Retinoblastom, máte zkušenosti?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Janulika
Kecalka 182 příspěvků 03.03.18 09:43
Retinoblastom , máte zkušenosti ?

Ahoj,
máte někdo zkušenost s Retinoblastomem?
Myslíte, že by to mohlo být toto???
Na to oko od malička šilhá, byla jsem s ním na očním, kde neshledali žádnou oční vadu.
Mám spoustu fotek, ale má to jen na těchto, ale vždy na stejném.
 Díky,

Reklama

Reakce:

EvulinkaB18
Ukecaná baba ;) 1003 příspěvků 03.03.18 10:16

Divné to je, zašla bych určitě k doktorovi.

ivašot.
Kelišová 5916 příspěvků 03.03.18 10:19

Před lety se mi to stalo u jedné nebo dvou synových fotek. Taky jsem hned hnala na oční, oko bylo v pořádku a už se to pak na fotkách neopakovalo.
Určitě ale trvej na vyšetření.

Janulika
Kecalka 182 příspěvků 03.03.18 10:19

@EvulinkaB18 jdeme v pondělí.
Mám hrozný strach, ale uklidňuje mě to, že na to oko šilhá od miminka a tím jak šilhá je v jiném úhlu a a blesk foťáku to nemusí zabrat správně :(

Janulika
Kecalka 182 příspěvků 03.03.18 10:21

@ivašot. On to má pravě jen na některých hlavně focených v šeru. Včera jsem ho fotila a neměl to ani na jedné.

ivašot.
Kelišová 5916 příspěvků 03.03.18 10:30

@Janulika Já si toho tehdy všimla na jedné fotce focené za tmy na sněhu. Hrozně jsem se lekla a procházela všechny fotky, co jsem měla a našla to ještě na jedné - na tom stejné oku. Už je to 8 let zpátky a oko je v pořádku. Budu držet palce, ať u Vás taky doktor nic nenajde.

Danulinka16
Ukecaná baba ;) 2222 příspěvků 03.03.18 10:35
@Janulika píše:
@EvulinkaB18 jdeme v pondělí.
Mám hrozný strach, ale uklidňuje mě to, že na to oko šilhá od miminka a tím jak šilhá je v jiném úhlu a a blesk foťáku to nemusí zabrat správně :(

ahoj, já bych tak neplašila, i když já asi taky jo :D, ale jak říkáš, když šilhá, tak bych si to taky vysvětlila jiným úhlem a na očním jste už byli, tak by to už objevila :) ale určitě zajdi, za to nic nedáš a budeš klidná :)

Janulika
Kecalka 182 příspěvků 03.03.18 10:43

@Danulinka16 to si právě říkám taky u Retinoblatinu jsou změny i na dioptriích a to on podle doktorky v Kukátku má v pořádku.
V pondělí jdeme znovu a budou mu oči rozkapávat zkoumat oční pozadí.
No do pondělka asi nevydržím :(
Jinak přikládám fotky pořízené včera.
Ty předchozí fotky jsou asi tak nejhorší.
Navíc focené na balkoně při novoročním ohňostroji.

Danulinka16
Ukecaná baba ;) 2222 příspěvků 03.03.18 10:49

Já myslím, že to bude v pohodě, nebojte, pondělí není tak daleko :) já čekala jednou na výsledky 3 měsíce a to jsem myslela, že už mě odvezou :)

Janulika
Kecalka 182 příspěvků 03.03.18 10:54

@Danulinka16 to bych nedala už vůbec :(

Janulika
Kecalka 182 příspěvků 03.03.18 10:56

Všem moc děkuji :)
Budu nakukovat a klidně piště i negativní věci… chci se připravit na všechno :)

Janulika
Kecalka 182 příspěvků 03.03.18 11:43

Tak jsem si stáhla nějakou aplikaci ze stránek o retinoblastinu, dala jsem skenovat fotku v mobilu a nebylo nalezeno žádné bílé oko a při posvícení malému do oka taky žádný flek. Takže snad to nic nebude :(

Danulinka16
Ukecaná baba ;) 2222 příspěvků 14.03.18 01:03

Jak jste dopadli? :)

Janulika
Kecalka 182 příspěvků 16.03.18 21:07

@Danulinka16 nafotila jsem krásný zrakový nerv. Malý je v pořádku :)

Danulinka16
Ukecaná baba ;) 2222 příspěvků 17.03.18 00:23

@Janulika :palec: :)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

Příběhy amerických vrahů: Ted Bundy byl chytrý hezoun. A také nekrofil a sadista

Minimálně třicet obětí za pouhopouhých pět let. To je statistika jednoho z... číst dále >

Největší řežba v historii? Takhle chorvatský fotbal rozpoutal válku v Jugoslávii!

Fotbalisté Chorvatska na světovém šampionátu drtí jednoho soupeře za druhým a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sára Saudková: Dědeček Jan je pro mé děti něco jako paní Columbová

Žila s fotografem Janem Saudkem, dnes vychovává čtyři děti s jeho synem... číst dále >

Volno si beru mezi jahodami a meruňkami, říká Jozefína Růžičková

Uvařila pomerančovou marmeládu a poslala ji do soutěže ve Velké Británii. V... číst dále >

Reklama