Řešíte kašel a zadní rýmu u neočkovaného miminka 4,5 měsíců?

31
17.4.21 14:09

Řešíte kašel a zadní rýmu u neockovaneho miminka 4,5 měsíců

Dobrý den chci se zeptat zda nějak řešíte rýmu a kašel u 4.,5meiycnihi chlapečka není ještě očkovaný a máme jít v úterý na první očkování hecavakcinou tak nevím jestli ho nechat očkovat.
Jinak dr říká že je to v pořádku mě to nepřijde v pořádku on doslova nekašle celý den max 3× za dne si pokasle děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1107
17.4.21 14:12

Určitě neočkovat a jestli nějak řešit - asi zvýšenou polohu pro hlavu - naklonit postýlku a zvlhčovat vzduch. Případně odsat hleny, jestli se podaří.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21066
17.4.21 14:19

Určitě neockovat. Naše Dr ani nenaockuje pokud není dítě zdravé a do poradny bych ho taky netahala mezi další miminka. Jinak bych hlavně odsavala nos, kdyby se mi blbě dýchalo i tak, tak nějaké kapky do nosu pro miminka a zvlhcovat vzuch v místnosti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1364
17.4.21 14:19

Tak má kašel a rýmu nebo nemá? Jestli je viditelně nemocnej, tak očkování určitě odlož. Jestli si třikrát pčíkne, tak to asi až tak dramatický nebude :nevim: těžko říct. Ty ho znáš nejlíp, a jestli ti přijde nemocnej, tak ho nejdřív vykurýruj a naočkuj, až bude zdravej.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31
17.4.21 14:26

No nepřipadá mi nemocný nemá ani teploty nejspíš očkování i ještě odlozime

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2597
17.4.21 14:49

Určitě počkat až bude 100 % zdráv

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31256
17.4.21 15:26

Očkovala bych jen zdravé dítě. Doktorka nikdy netrvala na očkování a ještě se ptala, zda je zdravý a měřila teplotu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2900
17.4.21 16:32

@Vivienka8 kaslat muze z refluxu. Moje deti prvnich par mesicu mely „zadni rymu“, ale bylo to zpusobene fyziologicky, mlekem atd. Rozhodne zadnou skutecnou rymu nemely. A z toho i kaslaly. Odsajes neco?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31
19.4.21 21:48
@luci.no píše:
@Vivienka8 kaslat muze z refluxu. Moje deti prvnich par mesicu mely „zadni rymu“, ale bylo to zpusobene fyziologicky, mlekem atd. Rozhodne zadnou skutecnou rymu nemely. A z toho i kaslaly. Odsajes neco?

Neodsaju právě že nic vůbec je možný že s toho kašle

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2900
19.4.21 22:29

@Vivienka8 me dite ve 3m kaslalo. Byla jsem s nim u doktorky a nic na nem nevidela. Poslechove byl cisty. Doporucila mi Gastrotuss a po par davkach byl maly bez kasle :palec: Starsi dite Gastrotuss uzivalo na reflux a efekt jsem nevidela :nevim: Zeptej se doktorky a vyzkousej ho. Mym detem i chutnal :lol: Muzes ho dat i bez porady s lekarem, ale ja osobne se radeji ptam, kdyz jde o tak male deti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat