Restaurace se zahradou vhodná pro svatbu

5
25.5.17 22:33

Restaurace se zahradou vhodná pro svatbu

Ahoj,
poradte mi prosím nějakou restauraci (penzion) se zahradou pro malou svatbu cca 14lidí. Místo je nám tak nějak jedno, buď strední Čechy, Šumava, Vysočina, Praha. Naše představa je mít po obřadě zahradní párty s kamarády. Moc se nám líbí Hotel Okoř, chtěla jsem jen ještě najít o něco levnější variantu ;)
Moc díky
Terka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

477
25.5.17 22:52

Mrkni na netu na Restaurace Ztracený mlýn Slapy. Nádherný prostředí, možnost obřadu přímo na hrázi rybníka, který je v areálu a moc milý personál. Sama jsem se tam vdávala a bylo to báječný :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
477
25.5.17 22:56

@konik2 mrkni nejlépe přes Facebook, mají tam víc fotek…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28799
25.5.17 23:27
@ptacek86 píše:
Mrkni na netu na Restaurace Ztracený mlýn Slapy. Nádherný prostředí, možnost obřadu přímo na hrázi rybníka, který je v areálu a moc milý personál. Sama jsem se tam vdávala a bylo to báječný :)

A jak tě to vyšlo cenově, jestli se můžu zeptat? :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8517
25.5.17 23:56

http://www.nastatkujevany.cz/

Tady prý je to hezké, ale osobně to zatím vyzkoušené nemám.

• Citovat
  • Zmínit
  • Upravit
5
26.5.17 07:56

@ptacek86 Vypadá to dobře, chtěli jsme hlavně v létě sedět venku a ne v místnosti. A co jsem koukala, tak spousta hezkých restaurací má betonové zahrádky bez zeleně :think:
Místo pro obřad vypadá nádherně. Kde jste řešili spaní?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5
26.5.17 09:16

Děkuju, mrknu na to

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
477
26.5.17 10:29

@konik2 Cenově to bylo v pohodě. Taky záleží jaký máte představy. My jsme měli 60 hostů a strávili jsme tam celý den. Zajišťovali jsme pro ně jídlo víno a pivo, s tím, že tvrdý alkohol si platili sami. Pokud byste to řešili za provozu restaurace (jako my) a nerezervovali byste si ji celou pro sebe, tak vás to myslím vyjde velmi pěkně. Klidně tam zavolej, třeba jen informativně. Majitelé jsou příjemní a rádi se budou věnovat i nezávazně. ;) Spaní si každý řešil po svém…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5
26.5.17 10:35

Nejradši bych měla vše pod jednou střechou- obřad, hostinu, raut i spaní, aby jsme pak nemuseli přejíždět na spaní. Bude nás jen 14,tak si říkám, že by kvůli nám nemuseli
uzavírat celou restauraci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
477
26.5.17 10:43

@konik2 Uzavírat by ji při tomhle počtu určitě nemuseli. Oni svůj penzion zatím v provozu nemají. Hodně lidí od nás spalo v autě, ve stanu nebo venku pod širákem, protože nikdo moc nechtěl „vyhazovat“ za pár hodin spánku :D Věřím, že by vám taky mohli dát tip.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5
26.5.17 10:48

Je, tak být nám dvacet, tak by jsme ubytování asi taky neřešili :D :lol:
Ale chceme hostům nabídnout i možnost přijatelného ubytování

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
477
26.5.17 10:51

@konik2 To je jasný. Nám dvacet taky není, ale jsme tak trochu „trempíci“… Jak říkám, je to rekreační oblast, tak by vám určo něco doporučili. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.11.17 13:35

Sun Set restaurace Brno

Celkem v pohodě je restaurace Sun Set v Brně. Mají tam dobré jídlo a super výhled na Brno. Cenově to je takový střed +.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama