Respirátor při porodu

73
3.4.21 12:46

Respirátor při porodu

Musím mít při porodu respirátor a jak je to na oddělení šestinedělí s respirátory? kdy jste šli domů?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2254
3.4.21 13:25

Hospitalizovaní pacienti mít respirátor nemusí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
315
3.4.21 14:07

Rodila jsem v Podoli pred 5 tydny. Respirator povinny na prijmu, veskera prijimaci vysetreni v respiratoru. Po prochodu na porodni pokoj jsem si mohla respirator sundat, nechal si ho pouze zdr. perosnal. Cely pobyt (vcetne tech 2 hodin po porodu) na porodnim pokoji bez respiratoru. Presun na sestinedeli (od opusteni porodniho pokoje po prichod na pokoj na sestinedeli) s respiratorem. Na pokoji podle dohody se spolubydlicimi. Respirator povinny na pokoji pri pritomnosti dalsich osob (zdr. personal, uklizecka) a pri pohybu mimo pokoj (na chodbe, na matrice, v kantyne).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
643
3.4.21 16:34

Segra rodila tri tydny zpet (apolinar), nakonec cisar, ale musela ho mit pri prijmu, pak na sale ne, na jipu jo - pry chteli, aby v nich i spali 8o a pak na sestinedeli, po dohode se spolubydlici, je nemeli, jen pri vizitach..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
73
3.4.21 19:46

Děkuji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
315
5.4.21 13:03
@Euforia píše:
Segra rodila tri tydny zpet (apolinar), nakonec cisar, ale musela ho mit pri prijmu, pak na sale ne, na jipu jo - pry chteli, aby v nich i spali 8o a pak na sestinedeli, po dohode se spolubydlici, je nemeli, jen pri vizitach..

Ja v tom respiratoru take spala. Prvnich cca 12 hodin jsem byla na pokoji sama a nejak jsem zpocatku nepochopila instrukce :D Proste jsem si myslela, ze na sestinedeli musi byt respirator porad krome jidla a sprchy. Spani v respiratoru mi nedelalo zadny problem :) Ale je jasne, ze bez nej je to pohodlnejsi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat