Retinovaný zub - komplikace nebo v pořádku?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.05.18 18:44
Retinovaný zub - komplikace nebo v pořádku?

Zdravím,
mám otázku jenž mě trápí :mrgreen: nejde o dítě ale o dopělého :pocitac: před týdnem jsem podstoupila operaci (separaci) zubů, konkrétně horního patra kdy mi doktor nařízl patro, opracoval dvě neprořezané horní trojky, nalepil na ně zámky s řetízky a zase vše sešil. Aby řetízky protáhl udělal mi do patra dvě malé dírky. Od té doby se mi z dírek staly pořádné jamky, vyplněné bílým. Jedna je menší ale ta druhá je čím dál větší(doteď mi přijde že se prohlubuje), je v ní malá skulinka do které už dál nevidím. Otázka zní je to v pořádku? Má někdo zkušenost? Nějak mě to nebolí, jen mě to znepokojuje :nevim: doktor tam bude až v pátek :roll: snad někdo pochopí :zed: lépe to dát dohromady nedovedu.
Za anonym se omlouvám, rovnávka v 26letech nic moc :roll: díky :nevim:

Reakce:
bublinek
Kelišová 5200 příspěvků 07.05.18 21:07

Vůbec netuším, takže můj příspěvek Ti bude k ničemu, ale chtěla bych to vidět, trochu úchylné, vím :mavam:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Foto s Cainem, klapka! Karel Roden se objeví v Janu Žižkovi, zahraje si krále Václava IV.

Na place, kde Petr Jákl natáčí velkofilm světových parametrů Jan Žižka, se to... číst dále >

Příkladní to expartneři: Štíbrová stráví Vánoce se synem i svým bývalým

Je milé vidět, že zdaleka ne všichni, kdo se v showbyznysu rozejdou, na sebe... číst dále >

Články z Ona Dnes

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >