Řešíte sexuální minulost partnerů

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.08.19 14:08
Řešíte sexuální minulost partnerů

Vadí vám sexuální minulost vašich partnerů, mluvili jste o ní nebo je vám to úplně jedno? Téma jen tak na pobavení. U nás nebylo moc co řešit, poznali jsme se hodně mladí. A jednu exku nemusím. Jak jste na tom vy?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Adulka24
Echt Kelišová 8447 příspěvků 08.08.19 14:11

Neresim, byli jsme si oba prvni

Kriss Tina
Extra třída :D 11678 příspěvků 08.08.19 14:11

Neřešíme, ani jeden o druhém nevíme s kým vším kdo byl :D podle mě zbytečné řešit, stejně to nezměníš…

PeťulíJ
Kecalka 336 příspěvků 08.08.19 14:12

Neřešíme. Co bylo před naším vztahem to bylo, je to každého věc :)

Shak
Stálice 98 příspěvků 08.08.19 14:13

Beru to tak, že je to minulost. Po čase se na to ptám, protože jsem zvědavá, ale když je to v normální míře, tak to beru. Každý má nějakou minulost a nějaké ex. Ale je pravda, že u jednoho jsem to nemohla překousnout, protože mi vyprávěl kolik jich měl (měl jich hoooodně už v posteli) a tak jsem se nemohla zbavit pocitu, že mě stále podvádí.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.08.19 14:14

U současného neřeším, předemnou byla jen jedna a je to fajn ženská, já si s ní píšu dodnes. :-) U minulého přítele to byl jeden z důvodu, že jsem nakonec od něj odešla, ten měl na ženské sešítek a psal si co a jak a to jsem nedala a do sešítku mě nedostal. :-)

Varya
Stálice 87 příspěvků 08.08.19 14:21

No… mluvíme o tom normálně, třeba mě zajímá, proč s nimi byl, co na těchto konkrétních ženských viděl a proč se vlastně rozešli, ale to jen proto, že jsem zvědavá. Jelikož všechny zvědavé dotazy zodpověděl, tak už se na nic ptát nepotřebuju. Jen jsme domluvení, že si budeme hlásit, když se s někým vyspíme. Máme otevřený vztah, jsme moc mladí na monogamii. Dlouhodobé milence jsme si oboustraně nepovolili, ale vztahy na jedu noc, to je blbost řešit. :lol:

bjetuschka
Kelišová 5097 příspěvků 08.08.19 14:23

Neřeším, každý má nějakou minulost. A na věci, na které nechci znát odpověď, se neptám :-)
Bejvalky jsou mi celkem jedno; co ale opravdu nemůžu překousnout, je jedna holka, nějaká dávná kamarádka, do kt. byl zamilovaný a přišlo mi ještě před pár lety (celkem jsme spolu skoro 9 let), že je tam něco nedořešeného, co si v sobě nosí. To jsem už udělala scénu a museli jsme si to všechno vyříkat. Žárlím na ni ale doteď. A vždycky říkám, že kdyby se s nějakou bejvalkou potkal a šel s ní na kafe, tak to nebudu hrotit, ale u ní bych to teda nechtěla. :jazyk:

Ravedd
Ukecaná baba ;) 1606 příspěvků 08.08.19 14:25

Neřeším on ví o ex se kterým mám dítě a já vím o ex se kterou má dítě on, nepřijde mi to podstatný :nevim:

Premek_Orac
Kelišová 5434 příspěvků 08.08.19 14:26
@Anonymní píše:
Vadí vám sexuální minulost vašich partnerů, mluvili jste o ní nebo je vám to úplně jedno? Téma jen tak na pobavení. U nás nebylo moc co řešit, poznali jsme se hodně mladí. A jednu exku nemusím. Jak jste na tom vy?

Nemůžeš přeci, co se vztahů týče, partnera soudit podle partnerek z doby, kdy jste se třeba vůbec neznali, natož byli spolu. Nejdůležitější je, jak partner funguje s tebou.
Když ale budu sebekritický, kdyby mi partnerka sama řekla o stovkách chlapů v posteli, nebo vztazích na jednu noc, asi by to k nějakým myšlenkovým procesům vedlo…
Jinak podrobnosti jsem nikdy nevyzvídal a ani nevím, k čemu by mi byly dobré, něco partnerka řekla sama, něco se zepatala mě a nevzpomínám si že bychom někdy dál na tohle téma narazili, necítili jsme potřebu ho kromě úvodní fáze vztahu nijak komunikovat.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.08.19 14:28

Vím asi o všem, a že toho bylo 8o, kdybych všechno psala, beztak byste mi to ani nevěřili. O to míň to, že teď už jsme spolu šťastně několik let a je to skvělý chlap. Mezi 25 a 30 dost řádil, zkoušel kde co ( a proč ne, však byl svobodný, bez závazků, po náročném rozvodu), a od 30 jsme spolu, vychováváme děti a je to úžasný manžel a táta. Já mám minulost úplně nudnou, hodně nového, zvláštního, zažívám až s ním. :palec:

Alladina
Ukecaná baba ;) 1129 příspěvků 08.08.19 14:36

My o sobě navzájem víme, co jsme dělali predtim. Ale jinak je mi to fuk, pokud se nejedná o extrem.

Keniri
Povídálka 38 příspěvků 08.08.19 14:39

První rok a půl, co jsme byli spolu, tak jsem měla tendenci to pořád řešit a teď jsem ve fázi, kdy nechci vědět podrobnosti. Nevím přesně, s kolika spal. Nejvíc jsme se bavili na téma orálního sexu a tam mě pořád utvrzuje, že jsem bezkonkurenčně nejlepší. Takže to mi stačí. On na druhou stranu ví, že je můj druhý. Ale do podrobností nezacházím. Přijde mi, že ve fázi zamilovanosti to ty partnery pak akorát nutí nad tím víc přemýšlet.

Janina B1
Kecalka 462 příspěvků 08.08.19 14:43

Ex bylo jsou a budou. :) Pokud o to oba nepřijdete vzájemně spolu. :D
Heled, jako…zajímám - zajímala bych se jen z úhlu pohledu, kdybych ho pořádně neznala, kvůli přenosným nemocem. Jinak, pokud nemám podezření, že se třeba s nějakou schází, tak ne. Prostě minulost. Já mám taky bývalé partnery. Jako skoro každý.

Lalelale
Kelišová 5300 příspěvků 08.08.19 14:43

Neřeším. Řešila jsem to jen jednou, kdy v době randění na dotyčného vyšlo najevo, že měl v posteli vyloženě desítky holek. Začala jsem se ho štítit a ukončila to. Ale to byl extrém, u normálního chlapa opravdu neřeším.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama