Restaurace Česká Skalice a okolí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Veronov
Povídálka 21 příspěvků 18.03.18 10:42
Restaurace Česká Skalice a okoli

Holky neni tu některá z Ceske Skalice ci okolí? Potrebuji poradi s restauraci na oslavu narozenin. Neziji zde a oslava je prekvapeni pro oslavence. Restaurace by mela byt svetla, vkusně zarizena, dobre vařit a idealne s dětským koutkem. Nemáte nejake tipy? Z internetu moc moudra nejsem. Dekuju!

Reklama

Reakce:

Anonymní  18.03.18 11:02

U Holzbechra v Ratiboricich

Anonymní  18.03.18 11:16

Oblibeny je Tropikal

Lifka
Kecalka 217 příspěvků 18.03.18 11:54

Ronox jen nevím jestli má dětský koutek

Anonymní  18.03.18 12:15
@Anonymní píše:
Oblibeny je Tropikal

Jo tak ten je sice oblibeny, ale je to des a my si z nej pred dvema lety odvezli salmonelu.

Anonymní  18.03.18 17:13
@Anonymní píše:
Jo tak ten je sice oblibeny, ale je to des a my si z nej pred dvema lety odvezli salmonelu.

Opravdu? My tam byli pred necelymi 5 lety a jidlo uzasny. Dodnes vzpominame. To se Tropikal tolik zhorsil?

Anonymní  18.03.18 18:39
@Anonymní píše:
Opravdu? My tam byli pred necelymi 5 lety a jidlo uzasny. Dodnes vzpominame. To se Tropikal tolik zhorsil?

Jako maji tam velky vyber jidla, na me az mic tedy a co je pravda, tak ze je to obri porce za normální peníze.. Ale my uz tam vickrat nesli po tehle zkušenosti..

Veronov
Povídálka 21 příspěvků 18.03.18 19:42

Dekuji obema!

Uju
Kelišová 6394 příspěvků 18.03.18 19:50

No, Tropical je hrozně přeplácaný a takový umaštěný, ale výb+ěr jak z jídel tak pití jen tak něco nepřekoná. U Holzbechra jsem byla jednou, no, nadšená jsem moc nebyla, ne že by mi nechutnalo, ale prostě jsem se necítila raději asi Barunku naproti.Ale teď je ve Skalici směrem na Zlíč nová restaurace-zítra se zeptám na jméno, něco se zahrádkou tuším, nebyla jsem tam, ale světlé a moderní to tam je.

Anonymní  18.03.18 20:39

@Uju taky jsem na to koukala, ale jeste jsme tam nebyli, ale vim o cem mluvis..

Veronov
Povídálka 21 příspěvků 21.03.18 14:57

@Uju dekuju!

Uju
Kelišová 6394 příspěvků 26.03.18 12:01

Včera jsem jela kolem, jmenuje se zahradní, je to prý penzion, takže nejspíš i možnost ubytování z venku to vůbec nevypadá špatně.

Veronov
Povídálka 21 příspěvků 26.03.18 18:06

@Uju moc dekuji! Dle webu to vypada nov dobre! Presne jak bych si představovala :)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Že by slavila? Brodská šla do auta bosa a s oporou, copak si provedla?

Stačila vteřina nepozornosti a neštěstí bylo na světě. Herečka Tereza Brodská... číst dále >

Rodiče roku Smetana a Haj: Kvůli sadě nožů vzali spící dceru do klubu!

Emma Smetana a její partner Jordan Haj patří bezesporu k nejstylovějším... číst dále >

Články z Ona Dnes

Tajemství účesu vévodkyně Meghan. Rovná si vlasy speciálním keratinem

Její vlasy vypadají vždycky perfektně. Hladké a lehce vlnité ji poletují... číst dále >

Podvodní léčitelé teď dostanou strach, řekla v Rozstřelu režisérka

Za podivnými praktikami v institutu Aktip, které odhalil dokument Obchod se... číst dále >

Reklama