Řešíte už Vánoce? Nákupy? Cukroví?

15
6.11.20 15:43

Řešíte už Vánoce? Nákupy? Cukroví..?

Dobrý den je sice 6.11. takže vánoce poměrně daleko, ale kupujete dárky? Pečete cukroví?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9067
6.11.20 15:45

Dárky už mám, cukroví budu péct jen pár dní před.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2344
6.11.20 15:47

Dárky některé už mám, cukroví peču postupně, tak jak se má péct, podle druhů

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14299
6.11.20 15:47

Dárky vymyšlené qle ještě neřeším, pred vánoci slavíme narozeniny dcery, to je teď bližší bod a cukroví dělám jen 3druhy, max 2 týdny před

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
646
6.11.20 15:48

Dárky začínám, cukroví peču co nejčerstvější, takže max týden dopředu. Vzhledem k tomu, že mám někdy tou dobou rodit, více neřeším :D.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15508
6.11.20 15:49

No zatím se mi fakt nechce..dárky nemám, nebaví mě je kupovat přes net..cukroví nepeču, vloni ho vůbec nejedli, jen já :mrgreen: vánoce bych klidně zrušila ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28509
6.11.20 15:51
@Nikita1609 píše:
Dobrý den je sice 6.11. takže vánoce poměrně daleko, ale kupujete dárky? Pečete cukroví?

Dárky průběžně řeším od října, peču až po Mikuláši. Letos nebude besídka ve školce asi, tak ani kvůli ní nebudu péct dřív.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3954
6.11.20 15:52
@Nikita1609 píše:

Nepecu, dostavam ho..a sarky nekupuji, venuji tomu 14dni pred vanocemi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28509
6.11.20 15:52
@Monchichik píše:
No zatím se mi fakt nechce..dárky nemám, nebaví mě je kupovat přes net..cukroví nepeču, vloni ho vůbec nejedli, jen já :mrgreen: vánoce bych klidně zrušila ;)

Ale na Mrazíka se snad podíváš, né?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15508
6.11.20 15:55

@Russet Na Mrazíka ne…miluju Tři oříšky… :mrgreen: u nás nikdo nic nechce, všichni všechno mají…to je potom těžký ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
51012
6.11.20 15:56

Vsechno zminene bude. Darky prubezne kupujeme, cukrovi budeme pect. Prvni musim umyt okna, vytrit korpus linky, police. Musime vlasaky zacit zbavovat skorapek. Pect budeme v prosinci. Zatim je moc brzo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28509
6.11.20 15:59
@Monchichik píše:
@Russet Na Mrazíka ne…miluju Tři oříšky… :mrgreen: u nás nikdo nic nechce, všichni všechno mají…to je potom těžký ;)

To je všude stejný. Jen dítě by v podstatě „vykoupilo“ hračkárnu.
Popelku kolikrát prošvihnu, protože něco chystám, ale máme ji na DVD.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1479
6.11.20 15:59

Dárky už mám z části nakoupené. Cukroví peču až pár dnů před Vánoci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20539
6.11.20 16:00

Dárky už mám prakticky komplet, ale pokračuju - momentálně pomáhám objednávat rodičům z netu (mamka začíná panikařit, že ještě nic nevymyslela, obchody jsou zavřený a net doma nemaj - tak aby měla taky už trochu klid) a bude to pokračovat jako vždy až do Vánoc, protože táta si vzpomene tradičně ve chvíli, kdy už za sebe mám všechno vyřešený, že toho má málo pro mamku :mrgreen: Mikuláš z větší části nakoupen, cukroví peču až po něm, ale pomalu začínám zjišťovat, co je na něj potřeba dokoupit. Vlašáky jsme nakoupili těsně před zavřením obchodů (jezdíme pro ně do tržnice), takže jedna ze zásadních surovin už je taky doma :)

Ještě mi chybí materiál na vánoční přání (nějakej pěknej přírodní papír jako základ) - to po netu asi fakt nepůjde, tak asi budu muset improvizovat.

Já jsem takovej plánovač, zvlášť před Vánocema - nesnášim nervy na poslední chvíli a ten chaos a zmatek a narváno v obchodech :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
46238
6.11.20 16:00

Dárky už nějaké mám. Dítě dostalo tenhle týden za úkol napsat dopis Ježíškovi. Ale priorita je teď jeho svátek a pak narozeniny. Cukroví se u nás každoročně začíná péct až na Mikuláše.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat