Reklama

Restaurace na Vysočině s dětským koutkem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Fazulina
Závislačka 3514 příspěvků 30.12.17 13:55
Restaurace na Vysočině s dětským koutkem

Hledám na Vysočině marně restauraci, kde by měli i uvnitř dětský koutek. Sama na Vysočině bydlím (okolí Žďáru nad Sázavou), ale situace je zde fakt tristní. Ve Žďáru vím o mexické, ta je super, ale chceme zkusit něco nového. Ideálně zítra nebo na Nový rok (oběd s přáteli). S naším dítětem se nenajíme, pokud se nezabaví:-). Dcerka má 4 roky.

Včera jsme byli v Jihlavě a tam je to fakt katastrofa, jako bezdětná jsem to samozřejmě nevnímala, ale teď, copak ty rodiny tam nechodí někdy jíst ven?:-)))

Nedoporučíte mi někdo něco? Může být okolí Žďár, Nové město, klidně i výletní mimo město. Jako znám na Vysočině mega restaurací z dob za svobodna, ale všechny jsou bez zázemí pro malé děti (pouze venku).
 Díky…

Reklama

Reakce:

pukacu
Kecalka 497 příspěvků 30.12.17 15:12

Napadá mě Vymazlená kavárna, ale není to tedy přímo restaurace, i když něco málo v nabídce také mají. Ale pro děti je to super. Jen nevím, jestli už není HB moc z ruky. https://m.facebook.com/…lenakavarna/

ElisC
Zasloužilá kecalka 879 příspěvků 2 inzeráty 30.12.17 15:13

@Fazulina ahoj, víš kde byla v ZR restaurace Swing? Je tam teď nová restaurace i s dětským koutem, ale mívají plno, je nutná rezervace. Jméno bohužel nevím.
A pak Vymazlená kavárna v HB, ale tam dělají asi jen tousty, saláty, palačinky.

pukacu
Kecalka 497 příspěvků 30.12.17 15:19

@ElisC Ve Vymazlené mají ještě burgery.

ElisC
Zasloužilá kecalka 879 příspěvků 2 inzeráty 30.12.17 15:21

http://www.poppet-restaurant.cz

Fazulina
Závislačka 3514 příspěvků 30.12.17 16:03
@pukacu píše:
Napadá mě Vymazlená kavárna, ale není to tedy přímo restaurace, i když něco málo v nabídce také mají. Ale pro děti je to super. Jen nevím, jestli už není HB moc z ruky. https://m.facebook.com/…lenakavarna/

O té vím, je to z ruky a není to úplně ono, jde opravdu hlavně o jídlo:-). Nicméně do této kavárny se chystáme s dcerkou na výlet:-).

Fazulina
Závislačka 3514 příspěvků 30.12.17 16:07
@ElisC píše:
http://www.poppet-restaurant.cz

Super, díky, to je ten Swing club, netušila jsem, že to tam je, byli jste tam? Bohužel zítra i pozítří mají zavřeno, ale na jindy se tip hodí…

ElisC
Zasloužilá kecalka 879 příspěvků 2 inzeráty 30.12.17 20:25

@Fazulina bohužel jen ve dveřích, šli jsme právě bez rezervace a měli narváno. Samé maminky s dětmi :D

Fazulina
Závislačka 3514 příspěvků 31.12.17 10:55
@ElisC píše:
@Fazulina bohužel jen ve dveřích, šli jsme právě bez rezervace a měli narváno. Samé maminky s dětmi :D

Super, díky. Určitě někdy využijeme. Takových je tady v okolí málo. Já právě nerada chodím někam, kde by moje dítě mohlo rušit ostatní, já sama to nemám ráda. takže raději s dětským koutkem nebo vůbec. Nebo zajistit hlídání:-)

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Největší Zemanův fanoušek: Zavařuje mu okurky a tapetuje si jeho fotkami pokoj

Pokoj, ve kterém žije, si tapetuje fotkami hlavy státu. K poslednímu září... číst dále >

Britové mají nový idol. Proč Harry s Meghan nahradili Williama a Kate?

Od svatby prince Harryho a Meghan Markle neřeší Britové nic jiného než tuhle... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >