Retinovaný zub - komplikace nebo v pořádku?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.05.18 18:44
Retinovaný zub - komplikace nebo v pořádku?

Zdravím,
mám otázku jenž mě trápí :mrgreen: nejde o dítě ale o dopělého :pocitac: před týdnem jsem podstoupila operaci (separaci) zubů, konkrétně horního patra kdy mi doktor nařízl patro, opracoval dvě neprořezané horní trojky, nalepil na ně zámky s řetízky a zase vše sešil. Aby řetízky protáhl udělal mi do patra dvě malé dírky. Od té doby se mi z dírek staly pořádné jamky, vyplněné bílým. Jedna je menší ale ta druhá je čím dál větší(doteď mi přijde že se prohlubuje), je v ní malá skulinka do které už dál nevidím. Otázka zní je to v pořádku? Má někdo zkušenost? Nějak mě to nebolí, jen mě to znepokojuje :nevim: doktor tam bude až v pátek :roll: snad někdo pochopí :zed: lépe to dát dohromady nedovedu.
Za anonym se omlouvám, rovnávka v 26letech nic moc :roll: díky :nevim:

Reklama

Reakce:

bublinek
Závislačka 4891 příspěvků 07.05.18 21:07

Vůbec netuším, takže můj příspěvek Ti bude k ničemu, ale chtěla bych to vidět, trochu úchylné, vím :mavam:

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Pomeje zavolal do redakce Expresu kvůli milenci své ženy. Co vám chce říct?

Jak jsme vás jako první informovali, Andrea Pomeje již není sama. Po jejím... číst dále >

Wow! Takhle sexy Petru Kvitovou asi neznáte: Trumfla i slavné topmodelky!

Úspěšná tenistka Petra Kvitová (28) je ve skvělé formě. Aktuálně to dokazuje... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vendula se těšila na nový účes. Proměna byla tak radikální, že se nepoznala

Od střední školy Vendula nezměnila účes. Ve svých šestadvaceti letech se... číst dále >

Mámina péče už se nedala vydržet, říká Petr. Dětí jako on jsou tisíce

Některé děti prožijí víc, než mohou unést. Ozvat se není snadné. Je potřeba,... číst dále >

Reklama