Restaurace zámek Praha Krč - zkušenosti

3396
17.7.13 13:02

Restaurace zámek Praha Krč

Ahojky všem,

chtěla bych se zeptat jestli někdo z Vás nemá zkušenost s restauraci/hotelem Chateau St. Havel na Praze 4 v Krči.
Manžel letos bude slavit kulatiny, sice až v listopadu, ale už teď přemýšlím co a jak - v prví řadě ho chci vzít do nějaké restaurace na dobrou večeři - na ceně mi vůbec nezáleží - ale vzhledem k tomu, že do restaurací nechodíme, tak nevím co vybrat.
Nebo jestli víte o nějaké velmi hezké, romantické restauraci v Praze budu za všechny recenze ráda.
Určitě nechci Ambi - tam už manžel byl a nelíbilo se mu tam.

Děkuji moc :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Lo
6178
17.7.13 13:10
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Lo
6178
17.7.13 13:11

Jo a ten zámek Krř vůbec neznám :( Jinak tedy, mně se líbí i v Cafe Imperial, ale už jsme tam rok nebyla, tak nevím…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3396
17.7.13 13:16

Jééé no vidiš - vila kajetánka :-D Na té manželova firma z části pracovala :-D a vůbec mě nenapadla :-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5826
17.7.13 13:27
@alli_li píše:
Ahojky všem,
chtěla bych se zeptat jestli někdo z Vás nemá zkušenost s restauraci/hotelem Chateau St. Havel na Praze 4 v Krči.

Chateau St. Havel můžu doporučit. Jídlo výborné, obsluha ochotná, rychlá, ale přitom „nenápadná“. Mají výborné i degustační menu (to rozhodně doporučuji i s degustací vína).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3330
17.7.13 13:31

@alli_li V Chateau St Havel jsem ještě nebyla, ale doporučuju V Zátiší a pěkná je taky Villa Richter.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3838
17.7.13 13:31

Ja do ch. s. Havel chodim vcelku casto na jidlo. Vari dobre, ceny priznive, obsluha mila. Misto romanticke. Hotel jsem nezkousela, jejich spa taky ne, ale vypada lakave. Restauraci muzu doporucit.

Dalsi jakoze romanticke vidim: bellevue, chagals, divinis, allegro, coda v aria hotelu (ta je skvela) a treba jeste palfyho palac.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3838
17.7.13 13:33

@poppaea Vila richter - taky dobry, souhlas.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3396
17.7.13 13:35

@nativa Na to degustační menu jsem právě koukala - mají tam nějaký balíček vč. degustace vína.

@Black_Orchids Hotel ani zkoušet nechci :-D I když vypadá zajímavě. Jde mi o to, aby jídlo bylo dobré, abych nevybrala něco a pak nebyly zklamaný.

No podívám se ještě na ty ostatní návrhy co jsme mi zaslali.
Moc děkuji:-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3396
17.7.13 13:39

@Black_Orchids Ta je teda taky moc nádherná!! Jen mě štve, že ty narozky má až v listopadu - protože to už nemůžeme sedět venku :-(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3396
17.7.13 13:43

A holky, myslíte že mi i sestaví menu na pořádání vč. teda vína? Aby jsme se mohli věnovat sami sobě a ne půl hodiny čučet do jídelního lístku a nevědět co si dát :-d

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3838
17.7.13 13:47

Pokud je degu menu, tak jsou ke kazdemu chodu obvykle naparovany i vina. Ke kazdemu chodu jina sklenicka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama