhovuje.Tak jestli ti Ke štěstí stačí sex, tak s ním buď…Píšeš že jste spolu 6 let… To už je nějaká doba, kdy by jste měli být jak milenci, tak i parťáci… Jestli pro tebe je na prvním místě sex, což asi jo když o tom tak krásně píšeš :dance:, tak v tom setrvej a užívej si to :think: :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35261
9.4.21 19:47

Deti zatim nezvazuj, nejsi na to vyzrala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat